Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Właśnie dostałem Wiedźmina od kumpla, który wrócił zagranicy no wszystko fajnie ale wersja ENG, dobra jakoś to zenise*. :P W każdym razie na mojej konfiguracji (podpis) gra chodzi na totalnym maksie w 1280x1024 a do tego fps nie spada poniżej 35, miodzio. :) Właśnie ukończyłem prolog, jedyne co mogę powiedzieć to to, że gra naprawdę wymiata. Wielkie brawa jestem w szoku i nareszcie możemy się pochwalić w świecie grą. Jak dla mnie RPG roku na bank. Następna sprawa jestem w karczmie, kupiłem sobie pokój za 5 orenów tyle że gdzie ten pokój ? Gdzie mogę spać ? Złaziłem całą karczmę i nic nie znalazłem, łaziłem koło łóżek ale nie dało się jakoś położyć itp. Kolejna sprawa to mam trochę syfu na zbyciu... Gdzie się go mogę pozbyć ? Byłem u kowala ale on zaoferował tylko wykucie nowego miecza, muszę znaleźć 3x Ore czyli na polski to jakieś grudki miedzi będą o ile dobrze mi się wydaje, wie ktoś gdzie są ? No i gdzie mogę znaleźć kupca, któremu opchnę trochę szmelcu ? Z góry dziękuję. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak "kupujesz pokój" to Geralt siada przy kominku i medytuje. Nastawiasz czas, wciskasz klepsydrę i po sprawie.
W tym czasie możesz też "zlecić" przyrządzenie eliksiru (dodatkowa godzina) i/lub rozdać nowe talenty - również dodatkowa godzina.

Sprzedajesz u różnych ludzi różne rzeczy.
Najlepiej zostawiać sobie składniki u karczmarza w magazynku - opcja przy rozmowie.
Ore - ruda, najlepiej jednak robić miecze z 3 takich samych kawałków (mają lepsze właściwości)

W zasadzie wszystko było w prologu tłumaczone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo pokój kupiłem a on nigdzie nie siadł, resztę czyli (talenty, alchemie itp to opanowałem) zobaczę później co i jak. Możliwe, że było wszystko tłumaczone w prologu ale język ang ma to do siebie, że można coś przeoczyć, ominąć poza tym skupiałem się na grze, gorzej na dialogach. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, zarejestrowałem Witchera na stronie CDP Red, ściągnąłem patch 1.1a i na stronie ściągania uaktualnień jest napisane, że mam patch 1.09xxxx i że mogę ściągnąć patch 1.1a. Jak to możliwe, skoro go już ściągnąłem, zainstalowałem 2 razy ( pierwszy raz myślałem, że ściągam ten 1.09xxx)? W pierwszych menu płyty nie podświetla się już "Sprawdź uaktualnienia", co powinno znaczyć, że mam grę spatchowaną do najnowszej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 14:33, RobeN napisał:

Sprzedajesz u różnych ludzi różne rzeczy.


A czy jest jakiś kupiec , u którego można sprzedać niepotrzebny pancerz Wiedźmina?Na razie kupiłem za 5000 wdzianko u krasnoludów i zrzuciłem to , które dostałem za darmo w Kaer Morhen , ale przy kolejnej zmianie szkoda byłoby wyrzucać coś , co kosztowało 5000 oreniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 14:55, KrzychW napisał:

A czy jest jakiś kupiec , u którego można sprzedać niepotrzebny pancerz Wiedźmina?Na razie
kupiłem za 5000 wdzianko u krasnoludów i zrzuciłem to , które dostałem za darmo w Kaer Morhen
, ale przy kolejnej zmianie szkoda byłoby wyrzucać coś , co kosztowało 5000 oreniaków.

Twórcy gry pomyśleli o tym - nie przejmuj się tą sprawą bo nie ma sensy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wiesz o kogo mi chodzi :P Chodzi mi o Elfa w queśćie "Bez Przebaczenia". "Szczała" wskazuje na gaj druidów a go tam nie ma :/

Bedzio3 - Jesteś pewien że znajdę tam Yaevin''a ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna gra głośna gra, kolejny raz <zief>, dostałeś grę od kumpla, oczywiście eng.
Dobrze, że tym razem nie w dniu premiery, jak to było ze STALKERem ;]
Zrobisz fotkę telefonem płytki czy jak zwykle nie? ;)
O ile w 99% przypadków mam w nosie kto co skąd ma, tak Wiedźmina po prostu nie odpuszczę jak widzę tekst "mam grę z zagranicy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 15:03, Farmer Widomo napisał:

Chyba nie wiesz o kogo mi chodzi :P Chodzi mi o Elfa w queśćie "Bez Przebaczenia". "Szczała"
wskazuje na gaj druidów a go tam nie ma :/

Bedzio3 - Jesteś pewien że znajdę tam Yaevin''a ? :D


Tak. Bynajmniej ja go tam znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 15:03, Farmer Widomo napisał:

Chyba nie wiesz o kogo mi chodzi :P Chodzi mi o Elfa w queśćie "Bez Przebaczenia". "Szczała"
wskazuje na gaj druidów a go tam nie ma :/

Bedzio3 - Jesteś pewien że znajdę tam Yaevin''a ? :D


Tak. Bynajmniej ja go tam znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ogólnie rzecz biorąc polecam Ci jakiegoś porządnego psychologa, powinien Ci pomóc. W każdym razie każda pomoc Ci jest potrzebna Selv. Hehehe ładne jaja, idzie się nieźle uśmiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do STALKERa jak już mówiłem i pisałem po powrocie znajomego grę musiałem oddać a sam zakupiłem wersję PL. Kiedyś pożyczyłem od znajomej aparat cyf. bo sam takowego nie posiadam, moja komórka to Nokia 6610 więc zrobię Ci zdjęcie chyba baterią bo aparat mam taki że 2 kwadraty na ekranie są, zresztą chyba z d**py Ci wytrzasnę kabelek do zrzucania zdjęć na kompa. Jednym słowem nie denerwuj mnie więcej....

Wybaczcie ten OT ale słabo się robi. Is this sadness ? :|

20071101154439

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 13:30, RobeN napisał:

Rekompensata będzie.
Ale takimi postami nic nie przyspieszysz i nic nie zmienisz.

Pozostaje tylko cierpliwie czekać.


Ta jaka mail z tapeta z gry? daj spokoj niewize ze mi cos dosla i to bedzie pewnei dla wszystkcih co EK tez zamowili a ja wogle jeszcze gry nie dostalem wiec bende mial pewnie taka sama rekompensate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować