Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2007 o 22:08, _DOOMinik_ napisał:

http://www.xzone.cz/download/zaksberatel.jpg
Kolorowa instrukcja, kolorowy poradnik, kolorowy Bestiariusz w twardej oprawie, koszulka, kolorowa
mapa na papierze kredowym, kolorowy plakat, bryloczek... Aż się wierzyć nie chce...

Bo to jest EDYCJA KOLEKCJONERSKA "Zaklinać''a" Popatrz sobie na naszą polską EK, a zobaczysz że mamy najbardziej wybajerzoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest coś takiego jak DEMO wiedźmina???? jeśli nie to czy kiedyś będzie?

Ma ktoś informacje na ten temat??

Zależy mi na tym bo mam kompa ledwo ( ) "!!!" spełniającego wymagania gry i wolał bym przed kupnem zobaczyć jak to cudo by skakało na moim sprzęcie! jak za bardzo to poczekam rok i zakupie sobie "wiedźmina" w platynowej kolekcji , i zagram już na nowym sprzęcie.

pzdr. ME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 22:08, _DOOMinik_ napisał:

Kolorowa instrukcja, kolorowy poradnik, kolorowy Bestiariusz w twardej oprawie, koszulka, kolorowa
mapa na papierze kredowym, kolorowy plakat, bryloczek... Aż się wierzyć nie chce...


Cóż, obejdę się bez tych wszystkich bajerów, byle tylko Wiedźmin pozostał Wiedźminem, a nie transformował w Zaklinać''a ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do CDP

W misji, której muszę kupić Safirę Tipperath od kupca Leuvaarden''a zauważyłem spory bug !
Kupiec chce za kamyk 500 orenów. Miałem tylko 76, porozmawiałem z kupcem i kliknąłem aby Gealt powiedział, że ma 500 orenów ( bardzo zdziwiła mnie ta opcja ). Okazało się, że nie tylko dostałem kamień, ale również nie ubyło mi ani jednego orena !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś pomóc z dwoma zadaniami w 3 akcje?

„Nie będzie bolało” – dałem dentyście już żuchwę cmentara, kły fledera, czaszkę bargesta, kły bestii, kieł alpa i ciągle w dzienniku mam, że jeszcze coś mogę przynieść. Wiec czy to zadanie można dokończyć w kolejnych rozdziałach czy jeszcze czegoś nie znalazłem?

„Zlecenie na archespory„ – mam zdobyć trzy porcje soków tej rośliny-potwora problem polega, że znalazłem tylko dwie takie i po przeszukaniu bagien nie mogę już znaleźć więcej. Może ktoś powiedzieć gdzie da się je znaleźć (a w drugim akcje było ich całkiem sporo na bagnach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam od dłuższego czasu... Gdzie są niziołki i gnomy? W Wyzima Tour był niziołek (swoją droga do finalnej wersji gry nie dotrwał) i to taki nizołek, że aż strach na takiego spojrzeć z góry.
Czy ja byłem ślepy czy owi nieludzie zostali z gry usunięci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

****SPOJLER****

Rozdział III, Romans z Triss.

Jaki mam jej pierścień dać? Solucja mówi "Złoty Pierścień z Rubinem", dostępny na targu, a taki nie istnieje :) Pytam się kupca od "prezentów" na targu w handlowej i on ma tylko "Złoty SYGNET z Rubinem" którego Triss nie chce.

Gdzie jest pierścień który ona chce?


****KONIEC SPOJLERA*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos jak to jest z tymi umiejetnosciami. Czy jezeli np w walce mieczem na pierwszym poziomie moge wybrac talent +20% obrazen a na durgim poziomie +30% obrazen (podaje z glowy bo w tym momencie nie pamietam dokladnych liczb)to czy jezeli wezme te talenty z obydwoch poziomow to one sie sumuja ? Jezeli nie to uwazam to rozwiazanie za idiotyczne bo ludzie ktorzy rozwineli sobie jakas umiejetnosc do conajmniej drugiego poziomu, wykupili +30% to potem moga stracic talent na wykupienie +20%. Nie lepiej zeby bardziej rozwinieta umiejetnoc wymagala tej nizszego poziomu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Jak można sie nauczyc robić oleje? Jestem w akcie I i jak w medytacje wchodze to moge tylko mikstury, a jak chce olej to pisze, że nie umiem... wiedzma nie ma takiej książki i księgarz w karczmie też chyba nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy po zakończeniu wszystkich misji nadal możemy swobodnie "biegać" po świecie i zabijać potwory (tak w Fable, tylko, że bez łatki ;) mam nadzieje ...)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 23:33, Jabłoński napisał:

...

Z tego co wiem to tą umiejętność można "wykupić" za brązowy talent w zakładce "inteligencja".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować