Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Witam. Mam pytanie:
Pójdzie na -

- Intel Celeron 2,54 MHz
- GeForce 6600
-2x512 RAM

?

Bo kupilbym sobie.... Nie chce kasy w bloto wydawac... Cóż, dostanę za to bana, ale powiem jasno: Jeżeli będziecie mówić może/chyba/raczej etc. to po prostu sciagne z neta, zobacze czy dziala i wykasuję. :P Pozdrawiam moderatorów.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 18:54, czad93 napisał:

Witam. Mam pytanie:
Pójdzie na -

- Intel Celeron 2,54 MHz
- GeForce 6600
-2x512 RAM

?

Bo kupilbym sobie.... Nie chce kasy w bloto wydawac... Cóż, dostanę za to bana, ale powiem
jasno: Jeżeli będziecie mówić może/chyba/raczej etc. to po prostu sciagne z neta, zobacze czy
dziala i wykasuję. :P Pozdrawiam moderatorów.;)



pójdzie ale na najniższych detalach i może ci się troche ciąć.!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zauważyłem (na gorze tej strony jest)

AKTUALIZACJA
28.10.2007

Patch 1.1a zawiera w sobie patch 1.1. Można go instalować na wersję 1.0 oraz na wersję 1.1.
Zapisane stany gry działają prawidłowo po aktualizacji.
Łata 1.1a zawiera hotfix krytycznego błędu z Rozdziału V, który uniemożliwiam zakończenie gry.

CDProjekt RED poinformował, iż kolejne łaty być może będą tworzone w systemie 1.1a=>1.2, 1.2=>1.3 - wszystko zależy od wielkości kolejnych łat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 18:57, Irc100 napisał:

aha ok. No to ściągnę. A wymaga od nowa gry ? Bo jestem na samym początku i ewentualnie mogę
od nowa zacząć. (miałem 1.1 i grałem od nowa ale nie wiem czy 1.1a wymaga od nowa?)


Nie wymaga, jest napisane w pierwszym poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj mojego posta nad twoim :) Już od jakiegoś czasu tu zaglądam i nie zauważyłem aktułalki tego posta na górze.... Ale spoko, rozumiem, nie potrzeby spam z powodu niezauważenia...

Edit: Tylko strasznie wolno ściąga (jak na 512!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągam tego najnowszego patcha, ale ja mam zawsze jakieś takie dziwne uczucie, że nie mam pewności, że się ten patch prawidłowo zainstalował... Jak sprawdzić, czy oby na pewno wszystko mi sie dobrze zainstalowało?

Swoją drogą, to lipa, że jest taki babol, niepozwalający ukończyć tej świetnej gry bez patcha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER

Chodzi o Baraninę. Brakuje mi jednej poszlaki by go osądzić... spojrzałem w poradnik i myślę że chodzi o tą pierwszą... jak ją zdobyć?

KONIEC SPOJLERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 19:17, hunter22 napisał:

SPOJLER

Chodzi o Baraninę. Brakuje mi jednej poszlaki by go osądzić... spojrzałem w poradnik i myślę
że chodzi o tą pierwszą... jak ją zdobyć?

KONIEC SPOJLERA


Po prostu musisz porozmawiać z nim o salamandrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 19:21, Union Pacific napisał:

Hmm... gdzie znika Kalkstein, bo zdobyłem księgi dla niego i chce mu je przekazać? I gdzie
znajdę Leuvaarden''a? Wyczytałem, że na Grobli, ale jego nigdzie tam nie ma.


On jest na pewno na Grobli, musisz dokładnie poszukać, a jeżeli nie znajdziesz to prześpij się do południa, może wtedy się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 13:39, Azazell3 napisał:

> > SPOILER
> > Mam problem gdzie znajde Sefiry ? mam 8 i brakuje dwóch :( .. nie wiem czy je szukać

> na bagnie
> > ? bo większość z 7 znalazłem / dostałem w mieście a jedno od tej babci z bagien..
ale
> gdzie
> > są pozostałe 2 ? :|
> >
> > jest gdzieś wypisane ?
> >
> > + gdzie znajde tego chłopczyka ? bo u druidów go nie ma
>
> SPOILER
>
> 9 znajdziesz w golemie po tym jak go pokonasz, a 10 dostaniesz u raymonda w odpowiednim
momencie...
>


a kiedy bede walczyl z golemem ? od czego zalezy walka z nim ? co zrobić by z nim walczyc
?

mała rada gdy obudzisz golema i zaczniesz z nim walczyć zobaczysz takie trzy kaminne pytony gdy golem jest w środku dotknij wszystkich trzech i po golemie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włącz materiały dodatkowe i patrz na filmiki. Geralt ma bardzo ładne dwie pochwy, krótkie ale są i wygląda to lepiej :)
Obecne animacje wkładania/wyciągania broni właśnie są przystosowane do pochw, tylko - gdzie one są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 19:32, Selv napisał:

Do przejścia Wiedźmina utaj nie zaglądam bo się po prostu nie da ;)
Szkoda zabawy :(


Ja zaglądam, ale nie czytam spoilerów, polecam tą samą technikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia: Jak ma zachwycać, skoro nie zachwyca? Grafika - ładna jedynie momentami, a za to bardzo wymagająca. Lokacje wczytują się długo - wchodzę do domku wieśniaka, zamieniam 2 zdania i kradnę flaszkę wódki, a na gapieniu się na plansze ładowania i zapisywania spędzam 2 minuty. Irytujące bugi w stylu nieśmiertelnego bandyty na podgrodziu Wyzimy (lałem go czym mogłem i w jaki sposób mogłem, a skurczybyk nie zginął, choć miał 0hp na pasku - w końcu nie udało się zaliczyć pani z gospody), "ślizgający" się Geralt, roślinność przenikająca przez postacie, kilka nieefektywnych rozwiązań w interfejsie, prymitywne zadania "przynieś mi 10 psich łbów" (ile można?!)

Pozytywy - niektóre dialogi, świat Sapkowskiego ze słowiańską mitologią, alchemia. Akurat wystarczająco plusów, aby zrobić dobry mod do NWN, a nie zupełnie nową grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować