Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2007 o 21:23, JEDIDJ napisał:

> > Klucz był w ich ciałach
>
>
> Aaa, no to świetnie, że był w ich ciałach... a gdzie jest teraz? :/
> Bo ciał najprawdopodobniej nie zebrałem, a już trochę dni minęło... szczątek teraz nie
ma...

Klucz do jego domu jest chyba przedmiotem fabularnym więc sprawdź w inwentarzu przedmiotów
fabularnych...

Nie jest przedmiotem fabularnym powinien być tam gdzie inne normalne przedmioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:25, gagol napisał:

> > >
Nie jest przedmiotem fabularnym powinien być tam gdzie inne normalne przedmioty


No to nie wiem co zrobić ;/.... A nowi sie nie pojawiają ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:27, bodzio152 napisał:

A czy moge gdzieś jeszcze znależć księgi z recepturami eliksirów skoro nie zebrałem ich pod
koniec 1 aktu

Raczej nie. Ale one chyba nie są obowiązkowe do skończenia gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:23, JEDIDJ napisał:

Klucz do jego domu jest chyba przedmiotem fabularnym więc sprawdź w inwentarzu przedmiotów
fabularnych...


Gdziekolwiek by nie był to powinien mi otworzyć drzwi, a ich nie otwiera, co mam teraz zrobić?
Próbowałem różnymi sposobami wyważyć drzwi w nocy, niestety nie da się najprawdopodobniej.
Eh, w grze nie powinno być czegoś takiego, że jakaś głupia rzecz uniemożliwia Ci ukończenie fabuły, o czym dowiadujesz się dopiero po kilkugodzinnym graniu ;/. Mam nadzieję, że jest inny sposób dostania się tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:27, bodzio152 napisał:

A czy moge gdzieś jeszcze znależć księgi z recepturami eliksirów skoro nie zebrałem ich pod
koniec 1 aktu


W II akcie w Klasztornej jest krasnolud który sprzedaje książki i receptury (nazywa się "Antykwariusz") jest koło zielarki i innych kupców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:42, Gall historyk napisał:

SPOILER
Jesteś geniuszem!!!!
Sposób "grilla" podziałał i po 2 min i 20 s (liczyłem) Kościej padł:)

On napisał, że dwa lub trzy puszczyki. Więc czy efekty eliksirów się kumulują czy jeden działa tak samo jak kilka wypitych na raz? Np. Jak wypijesz dwie Jaskółki to szybciej wzrasta życie niż gdy wypijesz jedną? Czy to bez znaczenia ile wypijesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:42, Gall historyk napisał:

SPOILER
Jesteś geniuszem!!!!
Sposób "grilla" podziałał i po 2 min i 20 s (liczyłem) Kościej padł:)

Spoko. Zabiłem tym wiekszość bossów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz jak mam iść i do kryjówki salamanddry to zabijam wszystkim a mam pogadać z hersztem a się nie da;/ co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy mozecie podac recepte na 2 eliksiry :
-eliksir z serca golema
-eliksir, który pozwala na widzenie niewidzialnych potworów (dostajemy go od Triss) w 4 akcie

gdy je otrzymywalem brakowalo mi miejsca w ekwipunku i niestety przepadly

to jest wielki blad ze nie ma powiadomienia ze jakies rzeczy zostały opuszczone z powodu braku miejsca w plecaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 22:06, Shizard napisał:

Mam pytanie. Da się ścinać roślinki?? A jeśli tak, to proszę powiedzcie jak się to robi..:PP


Da się. Wystarczy, że będziesz kupował książki i je czytał np. Zielarz z Wyzimy przy karczmie sprzeda Ci dwie: o podziemnych i koło Wyzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2007 o 22:07, Flagun napisał:

to jest wielki blad ze nie ma powiadomienia ze jakies rzeczy zostały opuszczone z powodu braku
miejsca w plecaku

Mi się pokazuje, pisze że otrzymano ale ekwipunek pełen ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 22:09, dannik napisał:

> Mam pytanie. Da się ścinać roślinki?? A jeśli tak, to proszę powiedzcie jak się to robi..:PP


Da się. Wystarczy, że będziesz kupował książki i je czytał np. Zielarz z Wyzimy przy karczmie
sprzeda Ci dwie: o podziemnych i koło Wyzimy.


Owszem kupiłem księgi od zielarki. Kupowałem od każdego księgi i gdy już jestem przy roślinie nie mogę jej zerwać.
Proszę powiedz co się dzieje ?? A chodzi mi o misje dla drwala krasnoluda ktory chce rośliny na chyba narkotyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem. Jestem w czwartym akcie i muszę porozmawiać z kapłanem Vodyanoi, aby wziąć od niego dary dla Pani Jeziora. Z tego co wiem, kapłan powinien znajdować się na Brzegu przy ołtarzu Pani Jeziora. Problem w tym, że go tam nie mam. Mówiono, iż czasem złe Vodyanoi przepędzają kapłana, jednak u mnie facet zniknął i nie ma go już ponad cztery dni! Próbowałem przychodzić w nocy, w dzień, rano oraz wieczorem i ani razu nie udało mi się go spotkać :/. Może przeniósł się gdzie indziej? Albo nie pojawi się dopóki nie wykonam jakiegoś zadania? Wiecie coś o tym? Proszę o pomoc, bo nie chcę zaczynać całego aktu od początku (a grałem już kilka godzin) z powodu jakiegoś cholernego Vodyanoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 22:14, Mr Black napisał:

Witam, mam problem.


Nie może sie przenieść zawsze sie tam pojawia... tylko w nocy (ok. północy) z rana nie wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 22:07, Flagun napisał:

czy mozecie podac recepte na 2 eliksiry :

Nie podam recept bo nie chce mi się teraz włączać gry a na pamięć nie znam :P

Dnia 02.11.2007 o 22:07, Flagun napisał:

-eliksir, który pozwala na widzenie niewidzialnych potworów (dostajemy go od Triss) w 4 akcie

Tutaj sprostowanie bo ja go dostałem w 3 akcie

Dnia 02.11.2007 o 22:07, Flagun napisał:

to jest wielki blad ze nie ma powiadomienia ze jakies rzeczy zostały opuszczone z powodu braku
miejsca w plecaku

A właśnie, że jest taki komunikat.


I powtarzam moje wcześniejsze pytanie:
Czy efekty eliksirów się kumulują czy jeden działa tak samo jak kilka wypitych na raz? Np. Jak wypijesz dwie Jaskółki to szybciej wzrasta życie niż gdy wypijesz jedną? Czy to bez znaczenia ile wypijesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poprosze o odpowiedz: co trzeba zrobic zeby kowal zrobil ten przedmiot co sie golema budzi? bo jak gadam z nim (majac oczywiscie to zadanie) to nie ma zadnej opcji w dialogu do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować