Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

omg jak sie ciesze wreszcie nie ma kodow do jakiejs gry!!! bravo nie bedzie sobie nikt psul rozrywki nawet jak bedzie chcial ;)
Dobrze ze do witchera nie ma cheatow oj bardzo dobrze bo to za dobra gra dla cheaterow ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 18:21, Meykan napisał:

Ale w 1 akcie ten przed bramą to był Mikul.

hmm :D a to ciekawe. Jak zagram jeszcze raz to to sprawdzę ale głowę bym dał, że to był on. Nawet jeśli to prawda to nawet w 2 akcie ma 2 różne typy rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 18:23, lancuch napisał:

omg jak sie ciesze wreszcie nie ma kodow do jakiejs gry!!! bravo nie bedzie sobie nikt psul
rozrywki nawet jak bedzie chcial ;)
Dobrze ze do witchera nie ma cheatow oj bardzo dobrze bo to za dobra gra dla cheaterow ;]


Nawet nie ma potrzeby robienia cheatów. Gra nie jest trudna, a jak komuś nie idzie, może grać na najniższym poziomie. Ja na początku na takim grałem, ale nie miałem z tego żadnej przyjemności. Zmieniłem na średni i jest ok. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

***
S
***


* Triss potrafi oddzielić interesy od spraw osobistych. A tak poważnie to nie można było tego rozwiązać inaczej, to w końcu główny wątek ;)
* Siemko gada różnie, to pewnie zależy ile fisstechu ma już dzisiaj za sobą albo ile już dni nie śpi xP

***
S
***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja tak samo gra jest latwa i bardzo przyjemna
na srednim poziomie trudnosci na wyspie wiwern jak mnie z 7 wiwern bilo to je szybko zbilem i tylko 65% hp mi zjechaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 18:23, lancuch napisał:

omg jak sie ciesze wreszcie nie ma kodow do jakiejs gry!!! bravo nie bedzie sobie nikt psul
rozrywki nawet jak bedzie chcial ;)
Dobrze ze do witchera nie ma cheatow oj bardzo dobrze bo to za dobra gra dla cheaterow ;]

Na pewno nie ma? Jak tak to się cieszę. Nie będą marnotrawili gry. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 18:32, lancuch napisał:

no ja tak samo gra jest latwa i bardzo przyjemna
na srednim poziomie trudnosci na wyspie wiwern jak mnie z 7 wiwern bilo to je szybko zbilem
i tylko 65% hp mi zjechaly :)


Za drugim podejściem na pewno będę grał na jeszcze wyższym poziomie. Kombosy po pewnym czasie wchodzą w nawyk (po powrocie do Obliviona miałem pewne problemy ze sterowaniem). Za zróżnicowane poziomy trudności wielki plus dla CDPR. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 18:02, RobeN napisał:

> Wie ktoś może gdzie mogę wykuć runy w miecz? Mam 2 fajne runy i sam nie mogę ani kowal
nie
> chce mi ich wykuć :)
>

Musisz mieć 3 ;)

> btw. wam też dzielnica kupiecka przycina grę? Myślę, że jest to związane z ilością npc
i ich
> różnymi zachowaniami, chyba mi procek nie wyrabia, ale co tam gra jest boska ;)

Owszem jest to znany problem na słabszych konfiguracjach.

nie tylko na słabszych mi tez przycina e6750@3,2 ghz 2 gb ram , 8800gtx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 18:39, lancuch napisał:

no chyba nie ma bo 3 strony googli tego nie obczaily ;)


Pewny jesteś? Trzeba umieć szukać - trainery znajdziecie na GCW oraz CH :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy przekuwane dla Wiedźmina miecze , zawsze nadają się do wiedźmińskich stylów walki? Zaczynamy ze Stalowym Mieczem Wiedźmińskim.W trakcie gry spotykamy sporo uzbrojenia nie nadającego się do tych stylów.W opisie wykutych mieczy nic na ten temat nie ma i zastanawiam się , czy nie oznacza to jakichś ograniczeń.
I jeszcze jedna wątpliwość związana z rozwojem bohatera.Na zakładce "Zręczność" jest zdolność "Walka Wręcz" odblokowująca wszystkie ciosy podczas walki wręcz.O co dokładnie w tym przypadku chodzi? Walkę na pięści , a może jakieś dodatkowe uderzenia mieczem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanko - jak to jest z awansem z zawodowca wyzej w grze w kosci ?

pokonalem w akcie krasnala Munrosa czy jakos tak (zreszta system nawet nie zapisal ze z nim wygralem) z Misia Kudlacza i Talara i w sumie nikogo wiecej nie znalazlem teraz jeszcze doszedl Jaskier z III aktu i dalej nic...
czyzbym kogos pominal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.11.2007 o 19:18, KrzychW napisał:

I jeszcze jedna wątpliwość związana z rozwojem bohatera.Na zakładce "Zręczność" jest zdolność
"Walka Wręcz" odblokowująca wszystkie ciosy podczas walki wręcz.O co dokładnie w tym przypadku
chodzi? Walkę na pięści , a może jakieś dodatkowe uderzenia mieczem?

Chodzi o walki wręcz w karczmie. Innych ciosów dotyczących mieczem ta zdolność nie dodaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 19:21, B4R70S napisał:

Gdzie moge nauczyc sie znaku Igni ? Bo odnosze wrazenie ze go minalem ;|


W krypcie ghuli. Bodajże tego questa dawał Mikul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować