Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Aha czyli muszę po prostu wpierw wyjść do Wyzimy Klasztornej. Dziwne to moim zdaniem, ale skoro tak trzeba. :)
Dzięki panowie za help. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 17:52, hagen321 napisał:

mam pytanie czy w grze można pływąc bo ja zauważyłem że nie można a tu jest pokazane że można????
http://pl.youtube.com/watch?v=UGo5dt6fucg

Obejrzałem kilka pierwszych sekund. Dalej nie musiałem. Od początku widać, że... to jest jeszcze stara wersja gry i dużo pozmieniano. Widać po "kółkach" po lewej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem
Podczas próby urucomienia wiedźmina pojawia mi sie taki komunikat:Włóż oryginalny dysk aplikacji "The Witcher" do napędu DVD-ROM ,wiem ze w pomocy jest opisany ten problem ale nie posiadam ani alcochola ani deamona toolsa
uruchamiałem wczesniej gre i chodziła (jestem w 2 akcie)gra jest oryginalna.

Jeśli ktos zna odpowiedź na moje pytanie to prosze niech odpisze.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 18:05, Geek with AS napisał:

A ja mam takie (pozornie) banalne pytanie. Gdzie w warszawie, nie wysyłkowo można kupić wiedźmina
w cenie poniżej lub takiej samej jak 220 zł

kur.. Nie można zedytować, chodzi mi o EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Może ktoś miał już styczność z wiedźmińską podkładką pod myszkę ? Otóż dziś ją dostałem i okazuje się że moja mycha nie jest w stanie po niej śmigać. Po prostu kursor sie zacina, zwalnia itp itd. Mam myszkę optyczną i po prawdzie nie najwyższej jakości. Pytaniem moim jest czy zmiana Myszki coś da ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie... Czy na moim komputerze ( w opisie) dałoby się grać w Wiedźmina ? Wiem, czytałem wymagania i wiem, że mogą być problemy, ponieważ nie mam 512 MB ram, ale jakoś w gothica 3 grałem ( co prawda z 1-10 fps, ale się uwziąłem i przeszedłem 3 razy :D). Czy może mi ktoś powiedzieć jak będzie mi ta gra działała na najniższych możliwych detalach ? Bardzo mi zależy, by w nią pograć, a nie wiem, czy opłaca się kupować i czekać na upgrade z rok, czy po prostu kupić później, gdy będzie tańsza :) Proszę o szybką odpowiedź.

Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to pytanie bardziej by pasowało do jakiegoś tematu technicznego np. tego
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5284#u_370
lub bardziej ogólnego
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=130&u=10452
Ja korzystam zawsze z myszek lepszej jakości jednak zauważyłem że na niektórych podkładkach pojawiają się właśnie problemy takie jak zatrzymywanie się kursora lub jego nagły przeskok. Powiem szczerze że nie jestem tu specjalistą jednak mi udało się ten problem rozwiązać poprzez używanie podkładek o jednolitym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym Playu jest recka Wiedźmina i wspaniale to o nim nie piszą... Dostała 8/10, to chyba najniższa ocena w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed kilkoma minutami ukończyłem Wiedźmina. Po jej ukończeniu mogę powiedzieć tylko jedno - bomba. Nie żałuję ani złotówki wydanej na tą grę, bo mało która pozycja dostarcza dzisiaj tyle zabawy. Przygoda na miarę największych rpgów, to jest moje zdanie. Coś się kończy, coś się zaczyna. Moja przygoda z Wiedźminem się nie zakończyła, o nie. Zostały jeszcze dwa zakończenia i multum questów pobocznych. A ja spodziewam się sequelu, bo szkoda by było, gdyby świat Wiedźmina się zmarnował :)

SPOILERY!!!!!!!


Nie wiem jedynie, kim jest ten koleszka na końcu, który ginie od miecza Geralta w filmiku. Ktoś może mi powiedzieć kim on jest, czy nie wiadomo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc! nie moge ukończyć rozdziału 2, bo nie mam 10 sefiry o nazwie KORONA Kethar czy jakoś tak. W poradniku było że pod koniec zadania tajemnice wyzimy od detektywa raymonda. Jakoś nie kumam tego bo nie ma tego w grze. U alchemika jakiś plan pułapki na azara ma być ale też nie ma. pomocy bo nigdy nie zgadne jak t o zrobić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 18:11, Geek with AS napisał:

> A ja mam takie (pozornie) banalne pytanie. Gdzie w warszawie, nie wysyłkowo można kupić
wiedźmina
> w cenie poniżej lub takiej samej jak 220 zł
kur.. Nie można zedytować, chodzi mi o EK

yyy... nigdzie:P
No może znajdzie się jakiś "caritas" na allegro który sprzeda Ci EK za 220 :P
HERVENAR
artbook się kłania :)
SPOJLER!!
Gościu ma oczy jak wiedźmin, walczy (prawie) wiedźmińskim stylem, oraz na szyi ma amulet przypomominający pozwijanego węża/węże a więc nie wiem kto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
Ten koleś jest wiedźminem albo przynajmniej kimś kto przeszedł proces mutacji (zwróć uwagę na oczy). Jednak jeśli chodzi o to kim dokładnie on jest... No cóż, tego pewnie dowiemy się dopiero w W2, no chyba że ktoś z Redów rzuci na to światło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 12:13, Zand79 napisał:

> /.../> Niestety ale gra jest jak dla mnie dużo za łatwa i /.../

Jeśli za łatwa, to zdejmij zbroję...
To dopiero wyzwanie!
Albo jeszcze lepiej, do potworów startuj z mieczem stalowym a do ludzi ze srebrnym. Naprawdę, taką wiwernę da się ubić stalą. Ludzi srebrnym nie próbowałem, ale Ty zawsze możesz ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
Ostatnią sefirę dostaniesz od Raymonda/Javeda,po tym jak zabijesz Baraninę (lub powiesz mu,że go zabiłeś) i umówisz się z nim pod wieżą. Natomiast po tym jak w zadaniu "Wdzięczność Grabarza" znajdziesz ciało prawdziwego Raymonda,możesz porozmawiać z Kalkstainem i ustalić plan zasadzki na Javeda.
SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
Musisz zakończyć zadanie "anatomia zbrodni" a następnie rozwiązać dla Raymonda kwestię Baraniny. Potem dostaniesz od niego sefir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować