Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2007 o 16:58, KrzychoCJ napisał:

OMG!!! A postu skrócić nie umiesz??

EDIT: no... w końcu. Czytać się nie dało... tylko przewijać :P


Sorki ale o tym zapomniałem, poprawiłem od razu jak się odświeżyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, jakbyście zagrali kiedykolwiek na konsoli w jakiegoś klasyka to byście zrozumieli o co chodzi. A tak tylko durne komentarze wskazujące na to, że jestem idiotą. Nawet już własnego zdania nie mozna wyrazić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 17:09, Ufo2 napisał:

Ech, jakbyście zagrali kiedykolwiek na konsoli w jakiegoś klasyka


Nie, wcale. God of War 1 i 2 międzi innymi.

Wolno ci wyrazić swoje zdanie, tylko dziwię się poprsotu, że je tam widzisz. Według mnie ta gra jest 100% "pecetowa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.11.2007 o 17:12, nazgul47 napisał:

Wolno ci wyrazić swoje zdanie, tylko dziwię się poprsotu, że je tam widzisz. Według mnie ta
gra jest 100% "pecetowa".


Jak dal mnie to to gra też jest w 100% "pectowa" , po prostu nie pasuje na konsolę. Ja w ogóle uważam ,że RPG to domena PC .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 14:50, gyad napisał:

A może lepiej sprzedać grę na allegro? Choć trochę kasy się wróci :))) Gra nie zarejestrowana
!!!

Pozdrawiam


A moze po prostu zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy grał ktoś w papierowego RPG-a Wiedzmina? Jeśli tak to: czy jest to dobry system? Czy podręcznik jest ładnie wydany a zawarte w nim informacje są w miarę zrozumiałe? I jeszcze jedno: czy szczesliwy posiadacz takiego podr. moglby wstawić fotki wnętrza podręcznika? zależy mi aby dowiedziec sie jak najwiecej o tym systemie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 17:09, Ufo2 napisał:

Ech, jakbyście zagrali kiedykolwiek na konsoli w jakiegoś klasyka to byście zrozumieli o co
chodzi. A tak tylko durne komentarze wskazujące na to, że jestem idiotą. Nawet już własnego
zdania nie mozna wyrazić?

Można. Ale boję się, że przy dużym natężeniu takich głosów twórcy wrzucą do W2 jakieś elementy mangowe, brak mozliwości zmiany opcji graficznych i jedynie emulację myszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie gram : zauważyłem że do zleceń są potrzebne informacje o potworach z ksiąg , a księgi są zawsze drogie to nie lepiej od razu na początku kiedy się zdobywa pierwszy poziom nauczyc sie tej umiejętności o rozpoznawaniu potworów ? bo jesli sie nauczysz to w pierwszym akcie nie musisz kupowac ksiąg i wyjdziesz z kasą na plus , dobrze rozumuje czy nie ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 18:25, Valentino S.A. napisał:

mam pytanie gram : zauważyłem że do zleceń są potrzebne informacje o potworach z ksiąg , a
księgi są zawsze drogie to nie lepiej od razu na początku kiedy się zdobywa pierwszy poziom
nauczyc sie tej umiejętności o rozpoznawaniu potworów ? bo jesli sie nauczysz to w pierwszym
akcie nie musisz kupowac ksiąg i wyjdziesz z kasą na plus , dobrze rozumuje czy nie ? :P

Dobrze rozumiesz, ale i tak trzeba zdobyć jakieś księgi żeby dowiedzieć się np. o potworze Strzyga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 18:27, gitarka napisał:

> mam pytanie gram : zauważyłem że do zleceń są potrzebne informacje o potworach z ksiąg
, a
> księgi są zawsze drogie to nie lepiej od razu na początku kiedy się zdobywa pierwszy poziom

> nauczyc sie tej umiejętności o rozpoznawaniu potworów ? bo jesli sie nauczysz to w pierwszym

> akcie nie musisz kupowac ksiąg i wyjdziesz z kasą na plus , dobrze rozumuje czy nie ?
:P
Dobrze rozumiesz, ale i tak trzeba zdobyć jakieś księgi żeby dowiedzieć się np. o potworze
Strzyga :)


no to wiem , mi tylko chodziło o te potwory z pierwszego aktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.11.2007 o 18:28, Valentino S.A. napisał:

no to wiem , mi tylko chodziło o te potwory z pierwszego aktu

I nie tylko z I aktu :P Kilka z drugiego też się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 18:25, Valentino S.A. napisał:

mam pytanie gram : zauważyłem że do zleceń są potrzebne informacje o potworach z ksiąg , a
księgi są zawsze drogie to nie lepiej od razu na początku kiedy się zdobywa pierwszy poziom
nauczyc sie tej umiejętności o rozpoznawaniu potworów ? bo jesli sie nauczysz to w pierwszym
akcie nie musisz kupowac ksiąg i wyjdziesz z kasą na plus , dobrze rozumuje czy nie ? :P


sama umiejętność (i o krzaczkach tez) daje ci to, ze w ogole mozesz ze stworow cos wydobywac (i zbierac kwiatki). Tylko za pierwszym razem, gdy ja nabywasz, uczysz sie o podstawowych potworach. Potem o innych trzeba juz czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie przypadkiem czy ten miecz co sie dostaje jak sie odczaruje strzyge jest ze srebra czy z metalu bo jak z zelaza to mi sie nie chce trudzic ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 18:31, lancuch napisał:

wiecie przypadkiem czy ten miecz co sie dostaje jak sie odczaruje strzyge jest ze srebra czy
z metalu bo jak z zelaza to mi sie nie chce trudzic ^^

Zapewnie z żelaza, bo srebny ma się wciąż ten sam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 18:31, lancuch napisał:

wiecie przypadkiem czy ten miecz co sie dostaje jak sie odczaruje strzyge jest ze srebra czy
z metalu bo jak z zelaza to mi sie nie chce trudzic ^^


zelazny i w sumie gorszy niz gwa cos tam, ktory mozna kupic. Ale nagrodą za odczarowanie strzygi jest cos jeszcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

***SPOJLER***

Musisz znaleźć wszystkie runy, umieścić je w tych obeliskach na bagnach, a drzwi się same otworzą. Zdaje się że jest to zadanie które dostaje się od Kalksteina

***KONIEC SPOJLERA***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 18:45, hehe napisał:

***SPOJLER***

Musisz znaleźć wszystkie runy, umieścić je w tych obeliskach na bagnach, a drzwi się same otworzą.
Zdaje się że jest to zadanie które dostaje się od Kalksteina

***KONIEC SPOJLERA***


Dzięki spróbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować