Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2007 o 10:15, Farmer Widomo napisał:

Nie wiem czy to się zalicza do spojlerów ale napisz :P
SPOJLER
Przy wykonywaniu questa Bez Przebaczenia mam zamiar wziąźć do pomocy Scoi''tael bo stanąłem
po strone Yaevina podczas napadu na bank. W poradniku piszę że Yaevin jest w gaju druidów.
Dobrzę idę do tego gaju a go tam nie .Proszę o pomoc
KONIEC SPOJLERA


Prawdopodobnie znajdziesz go u Vivaldiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER
Mam pewien problem. Zeby sie dostac na cmentarz potrzebuje pozwolenia Vincenta(ale z tego juz nie moge skorzystac bo sie na mnie obrazil) albo uniewinnic Talara. Gdy on mi sie tlumaczy caly czas biore wierze Ci nom i w dzienniku mam napisane zeby powiedziec Talarowi ze jest niewinny ale jak chce to zrobic i naciskam na niego zeby porozmawiac on mi mowi "Nie teraz". Co robie zle? I gdzie dostac wodke dla grabarza bo przynioslem mu jedna ktora kupilem u Kelnerki ale on jej nie chce. Prosze o pomoc
KONIEC SPOJLERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z 2. questami - "Zlecenie na Fledery" (przynieść 3 kły Veleradowi) i "Nie będzie bolało" (quest z zębami dla krasnoludzkiego dentysty ;)). Wie ktoś gdzie znajdę 3 fledery? Dodam, że te z cmentarza i domu babci nie "zostawiły" po sobie ząbków. :) Do tego mam problem ze znalezieniem alpa i zjadarki. Mógłby ktoś podać przybliżoną lokalizację obu stworów? Jestem w III akcie. Z góry dzięki za odp. :)

EDIT: Gdzie znajdę Jaskra? Po wykonaniu questa "Lutnia Jaskra" nigdzie nie mogę go znaleźć. W Nowym Narakorcie go nie ma, nie kręci się po Wyzimie Handlowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Spróbuj odpocząć w Misiu Kudłaczu/przy ognisku jakąś godzinkę, może 2. a potem porozmawiaj z Talarem.
Co do alkoholu dla Grabarza. Zrób save''a, potem kup wszystkie "napitki procentowe" :) jakie są w karczmie i próbuj dawać je Grabarzowi. Gdy trafisz na odpowiedni alkohol po prostu wczytaj save''a i leć do karczmy po ten napój. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde czemu jak zrobię za pomocą alchemii jakąś miksturkę to jej nie ma w ekwipunku co to jest O_o ??

druga rzecz, pytanie: czy w wiedźminie poruszamy się tylko po temerii czy po całym świecie jaki jest na mapce dodanej do gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 10:43, struksik napisał:

kurde czemu jak zrobię za pomocą alchemii jakąś miksturkę to jej nie ma w ekwipunku co to jest
O_o ??

druga rzecz, pytanie: czy w wiedźminie poruszamy się tylko po temerii czy po całym świecie
jaki jest na mapce dodanej do gry?


Z tego co wiem to tylko niestety po Temerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 10:42, adrian b napisał:

Gdzi moge znalesc 5 platkow bialego miru ma je zaniesc dla wiedzmy


Na bagnach jest biały mir. :)
Jeszcze żadna gra mnie tak nie wciągnęła jak Wiedźminek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 10:42, adrian b napisał:

Gdzi moge znalesc 5 platkow bialego miru ma je zaniesc dla wiedzmy


Możesz go kupić u Zielarza, który stoi przed karczmą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 11:00, Farmer Widomo napisał:

Eeee...emm...Elfa mam znaleźść u krasnoluda? Ale gdzie? W jego banku?


W domu. Jeżeli wykonałeś quest dla niego (nie pamiętam nazwy) to on mówił, że znajdziesz go u Vivaldiego w domu (w Wyzinie klasztornej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz przeczytać (czyli najpewniej też kupić) książkę opisującą odpowiednie zioła (myślę że to będą "rośliny polne" lub coś takiego), jak już to zrobisz to spora część rosnących niemal wszędzie roślin będzie przez wiedźmina automatycznie rozpoznawana i będziesz mógł je zbierać. Być może jest także wymagane wydanie jednego brązowego talentu na zielarstwo (w zakładce inteligencji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 08:50, Joannita napisał:

> Jaki wpływ na późniejsze zadania ma wybranie triss/shani w zadaniu źródło ?
Ej, po co ci to wiedzieć ?? Przecież popsujesz sobie tym przyjemność płynąca z gry. w tej grze
chodzi głównie oto by dokonywać wyborów, a później za nie płacić, co byś w tej grze nie wygrał
to i tak będziesz musiał za to płacić.

Dobra, tam wybrałem bez info, w sumie fabuła tej gry jest tak ciekawa z powodu tych wyborów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 10:36, Lex napisał:

Wie ktoś gdzie znajdę 3 fledery?


Czasami pojawiają się nocą naprzeciwko "Misia Kudłacza" (tak było w II Akcie).

Dnia 01.11.2007 o 10:36, Lex napisał:

Dodam, że te z cmentarza i domu babci nie "zostawiły" po sobie ząbków. :)


Prawdopodobnie nie masz odpowiedniego wpisu w bestiariuszu - musisz przeczytać książkę opisującą wampiry, dopóki tego nie zrobisz nie zdobędziesz ich zębów.

Dnia 01.11.2007 o 10:36, Lex napisał:

Do tego mam problem ze znalezieniem alpa i zjadarki.


Alpa możesz znaleźć w ruinach które znajdują się w kanałach (tam gdzie kończy się misja związana z napadem na bank). Co do zjadarki to natknąłem się na nią dopiero w IV Rozdziale i nie wiem czy i gdzie można ją znaleźć w III.

Dnia 01.11.2007 o 10:36, Lex napisał:

EDIT: Gdzie znajdę Jaskra? Po wykonaniu questa "Lutnia Jaskra" nigdzie nie mogę go znaleźć.
W Nowym Narakorcie go nie ma, nie kręci się po Wyzimie Handlowej.


Wieczorem powinien być na parterze Nowego Narakortu chyba że czeka na Ciebie w innej lokacji ze względu na jakiegoś questa w którym bierze udział (np. "źródło")


->dzawora
Grabarz chce krasnoludzkie czy mahakamskie cośtam (nie pamiętam dokładnej nazwy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 10:36, Lex napisał:

Mam problem z 2. questami - "Zlecenie na Fledery" (przynieść 3 kły Veleradowi) i "Nie będzie
bolało" (quest z zębami dla krasnoludzkiego dentysty ;)). Wie ktoś gdzie znajdę 3 fledery?
Dodam, że te z cmentarza i domu babci nie "zostawiły" po sobie ząbków. :) Do tego mam problem
ze znalezieniem alpa i zjadarki. Mógłby ktoś podać przybliżoną lokalizację obu stworów? Jestem
w III akcie. Z góry dzięki za odp. :)

EDIT: Gdzie znajdę Jaskra? Po wykonaniu questa "Lutnia Jaskra" nigdzie nie mogę go znaleźć.
W Nowym Narakorcie go nie ma, nie kręci się po Wyzimie Handlowej.


przy zleceniu na fledery musisz kupic pierwsze książke która będzie zawierała informacje o nich(nie pamietam nazwy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 23:23, Łeber napisał:

Do rejestracji gry na stronie CDP RED, a potem można wszystko do woli z niej ściągać, tzn:
patche, dodatki itp.

Tak, bardzo ładnie to ująłeś. Tylko, o ile ściągałem sobie patche bez problemowo, o tyle zarejestrować gry nie mogłem. "Nie jesteś zalogowany" taką odpowiedź dostawałem, chociaż aktywowałem konto i logowałem się przed wpisaniem klucza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 11:35, KrzysztofMarek napisał:

> Do rejestracji gry na stronie CDP RED, a potem można wszystko do woli z niej ściągać,
tzn:
> patche, dodatki itp.
Tak, bardzo ładnie to ująłeś. Tylko, o ile ściągałem sobie patche bez problemowo, o tyle zarejestrować
gry nie mogłem. "Nie jesteś zalogowany" taką odpowiedź dostawałem, chociaż aktywowałem konto
i logowałem się przed wpisaniem klucza...


Daj na przywroc haslo moze cos zle wpisujesz, jesli to nie zadziala to ponownie sie zarejestruj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować