Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

EEE mam jeszcze ostatnie pytanie. Mój kofing to amd 3220+ gb ram (za niedługo drugie tyle) i RADEON X1950PRO, czy ktoś ma podobny sprzęt na jakim gra w Wiedźmina ????? Jeśli tak to proszę dać jakiś screen z gry i na jakich ustawieniach gracie i ile macie FPS-ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 16:17, Łeber napisał:

Możliwe, że to wina kuriera i całego Masterlink. Mogłeś zadzwonić do nich i się zapytać o co
kaman.


Byłem na stronce Masterlinka i pisze, że magazyn wydał przesyłkę kurierowi wczoraj ok.9.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 16:10, zajacisko napisał:

Jeszcze raz pytam: czy da się walczyć dwoma mieczami? Bo na bestie tym a na ludzi tym... a
ja chcę walczyć dwoma!

To weź kij długości 90 cm i drug o długości 120 cm i zobacz, czy da się tym walczyć jednocześnie.

Styl walki sztylet + miecz zapewne w dodatku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.10.2007 o 16:19, hallas napisał:

To weź kij długości 90 cm i drug o długości 120 cm i zobacz, czy da się tym walczyć jednocześnie.

>Nie wiem nie próbowałem :)

Dnia 24.10.2007 o 16:19, hallas napisał:

Styl walki sztylet + miecz zapewne w dodatku...

A tego to nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pewien problem bowiem gra wykrzacza mi sie po 20-30minutach gry (has stopped working) nie jest to wina konfigu(mam prawdziwego potwora ;d) może to będzie spaczowane, wie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to przypadkiem nie jest tak, że masz taki skillbar po prawej stronie ze znakami i po prostu zaznaczasz sobie jednego i PPM go uaktywniasz na przeciwniku? Wciśnij tab i wtedy wyjmuje Geralt mieczyk. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 16:28, Rubikant napisał:

Jedno pytanie. Czy ktoś wie jak wyłączać znaki? Bo włączyłem na początku i nie mogę wyłączyć
żeby walczyć mieczem.
Pls help

ke??
No jak znaki to w trtbie walki PPM, a miecz to wyjmujesz klikając na ikonkęodpowiedniego miecza lub klawisz TAB:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh to ja ponowie pytanie: Zna ktoś sposób (uwaga spojler) na te wredne chwasty plujące jakimś jadem, chodzi o te w lesie na bagnie bo te u tego wieśniaka jakoś po pijaku zmogłem :P (koniec spojlera) A może je po prostu ominąć?? Prosze o odpowiedź w poradniku nic nie znalazłem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra okaże się pewnie hitem w Polsce ale ciekawe czy też na świecie.

Mam jeszcze takie pytanie, zamawiałam EK z listy rezerwowej i nie wiem jaki mam numer, czy to co widnieje w fakturze pod "PKWiU'' to jest ten numer edycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy się pytali jak gra wygląda w różnych ustawieniach grafy... prosze bardzo. Screeny ze słabego GeForca 8500 GT 512...

Jeden screen - wszystko na "nisko", jeden wszystko na średnio, jeden wszystko na "wysoko"... specjalnie wrzuciłem w nie kolejności, ale nie będzie problemu z odróżnieniem... dwa screeny są do siebie podobne, śmieszne to trochę ale to różne zrzuty :P


Pozdrawiam :D

P.S. lece grać, bo jestem w tyle ;)

Edit: wszystkie screeny jednak wyglądają identycznie xP

20071024165124

20071024165325

20071024165352

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 09:17, KrzysztofMarek napisał:

Do windy też mnie nie wyrzuciło. Widocznie to też od sprzętu zależy, tylko od czego konkretnie,
to już trudno zgadnąć.

może to zależy od posiadanego windowsa: oryginalny z wszystkimi uaktualnieniami/piracki. mnie również, do tej pory, nie wywaliło ani razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gorąco wszystkich zapraszam do dopisywania się do listy zmian, które winny zostać poprawione przez CDP Red w nadchodzących patchach. W komentarzach do notki na moim gramsajcie:

*** [M - w]

dopisujcie swoje propozycje, które potem zostaną przedstawione w przejrzystej formie twórcom gry ;) Postanowiłem to wreszcie jakoś zorganizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.chciałbym się dowiedzieć jak sądzicie na jakich detalach pujdzie mi wiedżmin.mam nadzieje że ci z RPGWatch mówią prawde:)..Mój komputer ma:
Intel pentium D 2.80 2.81
2G RAM
Ge force 7300gt

20071024165656

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buhahahaha dostałem moje wybrakowane EK:)

A więc pierwsze wrażenie dziwne.. Zainstalowałem, ruszyła gra bez najmniejszych problemów i niestety w czasie intra podczas walki z potworkiem wywaliło mnie do windy 3 razy:) Nie ma jak dobry początek:P hehe
Nic reinstalka i zobaczymy jak będzie tym razem..:) Mam nadzieję że tym razem obejrzę do końca tak zachwalane intro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 16:54, myszkiness napisał:

Gra okaże się pewnie hitem w Polsce ale ciekawe czy też na świecie.

Mam jeszcze takie pytanie, zamawiałam EK z listy rezerwowej i nie wiem jaki mam numer, czy
to co widnieje w fakturze pod "PKWiU'' to jest ten numer edycji?


Tak, to numer edycji :) Zastanawiam się tylko czy jest on gdzie zapisany na pudełku czy coś :D Bo na tej podstawce która do mnie przyszła z koszulką to nie ma nic chyba, że co przeoczyłam. Licze w takim razie na to, że będzie na tym drugim pudełku, które ma dojść później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować