Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Główna, największa sala - te podpory to pionowe belki podtrzymujące strop w tej sali. Jeśli nie możesz przejść między kikimorami to wyciągnij miecz i klikaj dwukrotnie w dane miejsce - Geralt je przeskoczy i tam trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 22:51, Kemilk napisał:

Strop ma sie na nią zawalić w ostatnim pomieszczeniu. Strzel ardem w podporę i uciekaj do korytarza
który znajduje się (chyba) po prawej stronie od korytarza ktorym wszedłeś.


***SPOILER***
Zawal pierwszą, szybko biegnij do przodu i zawal kolejną, biegnij dalej nie zatrzymując się, w dużej sali skręć w prawo i wbiegnij w korytarz. I tutaj z korytarza walnij Aard''em w jakąś podporę. U mnie nic się nie stało, jak królowa podeszła blisko miałem walnąć ESC i wgrywać save a tu... wszystko się na nią zawaliło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie trochę innego typu - wie ktoś co jest z tą "wiedźmińską Wikipedią" ? Bo jak wchodzę na stronkę wiki.thewitcher.com to mnie przekierowuje na Kolektyw Gram.pl . Wie ktoś o co chodzi?

I jeszcze jedno - kto jest za przypięciem tego topicu? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra teraz moja seria "100 pytan do..."

1- gdzie sie podzial Krasnal Zoltan Chivay i Jaskier bo ni cholery nie moge podskoczyc z questem z Zawodowca na Szulera a o ile sie nie myle to Zoltan w rozmowie uruchamia mi Questa na Szulera
2 - trofea dla III aktu gdzie znalezc ? Wilk ? Wywerna ? ni cholery sie nie moge na to natknac
3 - Wywerny zwykle tez - nie moge znalezc... podobno na bagnach.. ale chyba odlecialy :P albo mam druidom zaciukac te 3
4 - ktos jeszcze byl rownie nierozgarniety co i ja i najpierw pomogl Zaciukac Wiowiorki a II akcie a potem w III pomogl Wiewiorkom w banku ? jezeli tak to jak potem miecz przekuwal i gdzie bo ani krasnale ani Kowal zakonny nie chca ze mna rozmawiac...
5 - Carmen kazala mi pogadac z Vincentem zby go odczarowac badz nie, i nie moge dziada znalezc przy straznicy w Dz. Klasztornej juz sie nie pojawia; po filmiku pamietam, ze znalazlem jego chalupe a tam wejscie do kanalow ale jak tam do niej wrocic to juz nie wiem :P nie moge znalezc tego miejsca w miescie z ktorego z tych kanalow wylazlem...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2007 o 23:46, GuzikTheGreat napisał:

1- gdzie sie podzial Krasnal Zoltan Chivay i Jaskier bo ni cholery nie moge podskoczyc z questem
z Zawodowca na Szulera a o ile sie nie myle to Zoltan w rozmowie uruchamia mi Questa na Szulera

jaskier w karczmie w wyzimie handlowej a zoltan pałęta się w dzielnicy nieludzi w wyzimie klasztornej.

Dnia 03.11.2007 o 23:46, GuzikTheGreat napisał:

2 - trofea dla III aktu gdzie znalezc ? Wilk ? Wywerna ? ni cholery sie nie moge na to natknac

wilk jest na cmentarzysku golemów

Dnia 03.11.2007 o 23:46, GuzikTheGreat napisał:

3 - Wywerny zwykle tez - nie moge znalezc... podobno na bagnach.. ale chyba odlecialy :P albo
mam druidom zaciukac te 3

nie jestem pewien, ale sprawdź na wyspie wiwern

Dnia 03.11.2007 o 23:46, GuzikTheGreat napisał:

4 - ktos jeszcze byl rownie nierozgarniety co i ja i najpierw pomogl Zaciukac Wiowiorki a II
akcie a potem w III pomogl Wiewiorkom w banku ? jezeli tak to jak potem miecz przekuwal i
gdzie bo ani krasnale ani Kowal zakonny nie chca ze mna rozmawiac...

tego nie wiem

Dnia 03.11.2007 o 23:46, GuzikTheGreat napisał:

5 - Carmen kazala mi pogadac z Vincentem zby go odczarowac badz nie, i nie moge dziada znalezc
przy straznicy w Dz. Klasztornej juz sie nie pojawia; po filmiku pamietam, ze znalazlem jego
chalupe a tam wejscie do kanalow ale jak tam do niej wrocic to juz nie wiem :P nie moge znalezc
tego miejsca w miescie z ktorego z tych kanalow wylazlem...

ja miałem go tam gdzie zawsze... jak bylo jasno siedział koło loszku, przy wejściu do wyzimy handlowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 23:46, GuzikTheGreat napisał:

dobra teraz moja seria "100 pytan do..."

Dnia 03.11.2007 o 23:46, GuzikTheGreat napisał:

2 - trofea dla III aktu gdzie znalezc ? Wilk ? Wywerna ? ni cholery sie nie moge na to natknac


Wilk jest przy cmentarzysku golemów a wywerna samica (i inne) na wyspie wywern na północy bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 23:53, turbol napisał:


> 1- gdzie sie podzial Krasnal Zoltan Chivay i Jaskier bo ni cholery nie moge podskoczyc
z questem
> z Zawodowca na Szulera a o ile sie nie myle to Zoltan w rozmowie uruchamia mi Questa na
Szulera
jaskier w karczmie w wyzimie handlowej a zoltan pałęta się w dzielnicy nieludzi w wyzimie klasztornej.

hmm to nie wiem co sie stalo obaj mi zmikneli w jednym momencie praktycznie...
jak tylko Jakrowi dalem lutnie, uciekl zobaczylem go potem na koncercie jakims jak szedlem do gory na przyjecie u L. i tyle, ani krasnal ani Jaskier mi sie wiecej nie pojawili....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 23:56, rafekx 12 napisał:

siemk weszłem na te forum i sie zastanawiam jaki jest najlepszy miecz w grze?i jaki jest najlepszy
pancerz w grze


miecze najlepsze to oczywiście srebrny(od pani jeziora) i stalowy(od króle foltesta) ;P a zbroja najlepsza to zbroja Kruka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 00:01, rafekx 12 napisał:

ok thx a możesz powiedźieć jak te rzeczy zdobyć jestem w 4 akcie z góry thx


-SPOILER-
miecz stalowy dostajesz od Foltesta dopiero w V akcie przy misji "jej wysokość strzyga"
a srebrny w chyba wlaśnie IV po zabiciu Dagona (idziesz do Pani Jeziora)
Pancerz musisz najpierw pozbierać (wszystkie części są w V akcie w jaskiniach na bagnach) jest to misja "zbroja Kruka" czy jakoś tak....
-SPOILER-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 00:08, rafekx 12 napisał:

a czy walka z Dagonem jest trudna?


Ogółem niosę pomoc jak tylko mogę i nie wytykam błędów ale teraz muszę... korzystaj z funkcji "edytuj" i nie pisz 2 postów pod sobą... poza tym jeżeli pytasz o fabułę to pisz to w "spoilerach" ...

-SPOILER-
walka dla mnie była troche dziwna ale niezbyt trudna... przekonasz sie sam i ją ocenisz ;)
-SPOILER-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

był tutaj link do tych wszystkich kart. logiczne jest ze wszystkich zdobyć sie nie da. ale co z kartami na przykład szlachcianki i plotkarki oraz wieśniarek? kiedy można je zdobyć? bo nawet w przewodniku nie znalazłem informacji na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 00:27, Aenneus napisał:

był tutaj link do tych wszystkich kart. logiczne jest ze wszystkich zdobyć sie nie da. ale
co z kartami na przykład szlachcianki i plotkarki oraz wieśniarek? kiedy można je zdobyć? bo
nawet w przewodniku nie znalazłem informacji na ten temat.


-SPOILER-
plotkara chodzi po klasztorne wystarczy tak poprowadzić rozmową abyś mógł jej coś dać i jak jej sie spodoba to wiesz ;)

wieśniaczke możne "zaliczyć" na Odmętach w karczmie... jest to jedna z tańczących przy muzyce Jaskra... jej trzeba dać coś na słodko
-SPOILER-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 00:32, Pazurex napisał:

Gra świetna choć dopiero skończyłem prolog... MIAZGAAAA!


ja gre skończyłem (zajeło mi to 10 dni) ;P.... jedno z zakończeń już widziałem... zaczynam znów od początku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 00:08, rafekx 12 napisał:

a czy walka z Dagonem jest trudna?


-SPOILER-
To chyba najprostsza walka w całej grze, nawet 1 zwykły utopiec jest pewnie trudniejszy. Jedyny trudny element tej walki to interface, engine pisany przez 10 lat "prawie od podstaw" który uniemożliwia oddalanie/obracanie kamery, w związku z czym zamiast atakować przywoływane przez Dagona potwory - atakujemy jego.
-SPOILER-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować