Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2007 o 18:28, Karharot napisał:

Istotne były oczy napastnika po których można było poznać że przeszedł on wiedźmińskie mutacje,
to one bez wątpienie zaniepokoiły Geralta, nie sądzę jednak żeby znał on tą osobę.


jakby nowa szkoła wiedźminów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Raczej ludzi poddanych wiedźmińskim mutacjom. Profesją wiedźminów było eliminowanie potworów a nie mieszanie się w polityczne intrygi. Geralt był tu najbardziej jaskrawym wyjątkiem jednak nawet on wplątywał się w to wszystko bardziej na zasadzie reakcji na wydarzenia które popychały go do takich działań i starał się wycofać z tych rozgrywek tak szybko jak tylko mógł.
Ten nowy mutant bez żadnych wątpliwości zamierzał zamordować Foltesta co bardzie skłania ku teorii że ktoś jeszcze oprócz Salamandry i Wielkiego Mistrza dobrał się do wiedźmińskich tajemnic i zaczął tworzyć dla swoich celów mutantów szkolonych na zabójców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 18:28, Karharot napisał:

Istotne były oczy napastnika po których można było poznać że przeszedł on wiedźmińskie mutacje,
to one bez wątpienie zaniepokoiły Geralta, nie sądzę jednak żeby znał on tą osobę.

Hmm, bardzo możliwe, że powstała nowa wiedźmińska szkoła - szkoła węża. Tak mi się teraz skojarzyło, że przecież w artbooku jest bardzo dokładnie pokazany medalion tego zabójcy - to po prostu wąż. Do tego jeszcze ''wiedźmińskie'' oczy... W książkach z tego co pamiętam istniały trzy szkoły: wilka, gryfa i kota, tak więc to na pewno żadna z istniejących. Jedyne rozwiązanie jest takie, że została założona nowa szkoła... Pewnie dowiemy się w kontynuacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy wiadomo kiedy wyjdzie kontynuacja gry??? Skoro wyjdzie kontynuacja to lepiej nie kasowac savow bo jak sie domyslam zaczniemy na tym poziomie i z tym samym ekwipunkiem co zakonczylismy podstawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 14:20, mati285 napisał:


> No wlasnie nie kuplem go i nie wiem co teraz zrobic :(:( Pomocy!!!!!!!!

Heh,no to go kup. Jak krasnoludzki kowal nie chce z tobą gadać po nie pomogłeś Scoia''tel w
I akcie to idź do płatnerza zakonu.



Czesc sluchaj bylem u platnerza zakonu i on tez niechce mi pokazac swoich towarow:(co mam zrobic poradzcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to będzie dodatek to jest na to szansa, jeżeli to będzie Wiedźmin 2 to raczej w to wątpię. Dość prostym rozwiązaniem było by rozpoczęcie nowej gry z Sihilem, Aerondlightem, może Zbroją Kruka (ciekawe którą wersją) oraz złotem otrzymanym od Foltesta (bo myślę że Geralt jednak je pozbierał, szkoda zostawić tyle kasy żeby się po prostu walała po podłodze:).
W najbliższym czasie można liczyć jedynie na dodatki które wzbogacą już istniejący świat, nie sądzę by wprowadzały one kontynuację głównej fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odgromnika nie kupujesz z listy towarów, najpierw musisz się zapytać płatnerza czy może wykonać coś takiego a potem zamawiasz wykonanie odgromnika. Cała transakcja jest dokonywana poprzez dialogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem Wieśka.
Powiem jedno:

AAAAA!!! Jestem pod Ogromnym wrażeniem!!!

Spojler

Szczególnie ostatni moment/filmik...

Spojler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


SPOILER

Mam kolejny problem. Mam zanieść płatki czegoś tam do adgrin (czy jakoś tak) i można je kupić u zielarza przed karczmą tylko że ja zamiast 5 kupiłem 1 porcję i teraz tego zielarza przed karczmą nie ma i nie mogę go znaleść a talenów i zdolności zbierania nie mam. Gdzie można je jeszcze dostać?
KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
Na pewno sprawdziłeś całą wioskę ? On śpi przed karczmą za takim jaKby parawanem. Jak nie to rób resztę questów, aż będziesz miał następny level i zainwestuje w inteligencję i umiejęność zielarstwa, tego białego mirtu rośnie od groma na podgrodziu :P I nie adgrin tylko Abigail :P
KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą przeszedłem wiedźmina jako neutralny, ciekawa sprawa co się stało z Alvinem, można snuć różne domysły, zakończenie ciekawe, napewno przejde wiedźmina jeszcze nie jeden raz żeby podjąć inne decyzje i zobaczyć inny rozwój wydarzeń :)
Zdecydowanie jest to najlepsza Polska gra jaka wyszła, CD Projekt Red stworzył wielkie dzieło które może stać się bardzo znane za granicą, sam fakt że gra pobiła rekord sprzedaży w Polsce dużo świadczy. Warto zagrać, dużym plusem jest wciągająca fabuła, nieliniowa, dokonywanie wyborów i obserwowanie ich konsekwencji jest głównym filarem tej gry.
Grafika i muzyka stoi na wysokim poziomie
Wady również są a szczególnie nie podobały mi się zamknięte obszary np. idziemy sobie jest płytka rzeka i normalnie można byłoby ją przekroczyć ale niestety jest "niewidzialna ściana" i można przejść tylko mostem.
Mam nadzieje że jeśli powstanie kolejna część to będzie większa otwartość mapy, taka w której możemy iść gdzie chemy i nic nam nie blokuje drogi. Czasem denerwujące jest wczytywanie lokacji. Ogólnie wyszła bardzo dobra gra, która się udała i stałą się hitem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*****SPOILER*****

Dnia 18.11.2007 o 19:19, Ratefi napisał:

Jeżeli przeszedłeś grę to zabiłeś Alvina... Tak... to był on.

*****SPOILER*****

P.S. Coś dzisiaj widzę, że dużo osób przeszło Wiedźmina. Gratuluję. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 19:19, Ratefi napisał:

Przed chwilą przeszedłem wiedźmina jako neutralny, ciekawa sprawa co się stało z Alvinem, można
snuć różne domysły, zakończenie ciekawe, napewno przejde wiedźmina jeszcze nie jeden raz żeby
podjąć inne decyzje i zobaczyć inny rozwój wydarzeń :)


<UWAGA SPOJLER NA SPOJLERZE>

Ja też skończyłam grę jako neutralna. Jeśli chodzi o Alvina... Moja teoria jest taka: Alvin wtedy w Odmętach przeniósł się najwidoczniej w czasie, dajmy na to o 40-50 lat w tył... I wyrósł z niego mistrz zakonu... Zresztą Król Gonu mówił że znaliśmy Aldersberga pod innym imieniem. Szkoda mi go zrobiło jak się kapnęłam że to on. ;P

<KONIEC SPOLERA>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 19:30, Elanor111 napisał:

> Przed chwilą przeszedłem wiedźmina jako neutralny, ciekawa sprawa co się stało z Alvinem,
można
> snuć różne domysły, zakończenie ciekawe, napewno przejde wiedźmina jeszcze nie jeden raz
żeby
> podjąć inne decyzje i zobaczyć inny rozwój wydarzeń :)

<UWAGA SPOJLER NA SPOJLERZE>

Ja też skończyłam grę jako neutralna. Jeśli chodzi o Alvina... Moja teoria jest taka: Alvin
wtedy w Odmętach przeniósł się najwidoczniej w czasie, dajmy na to o 40-50 lat w tył... I wyrósł
z niego mistrz zakonu... Zresztą Król Gonu mówił że znaliśmy Aldersberga pod innym imieniem.
Szkoda mi go zrobiło jak się kapnęłam że to on. ;P

<KONIEC SPOLERA>


SPOILER

Po zabiciu wielkiego mistrza, jak Geralt znalazł amulet taki sam jak miał Alvin to zacząłem się domyślać i rzeczywiśćie pomyślałem że alvin to może wielki mistrz, bo tak samo Alvin jak i on mieli jakąś moc. Zresztą zakończenie szok :D

SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 19:29, dulak napisał:

Spoiler

NIe, przed karczmą, tak troche po lewej, poszukaj, musi tam być.

Dnia 18.11.2007 o 19:29, dulak napisał:

KOniec Spoilera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
Wielki Mistrz z pewnością nie zdradził Salamandrze że Alvin i on to jedna i ta sama osoba - mogło by to podsunąć Azarwi zbyt wiele pomysłów na odwrócenie jego roli jako sługi Wielkiego Mistrza. Sam Alvin/Wielki Mistrz natomiast zdawał sobie pewnie sprawę że doświadczenia jego dzieciństwa są mu potrzebne aby stać się tym kim jest, gdyby ocalił sam siebie przed Salamandrą mógłby stać się zupełnie innym człowiekiem i Wielki Mistrz nigdy by nie powstał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 14:57, mati285 napisał:

W trybie medytacji pojawia Ci się zakładka alchemia. Tam możesz robić eliksiry,oleje,a później
także petardy. Po lewej stronie masz listę dostepnych receptur. Klikasz na którąś,a składniki
do niej (o ile je posiadasz) trafiają automatcznie do "kotła". Klikasz "Mieszaj" i voila. Instrukcja
nie gryzie ;)



patrzełem do instrukcji ale nie mogłem znaleźć ale dzieki

koniec tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler
Mnie dziwi to, że Alvin w dzieciństwie nas podziwaił, a to co mu mówiliśmy kształtowało jego światopogląd,
mimo tego nie zrezygnował z walki z nami. Mógł przynajmniej wspomnieć o swojej znajomości z Geraltem.
Spoiler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować