Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Mam juz 4 znaki:

- odpychający
- kule ognia
- kulę ochrony
- pułapki

( nie wrzuciłem nazw oryginalnych żeby nie poprzekręcać)

Gdzie wyciągnę piąty???Ten na kontrolę innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś polecić jakiś dobry i prosty sposób na zabicie Bestii i ocalenie wiedźmy przed Barghestami pod koniec Aktu I ? Gram na poziomie średnim i mimo korzystania ze stylu walki grupowego lub szybkiego oraz jaskółek nie daję rady pokonać stworów i ocalić wiedźmy jednocześnie. Z góry wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 02:44, matmat24 napisał:

Może mi ktoś polecić jakiś dobry i prosty sposób na zabicie Bestii i ocalenie wiedźmy przed
Barghestami pod koniec Aktu I ? Gram na poziomie średnim i mimo korzystania ze stylu walki
grupowego lub szybkiego oraz jaskółek nie daję rady pokonać stworów i ocalić wiedźmy jednocześnie.
Z góry wielkie dzięki.

WIedźma nie ginie, co najwyżej traci przytomność na parę minut, a potem wraca do akcji :) Co do bestii. Polecam zamieć+olej przeciw upiorom, albo ten od krasnoludzkiego kowala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 02:44, matmat24 napisał:

Może mi ktoś polecić jakiś dobry i prosty sposób na zabicie Bestii i ocalenie wiedźmy przed
Barghestami pod koniec Aktu I ? Gram na poziomie średnim i mimo korzystania ze stylu walki
grupowego lub szybkiego oraz jaskółek nie daję rady pokonać stworów i ocalić wiedźmy jednocześnie.
Z góry wielkie dzięki.


Mogę Ci polecić. Walcząc cały czas ochraniaj Abigeil od ataków barghsethów i Bestii, bo wiedźma regeneruje dość często zdrowie, więc jest przydatna. W walce atakuj tylko Bestie, nie przejmuj się tymi zielonymi barghsethami. Wal stylem silnym. Ja bym radził też przed walką wypić eliksir np. Zamieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 02:44, matmat24 napisał:

Może mi ktoś polecić jakiś dobry i prosty sposób na zabicie Bestii i ocalenie wiedźmy przed
Barghestami pod koniec Aktu I ? Gram na poziomie średnim i mimo korzystania ze stylu walki
grupowego lub szybkiego oraz jaskółek nie daję rady pokonać stworów i ocalić wiedźmy jednocześnie.
Z góry wielkie dzięki.


Na Bestię przy odrobinie szczęścia wystarczy Aard i jeden cios. Przydaje się olej przeciw upiorom i jaskółka.
Walczymy tylko z bestią, a jeżeli pojawi się za dużo bargestów - styl grupowy , żeby bardzo szybko się ich pozbyć. Ale generalnie najlepszy sposób to aard któy ogłuszy betię i cios - zero stresu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER
Czy wie ktos co by sie stalo jakbysmy walczyli z krolem Gonu o dusze Wielkiego Mistrza??? Sam bym to sprawdzil ale nie mam save w tym miejscu :(
KONIEC SPOJLERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER
jest taki fajny przerywnik filmowy geralt podchodzi ze stalowym do aldersberka juz chce mu odciac leb a tamten jakims ognistym czyms wywala mu miecza to on wyciaga srebrny a aldersberg krzyczy: ale ten jest na potwory! a pozniej umiera przez cios w serducho :P
KONIEC SPOJLERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 12:00, Harvenar napisał:

/.../

Prawda, filmik bardzo sympatyczny :D Warto było się pomęczyć z Królem, żeby go zobaczyć.


O dziwo, ten Król Gonu jak i sam mistrz byli naprawdę łatwymi przeciwnikami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 19:30, Karharot napisał:

> Dzieki za rade kazda się przyda ale nie posiadam jaskółki ani zamieci bo użyłem wczesniej
na
> strażnika (golema) mam stalowy miecz i srebrny berengara

Jeśli zużyłeś eliksiry to po prostu musisz przyrządzić nowe, jeśli nie znasz odpowiednich receptur
(na tym etapie powinieneś ale zawsze można coś pominąć) to tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=851&pid=14055
jest podane jakich składników potrzebujesz do poszczególnych eliksirów.



A jak się przyrządza eliksiry ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Sorki ze dwa razy
Mam problem jestem w III akcie i am zdobyć dla hierofanta ten grzyb psilocyb no i jak jestem w tej jaskini i klikam na te żółte grzyby to nie chce wziąść i pisze że nie zna takiego zioła czy coś w tym stylu.

Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 12:16, Pioti napisał:

Witam /.../

Aby zebrać zioła, musisz je wcześniej poznać poprzez przeczytanie odpowiedniej książki. Druidzi powinnie mieć u siebie odpowiednią pozycję na sprzedaż. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim mam problem z ozywieniem Golema poniewaz nie dostalem odgromnika a pozatym rozmiescilem juz 9 sefir na mapie.Czy mozna zdobyc zaufanie kowala lub Płatnerza Zakonu.?Bardzo prosze was o pomoc,dziekuje z gory wszystkim....piszcie jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 12:16, Pioti napisał:

Witam
Sorki ze dwa razy
Mam problem jestem w III akcie i am zdobyć dla hierofanta ten grzyb psilocyb no i jak jestem
w tej jaskini i klikam na te żółte grzyby to nie chce wziąść i pisze że nie zna takiego zioła
czy coś w tym stylu.

Prosze o pomoc


SPOJLER
nie musisz nic kupowac...w moim przypadku druid dal mi wpis i zadnej ksiazki nie musialem kupowac...dal mi wpis wtedy wlaczyl mi sie dziennik pokazal mi jak te grzyby wygladaja i tyle. Wejdz do tej Jaskini idz na koniec tam gdzie sa kuroliszki i gdzies po lewej stronie powinno pisac ze to jest wlasnie ten grzy wez go i oddaj koniec misji.
KONIEC SPOJLERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 12:51, marianek89 napisał:

Czesc wszystkim mam problem z ozywieniem Golema poniewaz nie dostalem odgromnika a pozatym
rozmiescilem juz 9 sefir na mapie.Czy mozna zdobyc zaufanie kowala lub Płatnerza Zakonu.?Bardzo
prosze was o pomoc,dziekuje z gory wszystkim....piszcie jak najszybciej


SPOJLER
A kupiles juz ten Odgromnik??? Bo jezeli tak to poszukaj go w ekwipunku z przedmiotami fabularnymi powinien gdzies tam byc(naciskaj na strzalki)
KONIEC SPOJLERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko:
Mam wiedźmina od wczoraj (i jestem zakochany w nim). Przejdę do rzeczy. Mam teraz misję zapalenia zniczy w podgrodziu i zabiciu "Bestii". I tu jest moje pytanie: czy to koniecznie trzeba nocą robić? Bo ja się gubię po Ciemku a nie wiem i nie umiem zrobić eliksiru kot. A kiedy się dostaje srebrny miecz?
Czy jak by mi się nie udało to czy znalazł by się ktoś tak miły żeby wysłał mi swojego sava?

20071118132746

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować