Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2007 o 19:56, Dj Deszczu napisał:

Napisze mi ktos jakimi guzikami co sie robi np ctrl + PPm itp??Aha czy sa kody do tej gry??

Wszystko jest w instrukcji, a kody to herezja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam malutkie pytanko. Czy to prawda, że można jeszcze zamawiać edycję kolekcjonerską Wiedźmina? Rozumiem, że to ona jest tą "limitowaną" serią, która była w ok. 2999 egzemplarzach? Czy po takiej promocji (cena sugerowana i moja cena...) również tak jak wielu wcześniejszych zakupowiczów dostanę go w formie ratalnej? Pilnie czekam na odpowiedź, dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem: jak zabije królową kikimor w III akcie to nei mogę przejść na korytarz który prowadzi do wyjścia czy to jest błąd w grze czy coś źle robię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupisz sobie teraz EK przez gram.pl zapewniam cie że również bedziesz czekał :/Tak więc dostaniesz swoją EK w ratach z czego tej drugiej być może nie zobaczysz przez 3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 19:59, gagol napisał:

Mam problem: jak zabije królową kikimor w III akcie to nei mogę przejść na korytarz który prowadzi
do wyjścia czy to jest błąd w grze czy coś źle robię?

Zajrzyj do poradnika. Korytarz na początku jest zablokowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 19:56, Dj Deszczu napisał:

Napisze mi ktos jakimi guzikami co sie robi np ctrl + PPm itp??Aha czy sa kody do tej gry??

Po co ci kody nie dajesz rady na łatwym w prologu??XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 19:59, gagol napisał:

Przepraszam jakiś błąd mi skopiował mojego posta;/


W którym miejscu ją zabiłeś? Zawaliłeś ostatnią podporę w ostatniej sali? Przeszukałeś i zabrałeś wszystko z trupa Kikimory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 19:59, gagol napisał:

Mam problem: jak zabije królową kikimor w III akcie to nei mogę przejść na korytarz który prowadzi
do wyjścia czy to jest błąd w grze czy coś źle robię?


to nie błąd tyko ustalenie programistów ;/ że po zawaleniu sie sufitu wrócić sie nie można... a ty pewnie miałeś tak jak ja czyli zawaliłeś sufit gdy byłeś pod nim (nawet minimalnie) i przeżyłeś (to jest błąd) przec co przejść do następnego tunelu nie możesz...;/ja wczytałem gre i zrobiłem to tak aby nie znaleźć sie pod zgliczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 19:59, Gall historyk napisał:

Jeśli kupisz sobie teraz EK przez gram.pl zapewniam cie że również bedziesz czekał :/Tak więc
dostaniesz swoją EK w ratach z czego tej drugiej być może nie zobaczysz przez 3 tygodnie


No nic. To tylko świadczy o kompetencji wydawcy, nie ma co wnikać w szczegóły, bo zapewne każdy zdaje sobie z tego sprawę. Szkoda tylko, że taka informacja nie pojawiła się w sklepie informująca potencjalnego klienta na co się pisze. Dziękuję za odpowiedź i raczej wstrzymam się z zakupem. Chyba już lepiej zrobię jeśli przejdę się do EMPiK''u, przynajmniej nie będę musiał czekać, no i dostanę kompletny produkt. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 19:59, gagol napisał:

Mam problem: jak zabije królową kikimor w III akcie to nei mogę przejść na korytarz który prowadzi
do wyjścia czy to jest błąd w grze czy coś źle robię?

Musisz zabrać z ciała raport Magistra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 20:04, pkrzysiek25 napisał:

moze mi ktos wyjasnic jak to jest jest z tymi mieczami stalowymi i przekuwaniem?? Czy miecz
z kawalkow meteorytow to unikatowy miecz czy jest kilka jego wersji ?


Gdy nazbierasz trzy meteoryty jakiegokolwiek koloru możesz iść do kowala i poprosić o przekucie miecza stalowego.Dostaniesz wtedy nawy miecz. Podobnie jest z runami do miecza srebrnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 20:07, stasiecki napisał:

Gdy nazbierasz trzy meteoryty jakiegokolwiek koloru możesz iść do kowala i poprosić o przekucie
miecza stalowego.Dostaniesz wtedy nawy miecz. Podobnie jest z runami do miecza srebrnego.


To wiem. Ale znalazlem na bagnach lepszy miecz i czy teraz moge go przekuc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 20:08, pkrzysiek25 napisał:

> Gdy nazbierasz trzy meteoryty jakiegokolwiek koloru możesz iść do kowala i poprosić o
przekucie
> miecza stalowego.Dostaniesz wtedy nawy miecz. Podobnie jest z runami do miecza srebrnego.


To wiem. Ale znalazlem na bagnach lepszy miecz i czy teraz moge go przekuc??


Miecza da się ulepszać tylko za pomocą osełek itp. , gdy przekuwasz miecz dostajesz nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 20:12, shrekinator napisał:

Jak zabic tą cholerną kikimore juz godzine sie mecze i jeden strzał i trup jak wy to zrobiliscie

Przeczytaj posty wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 20:12, shrekinator napisał:

Jak zabic tą cholerną kikimore juz godzine sie mecze i jeden strzał i trup jak wy to zrobiliscie


***********SPOILER***************
Musisz iść przed siebie a w pewnym momencie Geralt powie żeby może rozwalić potpory. Rozwalasz ją znakiem Arad ale kikimora i tak się przebije więc biegniesz dalej i rozwalasz kolejną tym razem większą. Potem musisz przeszukać ciało kikimory i możesz iść dalej.
************SPOILER****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować