Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2007 o 13:46, zajacisko napisał:

Dlaczego nikt nie zwraca na mnie uwagi? Jeszcze raz przedstawiam problem:

Nie przyszło Ci do głowy, że nikt nie zna odpowiedzi i z tego powodu nie odpowiada? Gra jest tak bardzo nieliniowa, że nie mam pojęcia o połowie rzeczy, które w zapytaniu opisujesz choć zadane to dawno wykonałem.

Powinien powstać nowy wątek do problemów z przejściem gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 13:51, GanD napisał:

Ad.1 Nie można wrócić i krótko mówiąc, nie wdając się w szczegóły, nie byłoby do czego wracać.
Zrób wszystko co można jeszcze zrobić zanim pójdziesz do miasta.

Heh, dobra, trudno z tego się nie domyślić, co się stanie ;]

Dnia 27.10.2007 o 13:51, GanD napisał:

Ad2. Hmm... ja pojawiłem się tam dopiero drugiego dnia o zachodzie słońca i była na miejscu,
więc nie wiem. Może coś pomijamy...

Chmmm...
A to zadanie pojawia się w dzienniku?
Pamiętam, jak się z nią umówiłem, ale teraz jak z nią gadam, to mówi tylko tyle, że "Komplementy to umiecie prawić panie" - na tym się kończy rozmowa.
A umówiłem się z nią po uratowaniu jej od bandytów - może jakiś byg wystąpił i muszę to zrobić jeszcze raz?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem chyba po wgraniu patcha nie mogę robić eliksirów, które mają więcej niż 3 składniki. Mimo, że mam wszystkie składniki do wytworzenia gromu to jest on zaznaczony na szaro i nie da się go zrobić. Jak przeciągnę flaszkę z mocnym, alkoholem na stół to otwierają mi się tylko trzy sloty na składniki. Ma ktoś też tak? Co moę być nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 13:54, Oskar24 napisał:

A to zadanie pojawia się w dzienniku?
Pamiętam, jak się z nią umówiłem, ale teraz jak z nią gadam, to mówi tylko tyle, że "Komplementy
to umiecie prawić panie" - na tym się kończy rozmowa.
A umówiłem się z nią po uratowaniu jej od bandytów - może jakiś byg wystąpił i muszę to zrobić
jeszcze raz?;>


Nie mam pojęcia. Tutaj naprawdę wychodzi nieliniowość tej gry, bo wystarczy coś źle powiedzieć/zrobić i sprawy mogą się potoczyć zupełnie inaczej. Poza tym nie wydaje mi się, aby jakieś questy można zaliczać w Wiedźminie po kilka razy, to nie WoW :P
Raz zaliczyłem potężnego zonka, bo kiedyś coś tam zrobiłem, a o wiele później przez to nie mogłem wykonać dwóch questów i teraz muszę kombinować inaczej. Trzeba bardzo uważać co się robi i stosować do poleceń NPC, choć czasami to może nas nieźle urządzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O. Pamiętaj, że nie musisz koniecznie znać przepisu na miksturę, aby ją stworzyć. Wystarczy, że ktoś poda ci kolejność odpowiednich skłądników, jaką bazę trzeba wybrać itd. Potem ją pijesz i prawdopodobnie dostajesz w dzienniku wpis o miksturze. Ja w ten sposób odkryłem miksturę leczącą skutki wywoływane przez alkohol jak i miksturę na oślepienie, fajny efekt, głowa Geralta zamienia się w małe słoneczko ;p

@skinny500, co wy macie za problem z "niewygodny dla CDP temat". Walgierz, nie związany z CDP, co możesz sprawdzić w jego teczce w IPN, topic zamknął bo nie ma potrzeby kolejnego tematu o Wiedźminie tworzyć. Tak ciężkoi pojąć? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 14:04, Mistic napisał:

O. Pamiętaj, że nie musisz koniecznie znać przepisu na miksturę, aby ją stworzyć. Wystarczy,
że ktoś poda ci kolejność odpowiednich skłądników, jaką bazę trzeba wybrać itd. Potem ją pijesz
i prawdopodobnie dostajesz w dzienniku wpis o miksturze. Ja w ten sposób odkryłem miksturę
leczącą skutki wywoływane przez alkohol jak i miksturę na oślepienie, fajny efekt, głowa Geralta
zamienia się w małe słoneczko ;p

@skinny500, co wy macie za problem z "niewygodny dla CDP temat". Walgierz, nie związany z CDP,
co możesz sprawdzić w jego teczce w IPN, topic zamknął bo nie ma potrzeby kolejnego tematu
o Wiedźminie tworzyć. Tak ciężkoi pojąć? :D

Czytanie ze zrozumieniem. A gdzie ja pisałem że on jest powiązany z CDP? O zamknięciu jest w nawiasie i to samo pisze w zamkniętym temacie. Jedno i drugie to osobne kwestie i nie wiem skąd wyciągnąłeś wniosek o jakim piszesz, ale to raczej mało istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!
Nie kupujcie tej złej gry! Kupno oznacza wycięcie kilkudziesięciu godzin z życiorysu!
Wczoraj dostałem grę. Około 17 wróciłem ze szkoły. Nim się obejrzałem było po drugiej w nocy (miałem małą przerwę). Gra jest niesamowita, fabuła wciąga, a system walki jest świetny! Bardzo podoba mi się też patent z eliksirami i talentami. Minus jest taki, że przez te kilka godzin wywaliło mnie dwa razy (w spatchowanej wersji).
Mój komp to: C2D E4300 @ 2,13 (specjalnie tak podkręciłem, żeby były zalecane wymagania), 2 GB RAM 667 Mhz, 8600 GT. Na rozdzielczości 1280x1024 i wszystko na maksa (prócz ponoć zabugowanego rozmycia tła) i płynnie śmiga. Pierwszy raz ścięło przy ***SPOILER I AKTU*** walce z bestią. ***KONIEC SPOILERA*** Wystarczyło trochę zmienić ustawienia i już gites.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 13:58, hallas napisał:

> Co moę być nie tak?
Baza eliksiru - nie masz odpowiedniej.


No tak diabeł jak zwykle tkwi w szczegółach i chodziło o wysoką jakość spirytusu :). Na pospolitym bimbrze się nie da :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hey, pytanie. czego mam się spodziewać w okrojonej paczce EK wiedźmaka, bez dodatków, ale co konkretnie. mam zamiar sprawdzać paczkę przy odbiorze i chce być pewien że wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka,
mam pytanie - czy można gdzieś jakoś podrzucić CDP Red sugestie dot. co poprawić w przyszłym patchu ?
Bo niezmiernie wkurrrzają mnie 2 rzeczy:
1. brak pauzy w czasie dialogów/cutscenek, a mnie praktycznie zawsze jak gram zdarza się że wchodzi ktoś do pokoju, czegoś chce, pieprzy coś czego nawet słuchać nie chce a dialog/cutscenka leci i wątki mi uciekają... a wczytywanie gry na kompie spełniającym minimalne wymagania to makabra :P
2. jeszcze bardziej denerwujące jest to że Geralt sam nie wyjmuje miecza powiedzmy w czasie cut-scenki jak zostaje otoczony przez wrogów (wyobraźcie sobie taka sytuacje w grze - Geralt jest w jakimśtam domku, wie że przed budynkiem czekają zbiry z zasadzką, wychodzicie z tego domu, jest cutscenka jak Geralt stoi naprzeciw tej bandzie, chwile gadają i cutscenka sie kończy i zaczyna się gra - w tym momencie Geralt jest otoczony przez 8 chłopa ktorzy już atakują, a dziewiąty strzela z kuszy - a nasz Geralt nawet miecza nie ma wyciągnietego (co mogl do cholery zrobic w czasie cutscenki !) i zanim wyjmie bron to tamci go zleją do połowy HP - a dodajcie do tego kompa gdzie gra cały czas zgrzyta :P i nie zawsze da sie płynnie łączyć ciosy :P istna MAKABRA)
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 13:49, skinny500 napisał:

Więc skoro sprzedano WSZYSTKIE EK w ciągu 4 godzin, to skąd w sklepach się one wzięły?


Może stąd, że te sklepy NIE dostają produktów, tylko też je KUPUJĄ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 14:23, Mistic napisał:

Zaofliowanego boxu [grubego] w którym znajdują się trzy boxy dvd oraz trzy książeczki, a poza
tym koszulki. No i faktury ;p


heh. no spoko. a dodatki mają być dostarczone do wtorku, tak?
cholera, kurier powinien być od 35 minut!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować