Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2007 o 15:55, Meykan napisał:

Spojler
Wielebny to nie ksiądz.
W III akcie kiedy jesteśmy pijani alvin mówi do nas że wyglądamy jak wielebny kiedy wychodził
ze swojego domu. Koniec Spojlera


z piwniczki, z piwniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 16:16, KrzychoCJ napisał:

> Przy której bramie?
Siedzi w strażnicy przy karczmie ale u mnie pojawił się tam dopiero po zadaniu "Złoto dla zuchwałych".
Wcześniej nigdzie go nie mogłem znaleźć.


To chyba będę musiał wykonać zadanie "Złoto dla zuchwałych". Po wykonaniu tego zadanie gdzie on przebywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 16:34, Kraju92 napisał:

> > Przy której bramie?
> Siedzi w strażnicy przy karczmie ale u mnie pojawił się tam dopiero po zadaniu "Złoto
dla zuchwałych".
> Wcześniej nigdzie go nie mogłem znaleźć.

To chyba będę musiał wykonać zadanie "Złoto dla zuchwałych". Po wykonaniu tego zadanie gdzie
on przebywa?


strażnica koło karczmy, dolne piętro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 16:38, Kraju92 napisał:

Dzięki wszystkim, jakoś sobie poradzę.


Chyba się pomyliłem. Chodzi o tą strażnicę co można koło niej Wielkiego Łowczego spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam maly problem otóz
Mam takiego Questa o nazwie
A Misterious Tower i bylem juz w jaksini na bagnach a
tera nusze isc do jakis skamienialych golemow i niewiem co jednemu z nich musze dac
( Wokól golema sa trzy bele kamienne jak je naciskam wypusdzczaja strumien swiatla w powietrze)


Jak Wiecie co zrobic odpiszcie mi szybko...

THX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER
No dobra.

Musisz załatwić odgromnik i włożyć w tego golema co jest miedzy tymi słupami.

Ale najpierw trzeba porozmawiać z Vaską a potem z Kalkstainem
KONIEC SPOJLERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 17:03, Artas15 napisał:

Siemka mam maly problem /.../

Musisz zamówić odgromnik u kowala w mieście, następnie wetknąć go w golema i wykupić u druidów burzę. Aby tego wszystkiego dokonać niezbędne jest znalezienie karty tarota z wizerunkiem wieży i pokazanie jej Kalksteinowi.

Meykan
Twoje pytanie wydaje się być zdbędne. Istenieje coś takiego jak kupno gry za granicą, a przypominam, że Wiedźmin został wydany w dziesięciu wersjach językowych. Podejrzewanie o piractwo na takiej podstawie mija się z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 16:34, Santino93 napisał:

Gdzie znajdę wyjście z jaskini królowej kikimor ?( Godzinę szukałem i nie znalazłem)

SPOILER
Gdy jesteeś już w największej jaskini,niszczysz jedną z belek i uciekasz w lewo do tunelu,po chwili jaskinia zawala się na królową,a ty możesz wyjść własnie tym tunelem. Najpierw jednak musisz zabrać Raport Magistra z ciała kikimory,aby wyjście się odblokowało.
SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 17:09, Artas15 napisał:

Bumber mozesz powiedziec gdzie jest ten kowal??

W Wyzimie Klasztornej jest dwóch kowalów. W zależności od tego, którą frakcję popierasz (Zakon czy Wiewiórki), możesz złożyć zamówienie odpowiedniemu kowalowi. Jeden z nich to krasnolud mieszkający w dzielnicy nieludzi (ma tam swój dom), drugi natomiast to kowal Zakonu, który rezyduje naprzeciwko wejścia do dzielnicy biedoty, tuż przy schodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdzie dokładnie można spotkac Vaspule po tym jak doprowadziło się ją do domu ? wiem że koło młyna ale jak tam od razu po zmroku przychodzę to jej nigdzie nie ma a drzwi od młyna są zamknięte , wie ktoś gdzie ona jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 17:37, Valentino S.A. napisał:

gdzie dokładnie można spotkac Vaspule po tym jak doprowadziło się ją do domu ? wiem że koło
młyna ale jak tam od razu po zmroku przychodzę to jej nigdzie nie ma a drzwi od młyna są zamknięte
, wie ktoś gdzie ona jest ?


Musisz przyjść na następny dzień po zmroku i mieć wino ze sobą. I nie Vespulę tylko Vesnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 18:11, bigmagic napisał:

Dlaczego jak rozmieściłem wszystkie sefiry to nie mogę wejść do wiezy i nie zalicza mi tego
zadania??

sprawdz dobrze czy ci jakas nie zostala bo to dziwne i nie spotkalem sie z podobnym bledem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystkie rozniesione. Bo nawet jak masz w dzienniku, że poszczególna sefira jest w monolicie to już mam 10 pozycji. A pozatym w ekwipunku już nie mam żadnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to bierzesz sefire i jak juz bedziesz mial 10 sefir to biegasz po calym bagnie i rozmieszczasz w obeliskach sefirki i jak rozmiescisz all wposzcza cie do wiezy maga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować