Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2007 o 13:59, donaan napisał:

> > SPOILER
> > Ja nie mogę, być po stronie neutralnej wymiata ;], szczególnie w szpitalu kiedy pierw

> atakuje
> > cię oddział elfów chcących dobić ludzi, a potem zakon chcący dobić elfy masakra xD

> > SPOILER
> > Masakra z tą starą wyzimą, tylko tam mi się lekko grafa cina ;]
> Hmm... ja niestety nie dałem rady być neutralny:/ Opowiedziałem się po stronie zakonu:/

SPOILER
Ja byłem po stronie zakonu na początku ale potem postanowiłem być neutralny i uwolniłem tylko
alvina a resztę ludzi zostawiłem, niech się biją ;]
SPOILER

I to wystarczyło??
SPOJLER
Ja myślałem że skoro elfy są na mnie wściekłe, to lepiej będzie jeżeli Zakon będzie przyjazny:) Długo się zastanawiałem, w końcu wybrałem mord...
A później kto był z tobą a kto przeciwko (w Wyzimie)??
SPOJER
Przeszedłeś już??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, jak dostać się na wyzimski cmentarz? Dostałem od Vncenta przepustkę, przeczytałem ją i dostałem wpis do dziennika mówiący, że mogę pogadać z grabarzem. Sęk w tym, że podczas rozmowy z nim nie mam do wyboru odpowiedniej odzywki... W akcie desperacji próbowałem nawet "sprezentować" mu moją przepustkę, ale to również nic nie dało. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale próbowałem dostać się tam już po tym jak Raymond wyruszył do wieży. Czy to może być przyczyną?

Po drugie, czy istnieje możliwość wielokrotnego przekuwania mieczy? A jeśli tak, to czy traci się bonusy uzyskane po poprzednim przekuciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 15:14, Jakub Wędrowycz napisał:

Po pierwsze, jak dostać się na wyzimski cmentarz? Dostałem od Vncenta przepustkę, przeczytałem
ją i dostałem wpis do dziennika mówiący, że mogę pogadać z grabarzem. Sęk w tym, że podczas
rozmowy z nim nie mam do wyboru odpowiedniej odzywki... W akcie desperacji próbowałem nawet
"sprezentować" mu moją przepustkę, ale to również nic nie dało. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie,
ale próbowałem dostać się tam już po tym jak Raymond wyruszył do wieży. Czy to może być przyczyną?

Po drugie, czy istnieje możliwość wielokrotnego przekuwania mieczy? A jeśli tak, to czy traci
się bonusy uzyskane po poprzednim przekuciu?


Masz mu dać dobrą gorzałkę. Co do drugiego to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
Hmm doszłem do Kościeja ale skubaniec dobry jest a ja niestety nie mam eliksiru Zamieć zgodnie z poradnikiem,czy jest sposób na pokonanie Kościeja bez Zamieci??Mam tylko Jaskółke i Dekokt Raffarda Białego.
SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 15:16, Bedzio3 napisał:

Masz mu dać dobrą gorzałkę. Co do drugiego to nie wiem.


Cóż, gorzałkę dostał już wcześniej... No nic, spróbuję dać mu ją raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 15:17, Gall historyk napisał:

SPOILER
Hmm doszłem do Kościeja ale skubaniec dobry jest a ja niestety nie mam eliksiru Zamieć zgodnie
z poradnikiem,czy jest sposób na pokonanie Kościeja bez Zamieci??Mam tylko Jaskółke i Dekokt
Raffarda Białego.
SPOILER


No właśnie ja mam ten sam problem - z tymże mam zamieć, ale ta zamieć gówno daje.

Dnia 02.11.2007 o 15:17, Gall historyk napisał:

> Masz mu dać dobrą gorzałkę. Co do drugiego to nie wiem.

Cóż, gorzałkę dostał już wcześniej... No nic, spróbuję dać mu ją raz jeszcze.


Masz mu dać jakąś określoną gorzałkę chyba nilfgradzka cytrynowa, ale nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 15:19, Jakub Wędrowycz napisał:

> Masz mu dać dobrą gorzałkę. Co do drugiego to nie wiem.

Cóż, gorzałkę dostał już wcześniej... No nic, spróbuję dać mu ją raz jeszcze.


Pogadaj z Talarem ,żeby anulował długi grabarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko na płycie z muzyką dołaczoną do gry nie ma 2 utworów z ka je mozna wziać
chodzi mi tu o utowry
1. muzyka z filmiku jak puszczasz twurcy gry
2. główna muzyczka jak walczysz z bosem ta taka z gitarką taka najbardziej hardcorowa :D
występuje tylko jakw alczy się z bosem ja pamietam zę była jak wychodziło się z wierzy w 3 rozdziale i dawało się w pysk azarowi javedowi

za pomoc z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 15:17, Gall historyk napisał:

SPOILER
Hmm doszłem do Kościeja ale skubaniec dobry jest a ja niestety nie mam eliksiru Zamieć zgodnie
z poradnikiem,czy jest sposób na pokonanie Kościeja bez Zamieci??Mam tylko Jaskółke i Dekokt
Raffarda Białego.
SPOILER

Spojler
Hmmm.. polecam się cofnąć do Wskrzeszonej Rayli, ona ma Zamieć:)
Bez Zamieci chyba nawet na najniższym jest bardzo ciężko
Możesz też sprówować Jaskółka + Wilk + Wilga + smoczy sen (petarda <dostajesz od Jarre Pierre, czy jakoś tak>) oraz odskoki... Ja tam grałem na minimalnych i dobrze po kuprze dostałem:)
Jakub: Daj mu Mahakamski dwójniak:) Przecież prosi o "Krasonludzką gorzałkę"
END

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytanka:
1. Mam trzy meteoryty niebieskie i trzy czerwone. Czy przekuwać najpierw niebieskie a później czerwone, czy tylko czerwone. Chodzi o to czy jak wykuje miecz z czerwonych (po wcześniejszym wykuciu z niebieskich) to bonusy z niebieskich się kasują czy zostają.
2. Czy przy stylach walki wybierając umiejętność np. miażdżący cios (I, II, III) bierzecie tę najmocniejszą wersję (III) czy też wszystkie. W instrukcji jest napisane, że się nie kumulują więc wydaje mi się że chyba najlepiej brać od razu najmocniejszą wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak kompletnie, że się kumuluje. Tylko jak wykupisz ulepszenie w pierwszym ciosie to będzie np. +ileśtamczegośtam w pierwszym ciosie a jak kupisz to do drugiego to będzie to w drugim. A jak tu i tu to będzie ta umiejętność w obu ciosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 15:48, KrzychoCJ napisał:

To nie jest tak kompletnie, że się kumuluje. Tylko jak wykupisz ulepszenie w pierwszym ciosie
to będzie np. +ileśtamczegośtam w pierwszym ciosie a jak kupisz to do drugiego to będzie to
w drugim. A jak tu i tu to będzie ta umiejętność w obu ciosach.

Drugie pytanie - wiem o co chodzi. Dzięki za odpowiedź.
Jeszcze jakby ktos wyjaśnił mi z tym przekuwaniem miecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 16:04, Gall historyk napisał:

Hmm ciekawe ja przy ciele Rayli nie znalazłem Zamieci tylko Dekokt Raffarda Białego i Kota

heh ciekawe:)
Ja znalazłem dekot i zamieć... może to przez inny poziom trudności... może cofnij się do ogniska, pozbieraj składniki i zrób sobie zamieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 16:08, Łeber napisał:

Hmm... tam oni coś gadali o miejscach mocy, ale nie wiem czy działa, bo nie próbowałem, a w
III akcie już masz teleporty.

To chodzenie na koniec bagien i spowrotem jest długie i nie bezpieczne , a teleport by się przydał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować