Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2007 o 10:00, Solstheim napisał:

do twojego SPOILER-a , ja jak tak robiłem to zabijało mnie gdziekolwiek bym nie stal...

Wystarczyło stanąć za obeliskiem, a nie obok, ja 3 razytak zginąłem, ale za 4 się udało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 10:00, Patrick Connor napisał:

Ech to pewno kwestia sprzetu bo gram na Athlon XP 2600+ 1024 RAM i GF6800 GS


Trzeba było tak od razu... po prostu musisz być cierpliwy przy wczytywaniu... ;)

Dnia 27.10.2007 o 10:00, Patrick Connor napisał:

ps. co z tym ogniskiem???


Nie wiem.. nie próbowałem jeszcze. Zawsze można rozpalić ognisko krzesiwem ;)


Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pilnie potrzebuje pomocy .. mam już tak zapchany plecak ze nie mam jak brać nowych rzeczy.

Gdzie w 2 akcie w Wizimie Klasztorskiej mozna robić eliksiry alchemiczne ?? bo nie moge nic znalesc ..

oraz 2 pytanie jak wytworzyc jakies eliksiry ktore daja żywotności / - tzw. Potiony bo często w brakuje mi takich potionów i nie wiem skąd je brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Posprzedawaj to co zbędne wg ciebie. Eliksiry można robić przecież podczas medytacji w karczmie na przykład.

2.Znajdź jakiegoś handlarza książek a on powinien mieć jakieś o alchemii i roślinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 10:29, Azazell3 napisał:

Pilnie potrzebuje pomocy .. mam już tak zapchany plecak ze nie mam jak brać nowych rzeczy.

Dnia 27.10.2007 o 10:29, Azazell3 napisał:

Gdzie w 2 akcie w Wizimie Klasztorskiej mozna robić eliksiry alchemiczne ?? bo nie moge nic
znalesc ..

Karczma, dom Kalksteina dom Shani na przykałd. Wchodzimy w medytację i robimy kistury:)

Dnia 27.10.2007 o 10:29, Azazell3 napisał:

oraz 2 pytanie jak wytworzyc jakies eliksiry ktore daja żywotności / - tzw. Potiony bo często
w brakuje mi takich potionów i nie wiem skąd je brać

Jaskółkę maiłeś na zwojach z Kaer Morhen a Re cośtam Białego nauczysz się potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie : Dlaczego nie można wyciągnąć miecza za dnia w czasie gry? Ani nie można rzucać zaklęć? Bo chciałem się nimi pobawić i nie mogłem. W instrukcji pisało, że można atakować postacie z niebieskimi kółkami, a ja nie mogę! Probowałem w dzień i nic. Wiedźmin walczy tylko w razie zagrożenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do grajacych juz kilka dni (ja kupiłem gierką wczoraj) wybieracie raczej walkę mieczem czy magią ? jak miecz to który styl wg mnie szybki+grupowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 10:41, hartmar napisał:

Pytanie do grajacych juz kilka dni (ja kupiłem gierką wczoraj) wybieracie raczej walkę mieczem
czy magią ? jak miecz to który styl wg mnie szybki+grupowy.


Zdecydowanie miecz. A styl zależy od wrogów. Popatrz jak nie działa silny wybierz szybki i kombinuj stylami. Magia za dużo nie daje. To tylko znaki, ale odpychanie często pomaga :D A dużo wrogów nie reaguje na szybki, lub grupowy. Wszystkie się przydają :) Trzeba się pobawić trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do aktu II : gdzię mogę się nowych znaków nauczyc , po rdugie nie wiem co dalej robic , byłem u Kalkenstaina i pisało żebym wrócił do detektywa , wróciłem obroniłem go przed salamandrami i mówi mi ze się ze mną skontaktuje bo musi sie ukryc no to patrze i ten detektyw idzie do drzwi jak by chciał wyjsc ale wracam na krzesło i siedzi cały czas a jak zaczynam rozmowe to gada ża koszty wzrosły dwukrotnie i nic poza tym , wie ktos co robic ? w poradniku pisze ze on zniknie ale jak ma zniknąc jak siedzi i nic nie robi :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 10:44, Valentino S.A. napisał:

"mam pytanie do aktu II : gdzię mogę się nowych znaków nauczyc"


W poradniku nie ma ? ;-) Jak dotąd, znak Igni był w poradniku ( jestem nadal w 1 akcie ) <- Dlatego dalej pomóc nie mogę. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakiś sposób na tą *chędożoną* Bestie?
Abigail ginie po sekundzie, na mnie starcza jej jakieś 5 sekund - i żeby chociaż Wiedźmin ładował się szybko, mógłbym próbować do skutku, a tak każda próba zabicia Bestii to 6 minut czekania i 6 minut gry (na porządnym sprzęcie!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 10:44, Valentino S.A. napisał:

mam pytanie do aktu II : gdzię mogę się nowych znaków nauczyc


W poradniku jest napisane , że w Akcie 1 , w głównej sali krypty znajduje się Krąg Wewnętrznego Ognia , gdzie można nauczyć się znaku Igni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 11:02, KrzychW napisał:

> mam pytanie do aktu II : gdzię mogę się nowych znaków nauczyc

W poradniku jest napisane , że w Akcie 1 , w głównej sali krypty znajduje się Krąg Wewnętrznego
Ognia , gdzie można nauczyć się znaku Igni.


już 2 znaki z I aktu znam :) , a odpowie ktoś na drugie pytanie(jest wyżej) co robic z tym detektywem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak każda próba zabicia Bestii to 6 minut czekania

Tyle czasu wczytuje się Wiedźmin? U mnie , co prawda na dobrym sprzecie , trwa to jakieś 20-25s.Nawet tyle jest jednak dość kłopotliwe , gdy trzeba kilka razy wejść i wyjść z jakiejś chaty.
A Bestii na razie nie pokonałem , chociaż już jestem niedaleko tego momentu i zastanawiam się , jak ciężko będzie.Na razie wydałem tylko 5 talentów , a kilkanaście trzymam w zapasie nie bardzo mogąc się zdecydować na co je poświęcić.Pomimo tego , na najwyższym poziomie trudności , gra się bez więkzych problemów.Pewnie do czasu walki z bestią. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować