Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2007 o 16:56, Karharot napisał:

SPOILER
Ponoć jest 12 decyzji które wpływają na to co jest mówione w zakończeniu, te które najłatwiej
rozpoznać i które mają chyba największy wpływ to wybór Wiewiórki/Zakon podczas napadu na bank
oraz wybrana uprzednio frakcja/postawa neutralna podczas zadymy w Odmętach.
KONIEC SPOILERA


Dzięki wielkie.

PS. Czy te napisy "spojler" są czasem jeszcze potrzebne? Kto miał przejść grę to przeszedł... minął ponad miesiąc od premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 16:41, Union Pacific napisał:

A propos, skoro są 3 zakończenia, to który moment w grze decyduje, jak się gra skończy? Czyżby
napad na Bank Vivaldich?


Największe znaczenie ma po której stronie się opowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 16:58, Union Pacific napisał:

PS. Czy te napisy "spojler" są czasem jeszcze potrzebne? Kto miał przejść grę to przeszedł...
minął ponad miesiąc od premiery.


Ale są osoby które dopiero kupią Wiedźmina i mogą mieć np. problem i zajrzą na forum, po co mają sobie psuć zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 16:59, Kraju92 napisał:

> A propos, skoro są 3 zakończenia, to który moment w grze decyduje, jak się gra skończy?
Czyżby
> napad na Bank Vivaldich?

Największe znaczenie ma po której stronie się opowiesz.


Największe znaczenie ma 4 akt i to czy uciekniesz czy opowiesz się za którąś ze stron w zadaniu WOLNE ELFY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 17:00, Kraju92 napisał:

> PS. Czy te napisy "spojler" są czasem jeszcze potrzebne? Kto miał przejść grę to przeszedł...

> minął ponad miesiąc od premiery.

Ale są osoby które dopiero kupią Wiedźmina i mogą mieć np. problem i zajrzą na forum, po co
mają sobie psuć zabawę.


W sumie też dziwne, skoro tak, to musieliby to zrobić i w innych tematach, bo zawsze znajdzie się ktoś, kto kupi grę, niezależnie od daty jej wejścia do sklepów. A tutaj? ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 17:00, Gufs napisał:

Największe znaczenie ma 4 akt i to czy uciekniesz czy opowiesz się za którąś ze stron w zadaniu
WOLNE ELFY


No dokładnie o to mi chodzi, w tym i tak chodzi czy opowiesz się za zakonem czy za wiewiórkami czy zostaniemy neutralni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 16:59, Kraju92 napisał:

Największe znaczenie ma po której stronie się opowiesz.

No tak ale chodzi mu o moment. -_-

*SPOILER* (może jeszcze ktoś nie przeszedł albo coś :P)
W banku decydujesz o stronie, którą będziesz wybierał w Odmętach. Pomożesz w banku Zakonowi - do wyboru Zakon lub neutralność.
*SPOILER*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 16:58, Union Pacific napisał:

PS. Czy te napisy "spojler" są czasem jeszcze potrzebne? Kto miał przejść grę to przeszedł...
minął ponad miesiąc od premiery.


Lepiej takie ostrzeżenie dać. Wiele wysiłku to nie kosztuje a może zapobiec skopaniu komuś gry.
Podejrzewam zresztą że w okolicach Gwiazdki znowu pojawi się tu trochę zielonych graczy jak dostaną Wiedźmina pod choinkę, więc pomiędzy Gwiazdką a Nowym Rokiem trzeba będzie uważać co się pisze. Potem to już faktycznie będzie można sobie odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 17:07, Karharot napisał:

> PS. Czy te napisy "spojler" są czasem jeszcze potrzebne? Kto miał przejść grę to przeszedł...

> minął ponad miesiąc od premiery.

Lepiej takie ostrzeżenie dać. Wiele wysiłku to nie kosztuje a może zapobiec skopaniu komuś
gry.
Podejrzewam zresztą że w okolicach Gwiazdki znowu pojawi się tu trochę zielonych graczy jak
dostaną Wiedźmina pod choinkę, więc pomiędzy Gwiazdką a Nowym Rokiem trzeba będzie uważać co
się pisze. Potem to już faktycznie będzie można sobie odpuścić.


W sumie też racja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
SPOJLER
Mam problem w akcie IV który polega na tym że musze porozmawiać z kapłanem viodanoi ten co zawsze jest przy tym ołtarzu pani jeziora i gdy od niej dostałem zlecenie żeby przynieść jej te dary to go wcieło nieważne o jakiej porez przyjde nie ma go.

SPOJLER
Prosze o pomoc

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że wrócił, kiedy zacząłem jakiś ważniejszy quest... chyba W pełnym słońcu. Wtedy podlazło to dziecko i mi powiedziało, że "ryboludź" wrócił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 17:07, Karharot napisał:

Podejrzewam zresztą że w okolicach Gwiazdki znowu pojawi się tu trochę zielonych graczy jak
dostaną Wiedźmina pod choinkę, więc pomiędzy Gwiazdką a Nowym Rokiem trzeba będzie uważać co
się pisze. Potem to już faktycznie będzie można sobie odpuścić.


Masz rację. Po świętach będzie można zapomnieć o napisie SPOILER.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 17:33, Pioti napisał:

Witam
SPOJLER
Mam problem w akcie IV który polega na tym że musze porozmawiać z kapłanem viodanoi ten co
zawsze jest przy tym ołtarzu pani jeziora i gdy od niej dostałem zlecenie żeby przynieść jej
te dary to go wcieło nieważne o jakiej porez przyjde nie ma go.

SPOJLER
Prosze o pomoc

Pozdrawiam


Jeżeli nie pomoże sposób Union Pacific to się prześpij i jeszcze raz pójdź do niego, jeżeli go nie będzie to zrób inne zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

errrm ja mam pytanie innej natury, otóż postanowiłem przejść gę "zaliczając" każdą pannę:P
a pytanie dotyczy driady, Morden bodajże (siedzi w gaju druidów)

1.dałem jej skórę wilka
2. na pytanie jaki może być ze stosunku pożytek odpowiedziałem coś o "spulchnianiu gleby dla roślin" :P
3. Driada się obraziła i nie chciała ze mną gadać w ogóle
4. Pomedytowałem godzinkę
5. Rozmawiała już na luzie ale nie było opcji powrócenia do tamtego tematu

i pytanie moje brzmi: Czy da się tą sprawę jeszcze jakoś załatwić bo później poszedłem dalej i wykonałem kilka zadań i nie chce mi się wczytywać ostatniego sejwa z przed rozmowy z nią...

Koniec Spoilera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 18:00, Mr. Cin napisał:

Spoiler

errrm ja mam pytanie innej natury, otóż postanowiłem przejść gę "zaliczając" każdą pannę:P
a pytanie dotyczy driady, Morden bodajże (siedzi w gaju druidów)

1.dałem jej skórę wilka
2. na pytanie jaki może być ze stosunku pożytek odpowiedziałem coś o "spulchnianiu gleby dla
roślin" :P
3. Driada się obraziła i nie chciała ze mną gadać w ogóle
4. Pomedytowałem godzinkę
5. Rozmawiała już na luzie ale nie było opcji powrócenia do tamtego tematu

i pytanie moje brzmi: Czy da się tą sprawę jeszcze jakoś załatwić bo później poszedłem dalej
i wykonałem kilka zadań i nie chce mi się wczytywać ostatniego sejwa z przed rozmowy z nią...

Koniec Spoilera


Chyba już się nic nie da zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 18:05, Mr. Cin napisał:

no to pozostaje mi wczytanie:P


Niestety tak, ale nie ma sensu zdobywać wszystkich kart, one i tak nie dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować