Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2007 o 14:42, Dj Deszczu napisał:

> Mam problem pokazalem juz Alinie lustro i musze pogadac z Adamem ale nie moge go niegdzie
znalesc
> nie ma go w domu ani w karczmie to gdzie moze byc??Aha nie powiedzialem Julianowi ze to
on
> zabil


Jak podejdziesz do krawędzi skarpy z maliniakiem to Adama powinieneś uwidzieć. Siedzi przy ognisku zaznczonym na mapie. A przypadkiem nie powiinieneś powiedziec o tym Julianowi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ogólnie mówię że Wiedźmin wypadł bardzo dobrze i jest jednym z najlepszych gier rpg w jakie grałem , chciaz oczywiście można wytykac że coś nie wyszło albo coś można było zrobic lepiej bo tak zawsze jest , a jak na polską grę to mamy się czym pochwalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BOILER

W Odmętach mam poszukać jakiś przebojów ELFOPOLO do tej zbroii co jej kawałek znalazłem w krypcie ale jakoś nie mam pojęcia gdzie te nutki mogą być...? preszukałem wszystkie (obie) krypty i w żadnej nie ma tych pieśni...
Wskażcie, bo obawiam się ze coś jes nie tak.

Jest jedna skrzynia w tej krypcie co był berengar i kawałek zbroi i ciągle jest nad nią napis "Skrzynia" ale już ją przeszukałem, zabrałem co sie da - nie było textów a co dziwne skrzynia jest pusta a napis pozostał.

KONIEC BOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 15:15, Lukullus napisał:

BOILER

W Odmętach mam poszukać jakiś przebojów ELFOPOLO do tej zbroii co jej kawałek znalazłem w krypcie
ale jakoś nie mam pojęcia gdzie te nutki mogą być...? preszukałem wszystkie (obie) krypty i
w żadnej nie ma tych pieśni...
Wskażcie, bo obawiam się ze coś jes nie tak.

Jest jedna skrzynia w tej krypcie co był berengar i kawałek zbroi i ciągle jest nad nią napis
"Skrzynia" ale już ją przeszukałem, zabrałem co sie da - nie było textów a co dziwne skrzynia
jest pusta a napis pozostał.

KONIEC BOILERA


Spojler

Jesli znalazles juz kawalek zbroi w tej krypcie co pomagalismy Berengarowi to ok a w tej drugiej krypcie co jest na Polach nie znajdziesz zadnych nut ajkiegos tam Elfa....je dopiero znajdziesz w V akcie. Z tymi nutami to jest po prostu blad poradnika
Koniec spojlera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 15:18, dzawora napisał:

Spojler
Jesli znalazles juz kawalek zbroi w tej krypcie co pomagalismy Berengarowi to ok a w tej drugiej
krypcie co jest na Polach nie znajdziesz zadnych nut ajkiegos tam Elfa....je dopiero znajdziesz
w V akcie. Z tymi nutami to jest po prostu blad poradnika
Koniec spojlera


BOILER
Czyli nosić to zelastwo i nie przejmować się nutkami?

KONIEC BOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi nutami to jest po prostu blad poradnika

SPOILER
I to wredny błąd.Krypty w Akcie IV zwiedzałem chyba ze 3 razy i oczywiście Zapisków Elfiego Minstrela nie znalazłem.Całkiem sporo czasu na to straciłem.Na dodatek stojąc w Krypcie na Polach w pewnym punkcie , można namierzyć Bruxę gdzieś za ścianą , co dodatkowo miesza i prowokuje kolejne poszukiwania.Już ktoś pisał na Forum , że owa nieszczęsna Bruxa również jego wprowadzila w błąd.Obydwaj jednak nie wiedzieliśmy , jak do niej dotrzeć i czy jest to w ogóle możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawostek to wczoraj moja piękna koleżanka konkubina powiedziała że porobi mi eliksiry jak ja bedę robił kolację....No więc przygotowałem jej recepturę i powiedziałem jak co i gdzie... poszedłem do kuchni robić papu aż nagle sobie uświadomiłem że moja piękna ma chyba chorobę zawodową!!!! Na koniec dodam, ze w tym roku skończyła farmację... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 15:35, kedzior141 napisał:

Uzbieralem kase na wiedzmina i bede mial niedlugo^^
Kupuje chociaz mam P4 1,8ghz 1280mb ram i radeona9550:) Ale co tam.


Ja mam Intel Core Duo 1.66 GHz GeForce 7300 (256MB) i 2 GHz RAMu. I śmiga! (Laptop)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie przeszedłem gre było super mam pytanie w tym ostatnim intro jak ktoś chciał zabić króła to kto to był bo mi się wydaje że jakiś wiedzmin ale nie jestem pewien i czy gerald go zna????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was kilka pytań...

1. W którym miejscu w IV akcie można znaleźć najwięcej Zjadarek? W końcu 10 zębów to nie w kij pierdział, a łażenie i szukanie pojedynczych sztuk to dość sporo roboty. :P
2. Czy wy też mieliście problemy z zebraniem tego super miecza co to +100% do obrażeń daje? Jestem tam przy tych ciałach rozszarpanych przez wiwerny, jednak nie mogę kliknąć na nie tak by zobaczyć co mają przy sobie. :/ Są jakby niedostępne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler
1. W nocy koło rzeki oraz na polach. Spokojnie można znaleźć 10 sztuk ;)
2.Miecz jest tam tylko,jeżeli odwiedzasz lokację (czyli Pola) po raz pierwszy.
Spoiler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 15:42, Lukullus napisał:

> Uzbieralem kase na wiedzmina i bede mial niedlugo^^
> Kupuje chociaz mam P4 1,8ghz 1280mb ram i radeona9550:) Ale co tam.

Ja mam Intel Core Duo 1.66 GHz GeForce 7300 (256MB) i 2 GHz RAMu. I śmiga! (Laptop)

2 giga nie Ghz : )


btw, czy na prawdę tylko ja grałem z podstawowymi mieczami do 4 aktu? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 16:22, Kukowsky napisał:

Mam do Was kilka pytań...

1. W którym miejscu w IV akcie można znaleźć najwięcej Zjadarek? W końcu 10 zębów to nie w
kij pierdział, a łażenie i szukanie pojedynczych sztuk to dość sporo roboty. :P
2. Czy wy też mieliście problemy z zebraniem tego super miecza co to +100% do obrażeń daje?
Jestem tam przy tych ciałach rozszarpanych przez wiwerny, jednak nie mogę kliknąć na nie tak
by zobaczyć co mają przy sobie. :/ Są jakby niedostępne...


Ja polecam skill z inteligencji 3 poziomu, który zwiększa szanse na uzyskanie części ciał ( w praktyce to dostajesz po 2 zęby, etc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 16:39, JaN-J napisał:

Ja polecam skill z inteligencji 3 poziomu, który zwiększa szanse na uzyskanie części ciał (
w praktyce to dostajesz po 2 zęby, etc)


Według mnie ten skill jest wogóle nie potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 16:50, Kraju92 napisał:

> Ja polecam skill z inteligencji 3 poziomu, który zwiększa szanse na uzyskanie części ciał
(
> w praktyce to dostajesz po 2 zęby, etc)

Według mnie ten skill jest wogóle nie potrzebny.


Jest ważny i to bardzo pod warunkiem, że robisz masowo eliksiry i wykonujesz wszystkie zlecenia. Bardzo ułatwia życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 16:56, batonmars napisał:

> > Ja polecam skill z inteligencji 3 poziomu, który zwiększa szanse na uzyskanie części
ciał
> (
> > w praktyce to dostajesz po 2 zęby, etc)
>
> Według mnie ten skill jest wogóle nie potrzebny.

Jest ważny i to bardzo pod warunkiem, że robisz masowo eliksiry i wykonujesz wszystkie zlecenia.
Bardzo ułatwia życie...


Może i tak, ale ja nie lubię przeszukiwać ciał i nie wykonuje wszystkich zadań, ale lubię robić eliksiry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować