Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

**SPOILER**
Ziele możesz kupić u zielarki tuz obok domu Shani. Na cmentarzu z tego co pamiętam rośnie dużo jaskólczego ziela.
Warto czytać księgi o ziołach.
KONIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz. Moim zdaniem możesz śmiało grać.
Pod warunkiem,że nie musisz mieć wszystkiego na maxa, tylko jak pisałem na srednich. Masz dobry ram(choć zdecydowanie lepiej wypada przy 2GB) i procek też w miare więc pójdzie bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w końcu i ja się doczekałem na moją EK. Ale oczywiście nie jest tak świetnie jak być mogło, bo nie dostałem plakatu, a pudełko jest lekko uszkodzone :( Ehhh trzeba się chyba do tego stanu przyzwyczaić. Poza tym na mojej EK znalazł się podpis osoby, które na pewno NIE chciałem mieć podpisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Bywa, ale jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma.

A stan pudelka zalezy zawsze juz od dostwcy i tego jak zapakowal pudelko w paczce. A o plakat sie dopominaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 17:47, kasztanek napisał:

athlon64 3200+, geforce 7600gt, 1gb ram

ktoś gra na podobnym sprzęcie? jak działa?

chmm.. gram na podobnym acz ciut lepszym (przede wszystkim 2Gb RAM i GF 8600 GT) i gra działa na full płunniutko, więc na średnich u Ciebie też powinno ładnie pójść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bartek93 Mogę miec pytanie odnośnie regulaminu?? Małe przyczepienie sie, acz kolwiek mi nie przeszkadza ale widzę małą niekonsekwencję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 18:05, Blood90 napisał:

Bartek93 Mogę miec pytanie odnośnie regulaminu?? Małe przyczepienie sie, acz kolwiek mi nie
przeszkadza ale widzę małą niekonsekwencję :)

?? coś nie łapie o co Ci chodzi, możesz czytelniej?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo zgdodnie z tym co piszesz w przyklejonym poście:

Uprzejmie prosimy nie dopisywać postów w stylu "pójdzie mi?" "kiedy premiera" "Czy można sterować padem/kierownicą/Korniszonkiem (:P)"


Właśnie prosicie o nie pisanie postów typu czy pójdzie mi.

A tu masz: sam odpowiadasz na takiego posta :)
Cel: humorystyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

***SPOJLER***

Mam pytanie. Kiedy można dostać jakiś dobry miecz stalowy? Jestem w IV akcie i żadnego fajnego nie znalazłem.

***KONIEC SPOJLERA***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 18:22, kajojek napisał:

***SPOJLER***

Mam pytanie. Kiedy można dostać jakiś dobry miecz stalowy? Jestem w IV akcie i żadnego fajnego
nie znalazłem.

***KONIEC SPOJLERA***


Sihil na południowym-wschodzie, lub Gvalhyr (czy jakoś tak) u syna kowala za 3000 orenów. Możesz też po prostu przekuć swój stary (o ile jeszcze tego nie zrobiłeś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 18:22, kajojek napisał:

***SPOJLER***

Mam pytanie. Kiedy można dostać jakiś dobry miecz stalowy? Jestem w IV akcie i żadnego fajnego
nie znalazłem.

***KONIEC SPOJLERA***


ojoj nie szukałeś dobrze.
Juz w drugim akcie mozna miec albo przekuty z metorów, albo na bagnach, niedaleko wysepki wyvernow na ciele posłańca znaleźć harvalla. W IV mozna kupic elfi gwai cos tam, albo znalezc sihilla (poszukaj w poprzednichpostach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy można dostać jakiś dobry miecz stalowy?

SPOILER
Nie wiem , co rozumiesz pod pojęciem fajny , tzn od jakich obrażeń miecz do takich zaliczysz.
Już w Akcie II i III można przekuwać miecze przynajmniej na kilka sposobów , otrzymując całkiem ciekawe premie.Poza tym na bagnach w Akcie II , na wyspie Wywern , znajduje się ciało posłańca z ciekawym mieczykiem.Pozostają kamienie runiczne i pył diamentowy dające premie na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli miecz typu srebrnego miecza który otrzymałem od Pani Jeziora. Teraz mam Harvalla. A gdzie można znależć tego Shilla????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli miecz typu srebrnego miecza który otrzymałem od Pani Jeziora. Teraz mam Harvalla. A gdzie można znależć tego Shilla????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko..

SPOILER

1. Wykonuję misję "Zbłąkana owieczka" i nie wiem z jaką driadą mam zagadać. Jakieś porady?
2. Szukam, szukam tych kwiatów (jaskółcze ziele, kwiat dwugrotu) i nie mogę znaleźć. Wszystko co znalazłem to jakieś kwiaty (niby dwugrotu), ale nie mogę nic z nich wziąć. Jaką księgę trzeba przeczytać, albo jaką umiejętność opanować?
SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie Wiedźmin sprzeda się na całym świecie w nakładzie 1,5 miliona kopii? Z tego co wiadomo sprzedaż na świecie przekroczyła już 1 milion kopii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować