Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

No i to jest to tylko powiedz na jakim poziomie masz czar pułapki bo ja niestety wogóle w niego nie inwestowałem tylko w Igni na 2 poziomie i Aard również na drugim

bodzio152--pisze owszem że mam przerywać jego ataki i wypić przed walką eliksir Zamieć.W praktyce to on cały czas atakuje mnie i mam efekt Ból który uniemożliwia atak

gagol-- a słyszałeś o zatruciu??czy ty wiesz o ile Zamieć i Jaskółka podnoszą efekt zatrucia??A jeśli ich nei używam to wogóle nie mam szans tak więc użycie wiekszej ilości eliksirów to smierć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:07, Gall historyk napisał:

No i to jest to tylko powiedz na jakim poziomie masz czar pułapki bo ja niestety wogóle w niego
nie inwestowałem tylko w Igni na 2 poziomie i Aard również na drugim

bodzio152--pisze owszem że mam przerywać jego ataki i wypić przed walką eliksir Zamieć.W
praktyce to on cały czas atakuje mnie i mam efekt Ból który uniemożliwia atak

gagol-- a słyszałeś o zatruciu??czy ty wiesz o ile Zamieć i Jaskółka podnoszą efekt
zatrucia??A jeśli ich nei używam to wogóle nie mam szans tak więc użycie wiekszej ilości eliksirów
to smierć

Ale jest eliksir który zmniejsza zatrucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam mały... yy... właściwie to duży problem w grze Wiedźmin.
Polega on na tym, że:
~~~SPOILER~~~
Jestem w drugim akcie, najprawdopodobniej już pod koniec [chociaż nie jestem pewny], mam 7 kamyczków i szukam 8 jak coś. Sam problem polega na tym, że nie mogę nic zrobić z Baraniną. Przesłuchałem już chyba wszystkich podejrzanych i Baraninie tylko raz powiedziałem w karczmie, że go podejrzewam - po tym zniknął z karczmy. No chyba, że nie wiem w jakich godzinach tam przebywa. Muszę teraz go zabić, tak mi zlecił Reymond, jednak tego również zrobić nie mogę.
Problem polega na tym, że wszystkie zadania z Baraniną odwoływane są do jego domu... do którego nie mogę się dostać. Być może bramkarze przed nim coś mogli zdziałać, jednak dawno już zginęli ;/. Przez przypadek wystąpiła konieczność zabicia ich, a dom jest zamknięty. Mam nadzieję, że to coś innego, że jest jakiś klucz do domu, albo można spotkać Baraninę gdzie indziej. Cofnięcie save''ów do momentu, w którym jeszcze oni żyli mija się z celem - to dobre kilka godzin gry wstecz. Aż mi się nie chciałoby przechodzić.
Proszę o pomoc w tej sprawie, jakiś sposób dostania się do domu, czy coś, utknąłem kompletnie... :<
SPOILER
Pozdrawiam, Choinix.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:03, Gall historyk napisał:

Bez komentarza .....dzięki za pomoc ale jednak nie jest to rada jaką chciałem usłyszeć

Sprobuj taktykę zwaną przeze mnie "Grillem". Bierzesz przed walką 2 lub 3 Puszczyki i jedną Jaskółkę. Walisz w niego Igni najlepiej zeby miał wykupione talenty z 2 pierwszych poziomów. Wtedy powinien się nam Kościej podpalic. Chlastasz go Srebrnym Zwinnym i powtarzasz do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:10, Gall historyk napisał:

Owszem ale również usunie efekty eliksirów tak więc nie wchodzi w rachubę

A to przepraszam nei wiedziałem że ma takie działanie bo go żadko używam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:07, Gall historyk napisał:

No i to jest to tylko powiedz na jakim poziomie masz czar pułapki bo ja niestety wogóle w niego
nie inwestowałem tylko w Igni na 2 poziomie i Aard również na drugim


Ja w znaku pułapki mam władowane tylko brązowe talenty i nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:10, Choinix napisał:

Witam, mam mały... yy... właściwie to duży problem w grze Wiedźmin.
Polega on na tym, że:
[B]~~~SPOJLER~~~[/B]
Jestem w drugim akcie, najprawdopodobniej już pod koniec [chociaż nie jestem pewny], mam
7 kamyczków i szukam 8 jak coś. Sam problem polega na tym, że nie mogę nic zrobić z Baraniną.
Przesłuchałem już chyba wszystkich podejrzanych i Baraninie tylko raz powiedziałem w karczmie,
że go podejrzewam - po tym zniknął z karczmy. No chyba, że nie wiem w jakich godzinach tam
przebywa. Muszę teraz go zabić, tak mi zlecił Reymond, jednak tego również zrobić nie mogę.
Problem polega na tym, że wszystkie zadania z Baraniną odwoływane są do jego domu... do którego
nie mogę się dostać. Być może bramkarze przed nim coś mogli zdziałać, jednak dawno już zginęli
;/. Przez przypadek wystąpiła konieczność zabicia ich, a dom jest zamknięty. Mam nadzieję,
że to coś innego, że jest jakiś klucz do domu, albo można spotkać Baraninę gdzie indziej. Cofnięcie
save''ów do momentu, w którym jeszcze oni żyli mija się z celem - to dobre kilka godzin gry
wstecz. Aż mi się nie chciałoby przechodzić.
Proszę o pomoc w tej sprawie, jakiś sposób dostania się do domu, czy coś, utknąłem kompletnie...
:<

[B]SPOJLER[/B]
Pozdrawiam, Choinix.

Klucz był w ich ciałach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:10, Choinix napisał:

Witam, mam mały... yy... właściwie to duży problem w grze Wiedźmin.


Ochroniarze domu Baraniny mieli przy sobie klucz do jego chaty... odkąd powiedziałeś mu że go podejrzewasz to w karczmie sie już sie nie będzie pojawiać ;/ (chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:10, Choinix napisał:

Witam, mam mały... yy... właściwie to duży problem w grze Wiedźmin.
Polega on na tym, że:
~~~SPOILER~~~
Jestem w drugim akcie, najprawdopodobniej już pod koniec [chociaż nie jestem pewny], mam 7
kamyczków i szukam 8 jak coś. Sam problem polega na tym, że nie mogę nic zrobić z Baraniną.
Przesłuchałem już chyba wszystkich podejrzanych i Baraninie tylko raz powiedziałem w karczmie,
że go podejrzewam - po tym zniknął z karczmy. No chyba, że nie wiem w jakich godzinach tam
przebywa. Muszę teraz go zabić, tak mi zlecił Reymond, jednak tego również zrobić nie mogę.
Problem polega na tym, że wszystkie zadania z Baraniną odwoływane są do jego domu... do którego
nie mogę się dostać. Być może bramkarze przed nim coś mogli zdziałać, jednak dawno już zginęli
;/. Przez przypadek wystąpiła konieczność zabicia ich, a dom jest zamknięty. Mam nadzieję,
że to coś innego, że jest jakiś klucz do domu, albo można spotkać Baraninę gdzie indziej. Cofnięcie
save''ów do momentu, w którym jeszcze oni żyli mija się z celem - to dobre kilka godzin gry
wstecz. Aż mi się nie chciałoby przechodzić.
Proszę o pomoc w tej sprawie, jakiś sposób dostania się do domu, czy coś, utknąłem kompletnie...
:<
SPOILER
Pozdrawiam, Choinix.

I mała rada , gdy się do niego dostaniesz nie doprowadz do bujki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:17, gagol napisał:

>
I mała rada , gdy się do niego dostaniesz nie doprowadz do bujki


Ej no... niech robi co chce... Na tym głównie opiera sie ta gra... na decyzjach więc niech robi co uważa za stosowne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:18, bodzio152 napisał:

Gdie w 2 akcie moge znależć oda i innych z którymi moge zagrać w kości aby osiągnąć następny
poziom ?

Idź do "Misia Kudłacza" tam jets pełno graczy i zagraj także z Carmen i z Talarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:19, JEDIDJ napisał:

> >
> I mała rada , gdy się do niego dostaniesz nie doprowadz do bujki

Ej no... niech robi co chce... Na tym głównie opiera sie ta gra... na decyzjach więc niech
robi co uważa za stosowne..


Racja przepraszam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:13, gagol napisał:

Klucz był w ich ciałach



Aaa, no to świetnie, że był w ich ciałach... a gdzie jest teraz? :/
Bo ciał najprawdopodobniej nie zebrałem, a już trochę dni minęło... szczątek teraz nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:18, bodzio152 napisał:

Gdie w 2 akcie moge znależć oda i innych z którymi moge zagrać w kości aby osiągnąć następny
poziom ?

W II akcie nie ma Oda,bo nie ma już w tym akcie Podgrodzia.
Ale możesz zagrać z Carmen,Vaską i Ogrodnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:20, Choinix napisał:

> Klucz był w ich ciałach


Aaa, no to świetnie, że był w ich ciałach... a gdzie jest teraz? :/
Bo ciał najprawdopodobniej nie zebrałem, a już trochę dni minęło... szczątek teraz nie ma...

Nie mam pojęcia. Może musisz odczekać jakiś czas i nowi się pojawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:20, Choinix napisał:

> Klucz był w ich ciałach


Aaa, no to świetnie, że był w ich ciałach... a gdzie jest teraz? :/
Bo ciał najprawdopodobniej nie zebrałem, a już trochę dni minęło... szczątek teraz nie ma...


Klucz do jego domu jest chyba przedmiotem fabularnym więc sprawdź w inwentarzu przedmiotów fabularnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować