Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Gra WYŚMIENITA!!!Ale niestety Geralt... dalej się trochę ślizga gdy zaczyna bieg, no ale to nie jest jakiś duży błąd.Ale dlaczego do cholery w trybie TPP Geralt nie może chodzić spacerkiem?!Jedyną opcją w tym trybie jest bieg...A nic nie oddaje tak klimatu jak spacer np ulicami Wyzimy kiedy to można Z BLISKA obserwowac kunszt grafiki w grze...Dwa pozostałe tryby oferują możliwośc chodenia spacerkiem ale kamera jest wysoko...A przecież można dodać jakiś klawisz chód/bieg dla kamery TPP w opcjach sterowania! PROSZĘ CDPR O POPRAWIENIE TEGO BŁĘDU!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha :D
Właśnie dostałem swoje EK Wiedźmina, i będę instalował. :D
Mam jedno, małe pytanko:
Czy ktos wie, kiedy dojdą dodaki? samo ,,później" to dla mnie za mało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym powiedzieć tylko tyle że gra jest świetna mimo kilku buguw. Ale największy problem mam z dyskiem DVD z materiałami dodatkowymi otóż nie mogę go odtworzyć. Mam nagrywarke liteon i za holere muj komp go nie widzi (znaczy sie tego dysku dvd) nawet wziołem i wyczyściłem napęd ale i tak nic nie pomogło. Może spotkał się jusz ktoś z takim problemem. Ale ogulnie gra jest SUPEEEER!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to trochę nie typowy post, ale opisze wam mój "problem" Nie dotyczy on Problemu z grą, tylko problemu z dostawa ;/

Otóż:

Zamówiłem mojego Wiedźminka i 22.10.07r. ( poniedziałek ) został wysłany. Mówię pewnie jutro albo najpóźniej w środę będę miał :D NO ale nic. Ani wczoraj, ani dzisiaj nic do mnie nie doszło ;/ Już wczoraj zacząłem się niepokoić, gdyż w statusie przesyłki ( karta moje zamówienia ) pisze

Numer przesyłki (listu przewozowego): Prosimy o kontakt z DOK

tylko co to jest to DOK :| Skąd mam wiedzieć ? No nic. Wszedłem w Track & Trace ( zamawiałem kurierem ) z linka, którego dostałem w mailu i się okazało, ze przesyłka tak jakby nie doszła do mnie, tylko do kogoś innego, następnie Wiedźminek zaczął lądować po różnych sortowniach ;/ No nic, napisałem maila do CDP, i do Masterlinka. Odpowiedź od Masterlink''a była już dzisiaj rano :

Część przesyłek nadanych z CD Projekt zostanie zwrócona z powodów bledów awizacyjnych po stronie nadawcy. Na daną chwilę nie mam możliwości umówić doręczenia przesyłki. Oczekujemy na wiążące informacje co do dalszych losów przesyłek z tej firmy.


Huh. O co chodzi ? Wygląda na to, że CDP coś namieszało z adresami ;/ Na dzień dzisiejszy nie dostałem ani paczki,a ni odpowiedzi od CDP i zapowiada się, że nie odstane paczki w tym tygodniu, na czym baaaaaardzo mi zależy ;/
I co to jest to DOK ? ;/

Czy ktoś tez miał podobny problem co ja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga jest to po części SPOILER

Wiedźmin
Gierka jest zajebiaszcza. Ogólnie mówiąc. Po włączeniu gry widzimy naprawdę zajebiste intro, nawet blizzard takiego by nie zrobił, a to zasługa Tomka Bagińskiego(gratulacje dla nie go). Gdy zaczynałem nową grę miałem problemy z grafika, musiałem poświęcić dobre 10 min na odpowiednio konfigurację(i nadal nie wiem czy jest najlepsza). NA Geforce 6800XT 2GB Ramu o Intelu Pentium D(3 GHz na jednym rdzeniu) gra chodzi na mniej niż średnich detalach. Byłem tym troszkę załamany ale jakoś damy radę. Fabułą zapowiadała się interesująco i właśnie taka jest. Atak na kar Moren jest o dziwo dla mnie zrobiony dobrze, znaczy się że niema ataku miliona chołoty tylko jacyś tam żołnierze którzy zachodzą zamek z kilku stron. Jest jakiś pomyślunek taktyczny. Zapomniałem jeszcze powiedzieć że Triss Merigold wygląda naprawdę seksownie. I już w epilogu spotykamy się z pierwszą decyzja jaką mamy podjąć, walczysz potworem i pomóc Vesemirowi czy pomóc Triss i iść do laboratorium. Ja wybrałem to drugie gdyż doszedłem do wniosku że laboratorium jest ważniejsze. Tam czeka as później walka z magiem i używany po raz pierwszy w bitwie znaku(szkoda że tylko Ard) Bitwa jest ciekawa dość interesująca jak dla mnie, bo innych to może znużyć. Później dało mi się zauważyć że czasami przeciwnicy śmiesznie leża na ziemi. Co do samej walki to jest naprawdę łatwa(gram na średnim poziomie trudność i jestem już w I akcie) i bardzo intuicyjna, a zabijanie jest bardzo widowiskowe i sprawia mi dużo przyjemność(już nie mogę się doczekać kiedy będę zabijał w pewnej misji ghule). Zauważyłem również że Geralta przeważnie się ślizga a nie chodzi. Natomiast co do mikstur to jest dużo składników, to jest plus, natomiast minusem są ich nazwy nie sposób zaczaić które są które i do jakich mikstur potrzebne. Muszę spisywać to na kartce. Dobrze że są chociaż jakieś kolorowe kamyczki. A i przypomniało mi się drzewka rozwoju są zajebiście łatwe do opanowania i pomysł z medytacja przy ognisku tez jest dobry, tylko szkoda że ogniska nie możemy rozpalić miejscu w którym chcemy :/ Teraz opowiem wam o gadkach z innymi NPC(chodzi o ludziki) Gadki są czasami tak śmieszne że się śmieje. Albo teksty przeciwników(zginiesz ku**wo). Trzeba patrzeć na swoje decyzje gdyż ja źle zagadałem z krasnoludem kowalem i mnie teraz od pier***nych podżegaczy wzywa. Natomiast jeśli rozmawiamy z jakimś wieśniakiem to mów gwarą. „Ni panie my tiu ni znamy takiego stwora, ło jego trzeba się zapytać” Tak gadają ale niestety tekst pod spodem już jest pisane z poprawna polszczyzna i to jest taki lekki minus. I jeszcze czasami niektóre przedmioty maja literówki i poradniku oraz instrukcji jest to samo i to na od razu na pierwszych stronach :/ Teraz przywalę się trochę do grafiki. Silnik nie jest tak dopracowany jak mówiono. Włosy wyglądają czasami jak paski na wyższych niż średnie detale. Cień raz śmiesznie Geralta wyglądał(pokazany na obrazku poniżej) Patch jest potrzebny i to dość szybko na szczęście CDPR pomyślało już o tym i 26 X wychodzi Patch(taki malusieńki plusik dla was chłopaki). A teraz muszę was opie**lić za niedostarczenie EK i za pudełko. Gdy odklejałem folię ochronną z całego pudełka do oderwał się kawałek farbki i kawałek tekturki na krawędzi się odkleił. Pod spodem tego dużego pudełka pisze że gra powinna zawierać mapę, ale jej tam nie ma. Dziwne. Wiem o tym że dostarczacie EK w dwóch partach ale i tak to jest dziwne. Chyba nie zapomnieliście również o tym że macie mi jeszcze dostarczyć dodatkowy plakat, naklejkę i jeszcze obiecywaliście za dostarczenie EK w dwóch częściach, pamiętacie o tym ??!! Jeśli o czymś zapomniałem to jeszcze was zdarzę okrzyczeć, nie ma co się martwić :P

Sorry że nie wrzuciłem obrazka ale nie chce sie załadować, znów serwery CDP nie wyrabiają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to polecam słownik ortograficzny bo oczy bolą jak patrze na Twojego posta. Następnie spróbuj otworzyć płytkę u kogoś innego, jak nie pójdzie to znaczy, że walnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 16:01, Be-Yacz napisał:

Wie ktoś może, czy numer EK będzie wytłaczany?

Raczej nie ja tam nigdzie na opakowaniu wytłoczonego numerka nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uradowany mysla, ze dzisiaj przyjdzie Wiedzmin, bardzo sie zawiodlem. Nie przyszedl, gdzie wyraznie pisza ze preorder to dwa dni przed premiera :/. Super, cudownie, wspaniale. A chcialem dzisiaj przegrac caly dzien i cala noc. Dupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to juz bylo tutaj wspominane, ale jesli tną wam sie niektore rozmowy i filmiki (a na pewno tak jest) to wylaczcie w opcjach "Rozmycie Tła". Depth of Field jest zbugowany strasznie i to on zabiera tyle fps. Ciekawe, bo w MOH: Airborne i Call of Juarez nie zabierał ani jednego a wygladal lepiej... mam nadzieje ze naprawia to w patchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 16:04, Joannita napisał:

> Wie ktoś może, czy numer EK będzie wytłaczany?
Raczej nie ja tam nigdzie na opakowaniu wytłoczonego numerka nie mam.

chodziło mi raczej o numer wytłoczony na EK, ale tym opakowaniu które nam zostanie dosłane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tak : Cd Project ma u mnie wielkiego minusa, gdyż Wiedźmin miał do mnie dojść wczoraj(w końcu płacę za to 4 zł więcej), czekałem cały dzień a tu dupa...........CO WY TAM ROBICIE, ŻE TO TAK DŁUGO TRWA?? TRZEBA BYŁO TO WCZEŚNIEJ WYSŁAĆ, A NIE, ŻE TERAZ NIE WYWIĄZUJECIE SIĘ Z UMOWY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować