Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2008 o 20:15, heyboy napisał:

Dla tych co nie zauważyli - kości wiedźmińskie wreszcie są dostępne.

Link do artykułu: http://www.gram.pl/news_9AjgHO5_Sklep_gram_pl_przedstawia_wiedzminskie_kosci.html

Sam ledwo zauważyłem :P

Kości fajne, a kubek szczególnie :D
Tylko szkoda, że takie drogie (bez wykorzystania wPLN) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drooooooogie. Niewyobrażalnie. Kubeczek + parę kości , może nawet jakiejś super jakości to jak dla mnie max 30 złotych. A tu dwa razy tyle. Jeszcze mniej się opłaca, niż figurka Geralta (a i ta się mało opłaca), jeśli porównać z ceną. Łee tam :|

Póki co byłem w II akcie na bagnach i eskortowałem dziadka, skończyłem koło tego archeospora, czy jak to tam. A teraz gram w NWN2. Muszę w końcu wrócić do Gerka... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 17:53, Rafał115 napisał:

U mnie walka to bylo 90% znaki i ew. dobijaniemieczem gdy zabraklo energii, ale to przy trudniejszych
przeciwnikach. Przy koscieju nawet nie wyjalem miecza i kosciej lezal po jakichs 20 sekundach,
musze powiedziec ze rzadko spotykam graczy, ktorzy nie uzywali znakow (a raczej uzywali miecza),
ale kazdy ma swoj sposob grania, wiec nie bede kwestionowac twojego wyboru:))

W żadnej grze nigdy nie chciałem się paprać magią, w NWN jedynie paladynem się stosowało kilka ulepszeń, a tak nie ma to jak miecz. Magia jest za trudna. A poza tym ja lubuje się w walce na miecze. Znaków w wiedźminie jedynie używam wtedy (jedynie ard) kiedy mi sie nudzi takie zabijanie zwykłe,albo jest naprawdę dużo przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci ze to dosc nietypowy problem, sam nigdy sie z czyms takim (czy podobnym) nie spotkalem, wiec nie wiem jak ci pomoc, moze sprobuj jeszcze raz wczytac tego samego sejwa i zobacz czy jest tak samo czy sie poprawilo, a jak nie to nie wiem, moze powiedz czy jakis napis sie pokazuje gdy wywala xie do pulpitu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cholera, chciałem je zamówić w grudniu korzystając z talonu na 100zł, ale nie były dostępne. swoją drogą z czego oni je produkowali, że to tyle trwało i tyle kosztuje? może z kościeja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matias, to bardziej pytanie do działu z problemami technicznymi. Spróbuj wyłączyć rozmycie tła, zainstalować sterowniki beta (jeśli masz GeForce''a) lub zwiększyć pamięć wirtualną, ale najpierw, zanim wykonasz któreś z powyższych powiedz jaki problem się wyświetla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już sam rozwiązałem problem. Ba, nawet zabiłem Bestię, tego sku..... Wielebnego ale nie wstawiłem się za Abigeild czy jak jej tam. Była winna, miała laleczke voodo w domu i w ogóle. Bęszie to miało wpływ na fabułę? Bardzo trudne decyzje trzeba podejmowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER
Czy ktoś z was też zrobił tak jak ja i samemu poszedł na obozowisko salamandry które w III akcie znajduje się na miejscu obozowiska nieludzi ?? Ostrzegam że zadanie po zażyciu odpowiednich specyfików (ja zażyłem "prawie" wszystko) na najwyższym poziomie trudności jest wręcz banalne. Nie radzę tego robić gdyż punkty doświadczenia nam uciekają. Jakbyśmy coś podobne go zrobili z Hierofantem to byśmy zdobyli więcej expa.
BTW
Wcześniej bylem sobie raz w jaskini gdzie były kuroliszki, wróciłem tam po zrobieniu powyższej rzeczy i już tam ich niema. Czy one wrócą tam jeszcze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 22:48, Kimo08 napisał:

Tak myślę, że to jeden z najważniejszych Spojlerów.

EE... o co Ci chodzi? O_o Do czyjego posta się odnosisz? (używaj "odpowiedź" to ułatwia wiele) I gdzie ty widzisz w poprzednim poście (odnosze wrażenie że to odpowiedzieć na posta Matiasa) widzisz spoilera? Chyba nie wiesz co to... dla przykładu mądra wikipedia:
Słowo Spoiler może oznaczać:
* spojler (lotnictwo) (albo spoiler) - element mechanizacji skrzydła
* spojler - w motoryzacji owiewki, odchylacze opływu, skrzydła nadwozia pojazdu drogowego, mające polepszyć jego własności aerodynamiczne
* spoiler - niepożądana informacja o szczegółach zakończenia utworu literackiego, teatralnego lub filmowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacytuję post który napisałem w temacie pomocy technicznej Witchera:
"Mam problem... Otóż jestem pod koniec 2 rozdziału i gdy chcę wrócić z bagien,to podczas wczytywania wywala mnie na pulpit. ;/ I to za każdym razem.Miałem formata i zachowałem tylko ten save... Da się to jakoś naprawić?
Dokładnie to wygląda tak: Wczytam zapis gry i idę do przewoźnika.Odgrywa się sekwencja filmowa jak płyniemy tą łódką.Pojawia się ekran wczytywania i za każdym razem w tym samym miejscu wyrzuca mnie na pulpit..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../wyrzuca mnie na pulpit...
Mam podobny problem, tylko mnie wyrzuca do windowsa, gdy ma pojawić się kokacidium na bagnach, próbowałem wczytać kilka wcześniejszych saves, nawet z poprzedniego aktu i nic nie pomogło, nie wspomnę już o reinstalce i nowych sterach. Podejrzewam, że jest to wina patcha 1.12, przeszedłem grę na 1.1a trzy razy i nie zdarzył mi się ani razu błąd krytyczny, dopiero teraz kiedy zainstalowałem najnowszą łatkę w czasie już zaczętej rozgrywki. Spróbuje jeszcze zagrać od nowa i zobaczę. Niektórym co wiedźmin chodził na starych pachach teraz się kaszani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 23:05, Joannita napisał:

Wcześniej bylem sobie raz w jaskini gdzie były kuroliszki, wróciłem tam po zrobieniu powyższej
rzeczy i już tam ich niema. Czy one wrócą tam jeszcze ??


<SPOILER>

Kuroliszki respawnują sie w jaskini w cyklu-24 godzinnym. Można je znaleźć po północy, czyli wchodzisz, wykonujesz search&destroy, wychodzisz i przy najbliższym ognisku odpoczywasz do północy (ale co najmniej 12 h).

Przestają się respawnować (u mnie - sprawdzane w czasie jednej gry na kilkunastu save''ach) jeśli:
-opuścisz Bagna (można pójść do Kalsteina w Wierzy i sprzedać nadmiar składników, ale nie można teleportować się do miasta i tam je sprzedać);
- podejmiesz się zadań dla Hierofanta (przynieść Grzyb z jaskini) albo Ceglarzy (odnaleźć porwanych, część z nich w jaskini).

</SPOILER>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli jak zabiłem te salamandry i zilem list w obozie nieludzi i nie bede robic zadania dla druidów a mam jeszcze quest ze szukaniem ceglarzy to nie bede mogl nigdzie znalezc kuroliszków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 23:40, dominik713 napisał:

Zacytuję post który napisałem w temacie pomocy technicznej Witchera:

Hmm... jeżeli masz nowego patha (1.2) to może być problem w stylu szczeny (:P) Najprościej bedzie skopiować save''y z moich dokumentów w inne miejsce, odinstalować grę i ponownie ją zainstalowć, dać jej patha 1.1a wrzucić sejwy na miejsce i sprawdzić czy wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Spoiler]

Mam pytanie: Czy może mi ktoś napisać ,,poradnik" jak zabić królowe kiki w walce? No bo tak przechodze gre od nowa znowu na normie, i postanowiłem ją zabić ręcznie. Jak czytałem posty mówiliście żeby pakować w znak yirden. Mam go na 4 lvl ze wszystkimi bonusami. Ale inteligencje mam na 2. Czy warto wpakować 2 talenty w int. ? Prosiłbym żeby ktoś mi dokładnie to opisał, byłbym wdzięczny :}

[Koniec Spoilera]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować