Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2007 o 16:50, dzawora napisał:

SPOJLER
Byc moze sie powtarzam...nie wiem. Co lepiej zrobic: Zabic strzyge czy nie???
KONIEC SPOJLERA


za zabicie dostaniesz serce- 1srebrny, 1 brązowy
za odczarowanie- d''yaebl- miecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tylko i wyłącznie twoja decyzja, zrób tak jak tobie bardziej odpowiada.
SPOILER
Jak ją zabijesz to możesz przyrządzić eliksir który da Ci mały bonus do statystyk, jak ją odczarujesz to dostaniesz w nagrodę miecz oraz pomoc w Epilogu.
KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 16:54, Karharot napisał:

To tylko i wyłącznie twoja decyzja, zrób tak jak tobie bardziej odpowiada.
SPOILER
Jak ją zabijesz to możesz przyrządzić eliksir który da Ci mały bonus do statystyk, jak ją odczarujesz
to dostaniesz w nagrodę miecz oraz pomoc w Epilogu.
KONIEC SPOILERA



a jak ty zrobiles? ja chyba ja zostawie przy zyciu. dzieki za pomoc :) powodzenia wszystkim w dalszej grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odczarowałem ją. Na tym etapie i tak nie miałem już żadnych naprawdę ciekawych umiejętności które mógłbym kupić za srebrny talent (o brązowym nie mówiąc). Starałem się też wczuć w rolę Geralta, i po pierwsze odczarowałem ją bo w książkach wiedźmin twierdził że wbrew temu co mówią ludzie zawsze większą satysfakcję sprawia mu odczynienie klątwy niż zabijanie, a po drugie... Jestem trochę przywiązany do faktu że moja głowa stanowi jedność z resztą ciała, zabijanie królewskiej córki mogłoby zakłócić ten stan rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie co do talentów , czy na jakimś etapie będę na jeden poziom postaci będe dostawał 3 talenty srebrne ? bo na razie dostaje na poziom 3 talenty brązowe i jeden srebrny , wyniku czego ulepszanie umiejętności wymagających srebrnych talentów idzie trochę wolno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idziesz do kowala i tam wybierasz albo opcje handlu, albo była jakaś opcja przekuwania, nie pamiętam (Wiedźmina od kilku dni nie włączyłem). I w oknie kowala masz miecze które można wykuć i normalnie je kupujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 17:21, Grond napisał:

Idziesz do kowala i tam wybierasz albo opcje handlu, albo była jakaś opcja przekuwania, nie
pamiętam (Wiedźmina od kilku dni nie włączyłem). I w oknie kowala masz miecze które można wykuć
i normalnie je kupujesz.


Aha... to o to chodzi... to ja już takowy kupiłem, dziękuję bardzo za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku dostajesz 3 brązowe talenty na poziom, potem 3 brązowe i 1 srebrny, potem 2 brązowe i 2 srebrne a potem 1 brązowy 2 srebrne i 1 złoty. Jak jest dalej nie wiem ponieważ nie awansowałem wyżej:) Nie pamiętam dokładnie na jakich poziomach następują zmiany w ilości i rodzaju otrzymywanych talentów ale na pewno są to poziomy będące wielokrotnością 5.
Wydaje mi się też że co 5 lub 10 poziomów dostaje się mały bonus (np. +1 brązowy talent) ale nie jestem tego całkowicie pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 17:49, Lucaas napisał:

***SPOJLER***

W IV akcie na polach w krypcie gdzie można znaleźć zapiski dotyczące zbroi kruka?

***SPOJLER***


Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 17:51, N.o.s. napisał:

Jak porozmawiałem z wilkołakiem to nie umiem wyjść czy ktoś by mi mógł pomóc


Wchodzisz do starej kuźni a stamtąd przez klapę w podłodze wchodzisz do kanałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam mały problemik...
Wykonałem zadanie z Wieżą, włożylem sefariny, walczyłem z Profesorem i Azarem. potem jestem u Triss ide do byłem na tej imprezie na górze w gospodzie ide odebrać moje 1000 orenłów od Kalkensteina za questa z wieżą
ale go do pioruna nie ma
Gdzie on się podział ??
Jeszcze jedno
Jak wchodze do gospody w rozdziale III to nikt nie chce ze mną rozmawiać...
Czemu??

U kogo moge kupić niebieskie meteoryty??
Bo kupiłem już dwa od człowieka z zakonu Ponącej róży tam przy zejsciu do gospody ale nie wiem gdzie moge kupić 3 kawałek
Jak bym mógł prosić powiedźcie gdzie są te osoby od których moge je kupić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 18:06, Artas15 napisał:

Siemka mam mały problemik...
Wykonałem zadanie z Wieżą, włożylem sefariny, walczyłem z Profesorem i Azarem. potem jestem
u Triss ide do byłem na tej imprezie na górze w gospodzie ide odebrać moje 1000 orenłów od
Kalkensteina za questa z wieżą
ale go do pioruna nie ma
Gdzie on się podział ??
Jeszcze jedno
Jak wchodze do gospody w rozdziale III to nikt nie chce ze mną rozmawiać...
Czemu??


Kalkstein, jak ci zreszta wyjasniono, jest na bagnach, w rzeczonej wieży - bada ją wnikliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować