Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2007 o 18:30, rav1985 napisał:

gadają po polsku? czy głos ENG i napisy PL


Przecież to najgłośniejsza polska Gra jaką stworzono:) Oczywiście że jest po polsku:) Książki Sapkowskiego, Wiedźmin wszystko to polskie, to i jak gra mogłaby być w innym języku:) Kurka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 18:35, Nathais napisał:

Kto podkłada głos Geraltowi?

Gdzieś czytałem, ze CDP Red zatrudniało po prostu osoby o dobrym do tego zadania głosie, nie patrząc czy to ktoś znany, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna rzecz: najpierw sie dowiaduje ze nie dostane paczki dzis a teraz ze, jako nabywca EK dostanę dwie...

.... A ŻADNEJ INFORMACJI NA STRONIE GŁÓWNEJ GRAM.PL ....

Czy ktos nareszcie z CDP może to zebrać wszystko do kupy i napisać oficjalnego newsa? Bo ja już teraz nie wiem o co chodzi z tymi paczkami... kiedy druga? Co ma być w pierwszej? Co będzie w drugiej?

Kurier wiadomo przychodzi o porze której chce - czyli mam i bede miał kolejny wyjęty z zycia dzień. Czy CDP mógłby łaskawie zadbać o swoich klientów i podawać konkretne oficjalne informacje?

Wstyd Panowie - najpierw co chwilę zarzucacie nas informacjami "jak to będzie przepięknie" a w momencie gdy jest ona najbardziej potrzebna to gram.pl milczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem 2 godziny i muszę powiedzieć: REWELKA!
Niesety na moim sprzecie: pamięć: 512 ram, Karta GF 6200, i procek 2 GHz.
Musiałem powyłączać wszystkie efekty na spuer minimal a gra i tak wygląda oszałamiająco! Zwłaszcza walka! Niestety nie widziałem pierwszego filmiki po wciśnięciu nowej gry. Może ktoś mi zaspojlerowac co na nim było (przypadkiem go wyłączyłem...)
Najgorsze to to jak mi isę długo ładują etapy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 18:37, Piotrek B. napisał:

> Kto podkłada głos Geraltowi?
Gdzieś czytałem, ze CDP Red zatrudniało po prostu osoby o dobrym do tego zadania głosie, nie
patrząc czy to ktoś znany, czy nie.


To akurat dobrze. No chyba, że ktoś woli słyszeć Geralta mówiącego głosem Lindy ^^

Niech no ktoś zamieści obszerniejszą opinię co do gry, bo ciekaw jestem czy nic nie popsuli od czasu jak ją widziałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dual core 2140 przetaktowany na 3.2 GHz 1950 pro 2048 MB DDR2 EVGA650ultra gra śmiga na max detalach zero zwiech.. Co do samej gry....gram już kilak godzin to za mało na ocenienie ale powiem gra jest ok. Walka...trudna na początku potem staje się frajdą...Co do błędów to niestety są drobne ale są...takie jak dziwne podwójne cienie np zabity bandyta miał cień na murze gdzie poległ i leżał oraz na dole na ziemi...dziwne.... Mimika twarzy i ruchy ust...porażka to jest zdecydowanie do poprawy.. Gerald czasami jak porusza się zanim da jakikolwiek krok...irytujące naprawdę...Wyłapałem już kilką naprawdę przyjemnych analogi do sagi...i jeden błąd...Triss po bitwie pod wzgórzem Sodden nie nosiła jak sam to kiedyś powiedziała wydekoltowanych bluzek...a w grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 18:45, Linux M napisał:

Z tego, co pamiętam, to w polskim wydaniu gry jest to aktor, Jacek Rozenek.


O, to będę miał materiał do porównania z Żebrowskim. Zabawa, zabawa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy tylko mojej paczki nie wysłano ?? przynajmniej wdg www ??? bo jak rano dzwoniłem do obsługi klienta to miła pani powiedziała mi że jest jakiś problem u Masterlinka... ktoś wie co się dzieje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 18:41, Łeber napisał:

Jesteś dla mnie stary, jak zbawienie. Mam podobnego kompa tylko GF 6200 GT i 3 ghz. A jeżeli
tobie chodzi to mnie także pójdzie thx vm xD



Przynajmniej mogłem komuś pomóc ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem, ze mnie zaszlachtują za to, ale ok - niech będzie

nie wiem czy bardziej się cieszyłem z gry wiedźmin czy z tego, że w tym katalogu dołączonym do gry jest pokazany TW: ROME w PLATYNIE z oboma dodatkami :D


a co do wrażeń - oj są, film dobry nawet bardzo, ale nie wiem czy nie zbyt długi, tak czekałem żeby zobaczyć wreszcie grę, że wyczekiwałem końca filmu... (zrzęda :P)
po 10 min gry - olbrzymie wrażenie i widać, że rzeczywiście będzie trzeba sie trochę pouczyć wiedźmińskich sztuczek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować