Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2007 o 08:08, logray napisał:

> > Wie może ktoś co będzie naprawiał patch 1.1?
Ciekawe czy patch do pełnego zadziałania będzie wymagał rozpoczęcia gry od nowa tak jak w Two
Worlds.


patch będzie poprawiał między innymi wywałki gry (które występują teraz na niektórych konfiguracjach sprzętu) oraz przy okazji trochę mniejszych błędów.
Będzie kompatybilny ze starymi sejwami i nie będzie wymagał ponownego rozpoczęcia gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 07:34, werbenis napisał:

> Zauważyłem ten sam problem. Brat (Maz''e) Też chce grać... Ale już postawiłem mu ten warunek,

> że niech poczeka aż ja przejdę... Zgodził się ! ;-)
A po co? Załóżcie sobie na kompie dwa profile uzytkownika. Kazdy będzie wchodził na swoje,
każdy będzie miał swoje zapisy.Trzeba się będzie logować i wylogowywać, ale to praktyczne rozwiązanie.


mozna prosciej - zalozyc 2-gi profil i nie przelogowywac sie ale uruchamiac wiedzmina poprzez przycisniecie i przytrzymanie CTRL + PPM na ikonie gry i wybranie "Uruchom jako../Run as.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 08:48, agansz napisał:

> > > Wie może ktoś co będzie naprawiał patch 1.1?
> Ciekawe czy patch do pełnego zadziałania będzie wymagał rozpoczęcia gry od nowa tak jak
w Two
> Worlds.

patch będzie poprawiał między innymi wywałki gry (które występują teraz na niektórych konfiguracjach
sprzętu) oraz przy okazji trochę mniejszych błędów.
Będzie kompatybilny ze starymi sejwami i nie będzie wymagał ponownego rozpoczęcia gry.

To bardzo dobra wiadomość. Zrobiliście świetna robotę. Kochamy Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 08:48, agansz napisał:

patch będzie poprawiał między innymi wywałki gry (które występują teraz na niektórych konfiguracjach
sprzętu)


Mi na szczęście nie wywala :)

Dnia 25.10.2007 o 08:48, agansz napisał:

oraz przy okazji trochę mniejszych błędów.


A mozna dokładniej... ? :P


Pozdrawiam :D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze niedlugo wyjdzie patch bo mnie czasami jaki zapisuje wywala do pulpitu. na poczatku tego problemu nie bylo ale jak sie dostalem do obrzezy wyzimy wystepuje ten blad. mam pytanie czy duzo osob tez tak ma??? sor moderatorzy ze nie przeczytalem poprzednich postow ale spieszylo mi sie i nie moglem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wczoraj podstawowego wieśka pocztą polską (całkiem szybko przyszło). Parę rzeczy o których chyba nikt nie pisał to ja napisze. Ale najpierw
sempron 3200+ gf7900GS, 1,5GB RAM
Gram na 1024/costam od razu ustawilem srednia jakosc i zadnych zwolnien (jedno male przyciecie pna poczatku jednego filmiku na engine)
a co do gry, ustawilem tryb hybrydowy i nie zawsze wiesiek dziala na klikniecie na jakas szafe czy rozmowe, moge kilkac a Wiesław stoi jak kolek, musze najpierw zrobic krok w dowolnym kierunku i potem kliknac to co chcialem.
Gra przy wychodzeniu (za pierwszym razem) wyswietlila bład.
Szybkie sejwy nie sa wcale takie szybkie
A z milych rzeczy:
Dziennik/mapa - trudno sie pogubic w questach (tak jak i w oblivionie) duzy plus
biuściaste panie ;)
I tyle z moich uwag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co fakt to fakt:P troszke obawialem sie wygladu "pań" w wiedzminie zeby nie wyszly im takie babo-chlopy jak np w gothicu 3 ale no coz w wiesku wygladaja calkiem hmm okazale?:P a tak z innej beczki na jakim poziomie trudnosci gracie?:)
Z moich obserwacji polecam najtrudniejszy jakos fajniej sie gra rozpoczalem na srednim ale ten ognisty mieczyk troche zbyt ulatwial sprawe no i kniecznosc picia miksturek dodaje smaczku takze:) ale to kwestia gustu zapewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam gram od wczoraj w Wiedzmina w sumie kilka godzin i oto moje pierwsze refleksje gra ogólnie przyjemna teksty fajne grafika naprawdę ładna zadnych wywalek cz zaciachów gram na max detalach. Ale osobiście nie podoba mi się system walki mieczami nie mogę sie przyzwyczaić fakt dość szybko sie go da opanowac ale jednak czegoś mi brakuje wole jednak sam zadawać ciosy nawet klikając czesto myszą a nie skupiać sie na odpowiednim kliknieciu ale to tylko moje zdanie oólnie gra bardzo dobra i sądze ze odniesie wielki sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra nie działa z następującymi procesorami: seria AMD Duron, AMD Athlon XP od 2400+ do 3200+, AMD Sempron od 2400+ do 2800+ oraz seria INTEL Celeron.

Czyli ostatecznie jest już pewne że gra nie ruszy na Bartku 2500+?

Szkoda. Twórcy wyszli przed szereg. Grę miałem na zamówieniu razem z dodatkiem do Herosów, na szczęście jest czas na anulowanie. Dobrze że się nie nastawiałem więc i zawód niewielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 08:48, agansz napisał:

patch będzie poprawiał między innymi wywałki gry (które występują teraz na niektórych konfiguracjach
sprzętu) oraz przy okazji trochę mniejszych błędów.
Będzie kompatybilny ze starymi sejwami i nie będzie wymagał ponownego rozpoczęcia gry.


Całe szczęście. Tylko dlaczego w dniu premiery będzie nowy patch? Nie mogliście już tego przed tłoczeniem płyt zrobić ?

Ale i tak fajnie więc spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 09:33, Irc100 napisał:

Całe szczęście. Tylko dlaczego w dniu premiery będzie nowy patch? Nie mogliście już tego przed
tłoczeniem płyt zrobić ?


I tak jest ndobrze, bo bez patcha wiekszość ludzi może grać, nie to co przy ''światowych produkcjach'' gdzie często i gęsto bez pierwszezgo patcha to można sobie instrukcje tylko poczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale popatrz na to z innej strony.
Zastanawiające jest, że polska premiera jest wcześniej niż dla "reszty świata", zwłaszcza że ang. wersja była zrobiona już wcześniej. To trochę daje do myślenia.
Człowiek mógłby sobie nawet pomyśleć, że Polacy dostali produkt z lekka wybrakowany i mają być w pewnym sensie beta testerami. A na zachodzie gra ukaże się już zapewne spatchowana i bez wielu błędów, obecnych w polskiej wersji.
Oczywiście to są tylko moje dywagacje i mogę się mylić, jednak warto się nad tym zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 09:32, Yancy napisał:

Gra nie działa z następującymi procesorami: seria AMD Duron, AMD Athlon XP od 2400+ do 3200+,
AMD Sempron od 2400+ do 2800+ oraz seria INTEL Celeron.


Jeśli można wiedzieć.. skąd masz to info?? W wymaganiach gry tego nie zauważyłem.. a muszę się przyznać, że miałem nadzieję, iż na moim XP''ku odpali.. bo tylko procesorek jest u mnie aż tak stary..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2007 o 09:51, ScorpZero napisał:

Człowiek mógłby sobie nawet pomyśleć, że Polacy dostali produkt z lekka wybrakowany i mają
być w pewnym sensie beta testerami. A na zachodzie gra ukaże się już zapewne spatchowana i
bez wielu błędów, obecnych w polskiej wersji


Można tak do tego podejść, ale większość ''betatesterów'' grać może bez większych baboli, mi brakuje tylko zoomowania za pomocą kółka myszki, i nie zawsze sie ornientuje ze Geralt wskoczył na kolejny poziom. Z resztą pewnie to nie będzie pierwszy patch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 09:52, Ferilas de Rienne napisał:

Jeśli można wiedzieć.. skąd masz to info?? W wymaganiach gry tego nie zauważyłem.. a muszę
się przyznać, że miałem nadzieję, iż na moim XP''ku odpali.. bo tylko procesorek jest u mnie
aż tak stary..


Przeczytałem na tym forum, chciałem się upewnić przed zakupem czy wbrew podanym min. wymaganiom, gra mi jednak pójdzie. Z tego powodu pierwotne zamówienie anulowałem i wrzuciłem razem z dodatkiem do Herosów. Słusznie, bo jeszcze jest czas na anulowanie...

Postaram się znaleźć kto napisał to info ale widziałem już wczoraj taką deklarację na konkurencyjnym forum ze stron kogoś pracującego nad Wiedźminem z tym że było napisane "brak oficjalnego wsparcia dla procesorów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, jednak silnik graficzny Aurora (czy jakoś tak ;P) robi swoje. Tylko teraz pytanko - ile będzie ważyć taki patch, bo jak powyżej 500mb to sobie daruję i będę czekać tak długo, aż wyjdzie w Platynie, ewentualnie Extra Klasyce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 09:51, ScorpZero napisał:

Ale popatrz na to z innej strony.
Zastanawiające jest, że polska premiera jest wcześniej niż dla "reszty świata", zwłaszcza że
ang. wersja była zrobiona już wcześniej. To trochę daje do myślenia.
Człowiek mógłby sobie nawet pomyśleć, że Polacy dostali produkt z lekka wybrakowany i mają
być w pewnym sensie beta testerami. A na zachodzie gra ukaże się już zapewne spatchowana i
bez wielu błędów, obecnych w polskiej wersji.
Oczywiście to są tylko moje dywagacje i mogę się mylić, jednak warto się nad tym zastanowić.


Na szczęście jest zupełnie inaczej, niż piszesz :)
Wszystkie wersje były gotowe w tym samym momencie - natomiast dla polskich graczy, którzy zamówili pre-ordery udało nam się wcześniej wysłać gry. Gracze na zachodzie nie mają takiej możliwości.

Natomiast jeśli chodzi o zawartość, to wszystkie wersje gry są identyczne.

Co do patcha, to będzie ważył ok 120mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować