Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2007 o 15:06, Zorbi napisał:

Co z wysyłką Edycji Kolekcjonerskiej? Sklep gram nie odpowiada na maila od tygodnia, na oficjalnej
stronie wiedźmina usuwa się tematy odnośnie wysyłki. Może tutaj ktoś wreszcie odpowie, kiedy
ludzie którzy wydali 200zł dostaną chociażby maila informacyjnego?


Zapytaj się w tym wątku: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29341#u_1852

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Zorbi
Teraz mam kolejne pytanie czy konieczne jest sciagnie jakiegos pacza zeby przejsc??
Wiem ze to troche glupie ale jestem juz w II akcie i nie chce mi sie zaczynac od nowa://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 15:25, dzawora napisał:

a ja mam pytanio i moze nie na miejscu. co daje patch 1.1a???

bodajże naprawia jakiś błąd, który uniemożliwia przejście gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 07:07, Karharot napisał:

Demo powinno ukazać się w grudniu. Naprawdę nie wiem jaka część twojego pytania ujawnia tak
istotny element fabuły że musi być ono zakwalifikowane jako spoiler:)


Dzięki. Niewiedziałem poprostu zabardzo o co chodzi z tym spoilerem więc dałem tak na zapas. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*****SPOILER*****
w II rozdziale z powodu pojętych przeze mnie działań aresztowano krasnoluda który nazywał się chyba Vivaldi. Czy można go gdzieś znaleźć?? bo potrzebuje info do kilku zadań z nim związanych (np. o tej wierzy)
*****KONIEC SPOILERA*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 15:25, dzawora napisał:

a ja mam pytanio i moze nie na miejscu. co daje patch 1.1a???


Naprawia błąd dzięki któremu możesz przejść grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 15:32, player000 napisał:

*****SPOILER*****
w II rozdziale z powodu pojętych przeze mnie działań aresztowano krasnoluda który nazywał się
chyba Vivaldi. Czy można go gdzieś znaleźć?? bo potrzebuje info do kilku zadań z nim związanych
(np. o tej wierzy)
*****KONIEC SPOILERA*****


loch miejski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 15:32, player000 napisał:

*****SPOILER*****
w II rozdziale z powodu pojętych przeze mnie działań aresztowano krasnoluda który nazywał się
chyba Vivaldi. Czy można go gdzieś znaleźć?? bo potrzebuje info do kilku zadań z nim związanych
(np. o tej wierzy)
*****KONIEC SPOILERA*****


Musisz pójść do więzienia i go uwolnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 15:42, player000 napisał:

dzięki chłopaki:D GRA JEST POCHŁANIAJĄC. boję się włączyć bo nie wiem czy i kiedy skończę;)


Ja pewnego dnia zacząłem grać o 13:00 a skończyłem o 19:00, jak skończyłem grać myślałem że grałem tylko 2 godziny. Przy Wiedźminie można stracić dużą część wolnego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha a mi dzisiaj dopiero wysla gre bo byl blad w magazynie i poczta polska bo biuro wysyla na swoj koszt hahaha i wiecie co to dostalem za to ze zlamali promocje ? jaki bonus? 50% zniki w sklepiku wiedzminskim hahaha ale ZENADA I PORAZKA nawet bestariusza nie mogli wzucic w ramach przeprosin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 15:46, tableta1 napisał:

Haha a mi dzisiaj dopiero wysla gre bo byl blad w magazynie i poczta polska bo biuro wysyla
na swoj koszt hahaha i wiecie co to dostalem za to ze zlamali promocje ? jaki bonus? 50% zniki
w sklepiku wiedzminskim hahaha ale ZENADA I PORAZKA nawet bestariusza nie mogli wzucic w ramach
przeprosin!


Cóż... jednym słowem: wyrolowanie. Tobie dopiero DZIŚ wysłali EK?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 15:46, tableta1 napisał:

Haha a mi dzisiaj dopiero wysla gre bo byl blad w magazynie i poczta polska bo biuro wysyla
na swoj koszt hahaha i wiecie co to dostalem za to ze zlamali promocje ? jaki bonus? 50% zniki
w sklepiku wiedzminskim hahaha ale ZENADA I PORAZKA nawet bestariusza nie mogli wzucic w ramach
przeprosin!


Union Pacific ma rację trochę cię wyrolowali, cóż nawet CDP i poczta polska nie są doskonałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 15:46, tableta1 napisał:

Haha a mi dzisiaj dopiero wysla gre bo byl blad w magazynie i poczta polska bo biuro wysyla
na swoj koszt hahaha i wiecie co to dostalem za to ze zlamali promocje ? jaki bonus? 50% zniki
w sklepiku wiedzminskim hahaha ale ZENADA I PORAZKA nawet bestariusza nie mogli wzucic w ramach
przeprosin!


Ja na twoim miejscu wkurzyłbym się nieziemsko. Za takie opóźnienie powinieneś dostać grę 50% taniej. To byłaby dobra rekompensata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem troszkę w Wiedźmina i muszę przyznać że gra jest świetna. Wszystko stoi na naprawdę wysokim poziomie. Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia to niech lepiej nie myśli za dużo tylko bierze pieniądze i biegnie do sklepu ;). Jedyny minus według mnie (jak do tej pory) to długo wczytujące się lokacje no i strasznie wciąga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 15:53, Maciek_89 napisał:

Pograłem troszkę w Wiedźmina i muszę przyznać że gra jest świetna. Wszystko stoi na naprawdę
wysokim poziomie. Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia to niech lepiej nie myśli za dużo tylko
bierze pieniądze i biegnie do sklepu ;). Jedyny minus według mnie (jak do tej pory) to długo
wczytujące się lokacje no i strasznie wciąga...


Masz w 100% rację, a co do minusów to czy gra strasznie wciąga to nie jest do końca minus, ale nie jest też zaletą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować