Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2007 o 19:31, Selv napisał:

Obecne animacje wkładania/wyciągania broni właśnie są przystosowane do pochw, tylko - gdzie
one są?

Mylisz się, nie są, szczególnie jeśli chodzi o srebrny miecz. Jedynie wkładanie stalowego miecza jest przystosowane do pochwy ale już jego wyciąganie nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 20:17, WickedChildren napisał:

nie ten caly czerwony tylko czerwono zielony chwast co wyrasta z gleby


Aaaaa... to to nie wiem, ale gdzieś na bagnach jest na pewno, pozwiedzaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 19:29, zajacisko napisał:

Czy tą drugą barykadę w V Rozdziale da się jakoś zniszczyć?


A czy to nie jest przypadkiem ten błąd który jest naprawiany przez patch 1.1a? Zainstaluj go i sprawdź czy pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 10:00, Azazell3 napisał:

Kurde na bagnach nie moge zabić tych dużych Kwiatów .. mam 14 level czy je lepiej omijać lub
jak je pokonać ?


Najlepszym sposobem na nie jest atakowanie ich z odległości doładowanym znakiem Igni, o ile nie schowają się pod ziemią to możesz je atakować spoza ich zasięgu i zupełnie bezkarnie je spalić. W ten sposób można bez żadnych obrażeń pokonać nawet grupę 4 czy 5 z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 13:04, GuzikTheGreat napisał:

1 - jak sie dostac do Leuvaardena ? juz mi to w grze tlumaczyli, ale jakos nie moge znalezc


Leuvardena można znaleźć w trzech miejscach. Najczęściej przebywa na grobli, krążąc po przystani. Czasami (o konkretnych godzinach ale nie pamiętam dokładnie kiedy) znajduje się on na targowisku w Wyzimie Klasztornej. W godzinach porannych można go również zastać koło bramy prowadzącej na groble.

Dnia 28.10.2007 o 13:04, GuzikTheGreat napisał:

2 - jak zarabiacie - tylko zlecenia ? wlasnie w dzielnicy nieludzi wylookalem pancerz za 5000
dla wiedzmaka i jestem pod wrazeniem, no i szlag mnie trafia jak tyle mieczy po walce zostaje
nie sprzedanych przezemnie bo musza lezec na ziemi


Niemożliwość spieniężenia tego całego arsenału jest dosyć denerwująca, to fakt. Moim przepisem na kasę jest kościany poker, zwłaszcza grając z Talarem można sporo zarobić.

Dnia 28.10.2007 o 13:04, GuzikTheGreat napisał:

3 - ktos kupuje ksiazki czy tylko ja zwariowalem ? ostatnio 2000 wydalem na ksiazki o roslinkach,
potworach itd. w sumie od poczatku gry to z 3000 jak nic.


Kupuję i czytam wszystkie możliwe książki, nigdy nie wiadomo kiedy ta wiedza może się przydać:) Zresztą spora liczba questów wymaga posiadania wiedzy o potworach którą można zdobyć tylko z książek.

->Azazell3
Teoretycznie patch możesz ściągnąć odpalając launchera Wiedźmina i wybierając opcję "sprawdź dostępne aktualizacje". Możesz też skorzystać z linka podanego przez Kraju92.
W moim wypadku próby pobrania patcha z obydwu tych miejsc spełzły na razie na niczym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 20:20, Paulie Nord napisał:

> Cholera, albo chałupę pomyliłem, albo jestem ślepy. Muszę to jeszcze raz sprawdzić.

Sprawdź, na pewno jest :]


Dobra, sprawdzę to dokładnie potem, teraz zająłem się eskortowaniem Dziadka do kaplicy. Znasz może jakiś dobry sposób na te stwory-rośliny wyrastające nagle z ziemii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/../

Jak jest jeden to mieczyk srebrny, i jazda. Ubić jak najszybciej. Jak jest więcej, to już jest większa zabawa. Jaskółka, znak Igni i pojedynczo wybijamy. Jak mało życia - uciekamy, czekamy na regenerację i znowu. I tak w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 20:39, Karharot napisał:

Kupuję i czytam wszystkie możliwe książki, nigdy nie wiadomo kiedy ta wiedza może się przydać:)
Zresztą spora liczba questów wymaga posiadania wiedzy o potworach którą można zdobyć tylko
z książek.

Sprzedajesz potem te książki? Zdaje się, że po zdobyciu wiedzy nie są już potrzebne. Zdarzyło Ci się później potrzebować którejś, jeśli je sprzedajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam przy tym zadaniu to pierwsza roślina jaka wyskakuje jest podrasowana tzn. boss. Moja propozycja to standardowo Zamieć + JAskółka. I srebrny miecz ze stylem silnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, zaraz po przeczytaniu sprzedaję je antykwariuszowi, podobnie robię z recepturami na eliksiry. Jak dotąd wszystko wskazuje na to że po przeczytaniu danej książki nie jest już ona więcej potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 16:21, Toomasi napisał:

Nie znalazłem (a raczej nie miałem możliwości) odpowiedzi na pytanie: Gdzie jest zaginiony
chłopczyk ? Chodzi o zadanie "Zbłąkana owieczka". Ktoś wie gdzie albo w jakich okolicznościach
znajdę tego chłopca ? Z góry dziękuję za odpowiedź!


W II akcie dzięki temu questowi można jedynie przespać się z driadą. Sam quest można rozwiązać dopiero później w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję, mam nadzieję, że spotka się ona choć z niewielkim odzewem: Sam jeszcze nie jestem posiadaczem Wiedźmina - waham się, myślę, że podobnie jak wielu cicho podczytujących to forum. Czy zechcielibyście, każdy z Was kto pograł już chociaż te kilkanaście godzin, sporządzić króciutką recenzję? Co Wam się podoba, co nie i jak oceniacie grę - obiektywizm byłby mile widziany :)
Ponieważ na forum obecnie panuje spory chaos, mnóstwo wątków itd. i trudno byłoby wyłowić taką reckę spośród innych postów, proponuję opatrzyć ją, ot choćby czymś takim:

*************************************************************************************
*************************************************************************************

MOJA RECENZJA

*************************************************************************************
*************************************************************************************


W każdym razie czymś dużym i wyboldowanym,żeby można było odróżnić recenzję od reszty.
Mam nadzieję, że chociaż część z Was zechce w ten sposób podzielić się wrażeniami i skondensować swoją opinię w 5-10 zdaniach.
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 20:39, Karharot napisał:

Kupuję i czytam wszystkie możliwe książki, nigdy nie wiadomo kiedy ta wiedza może się przydać:)
Zresztą spora liczba questów wymaga posiadania wiedzy o potworach którą można zdobyć tylko
z książek.

Tak przy okazji tematu książek, to gdzie można zdobyć odpowiednie lektury potrzebne do wykonania wiedźmińskich zleceń w Akcie I?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować