Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2008 o 13:33, mlynar911 napisał:

> Mam małe pytanko.... gram tak sobie w wiedźmina i na tablicy ogłoszeń na obrzeżach
Wyzimy
> znajduje sie zlecenie o dostarczeniu 3 mózgów utopców... no więc idę nad rzekę i
zabijam
> te utopce.... no ale kiedy zaglądam w szczątki to tam ich nie ma... są natomiast
jakieś
> małowarte eliksiry.... proszę o pomoc....
Musisz szukać dalej. Bo nie wszystkie utopce mają dane składniki. Czasami ma a czasami
nie. Ale także radziłbym przeczytać książkę o utopcach.


THX :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy z psem Oda (i jego buda ktora sie podswietla ale nic z nia nie mozna zrobic) wiaze sie jakis quest lub jajko niespodzianka? ;)

Co mozna dac Pucybutowi w opcji prezentu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

***SPOJLER***

W V akcie w jaskini druidów druidzi zbierają przedmioty i dają nam za to eliksiry. Czy jeśli damy im wszystko o co proszą dostaniemy jakiś prezent bardziej wartościowy czy tylko za każdym razem eliksiry?

***SPOJLER***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 10:03, Abi Dalzim napisał:

Czy z psem Oda (i jego buda ktora sie podswietla ale nic z nia nie mozna zrobic) wiaze
sie jakis quest lub jajko niespodzianka? ;)

Co mozna dac Pucybutowi w opcji prezentu?


SPOJLER

Pucybutowi można dać książke (niepamiętam nazwy) ale żeby ją zdobyć musisz iść do talara i się z nim upić. Jeśli go przepijesz (wytrzymasz dłużej niż on) to da ci właśnie tą książke.

SPOJLER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o odpowiedz do mojego wcześniejszego pytania i mam jeszcze jedno.

***SPOJLER***

Gdzie mogę znaleźć krasnoludzkiego dentystę w V akcie?

***SPOJLER***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 11:53, Irc100 napisał:

Proszę o odpowiedz do mojego wcześniejszego pytania i mam jeszcze jedno.

***SPOJLER***

Gdzie mogę znaleźć krasnoludzkiego dentystę w V akcie?

***SPOJLER***



Możesz go znaleźć w wieży kata, to jest gdzieś nie daleko wyjścia na bagna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Teraz mam inny problem. Mam zęby zjadarki ale w mojej skrytce u karczmarzy. Czy można gdzieś znaleźć dostęp do tej skrytki w V akcie?

Pamiętam że miał takowy jaskier ale nie mogę go nigdzie znaleźć a na groblę też wyjść nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 12:22, Irc100 napisał:

Dzięki. Teraz mam inny problem. Mam zęby zjadarki ale w mojej skrytce u karczmarzy. Czy
można gdzieś znaleźć dostęp do tej skrytki w V akcie?

Pamiętam że miał takowy jaskier ale nie mogę go nigdzie znaleźć a na groblę też wyjść
nie mogę...


niestety nie będziesz miał już dostępu do swojej skrytki. Jedynym sposobem jest wczytanie wcześniejszego zapisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu skończyłem Wiedźmina ^^ i to na 39 lub 40 lvlu :P

SPOJLER
Nie wiem, czy tylko ja odnoszę takie wrażenie, ale coś mi mówi, że Alvin i Jakub de Aldesberg mają ze sobą coś wspólnego...mam wrażenie, że to ta sama osoba...Mylić może różnica wieku, ale...Naszyjnik z Dwimerytu...
Co do tego zamaskowanego "ninja", to czy ktoś rozszyfrował kim on był ? Alvinem ? Dawnym Geraltem, tym z przed wojny i śmierci ? Zarówno Geralt jak i Foltest sprawiali wrażenie jak gdyby go znali...
SPOJLER

W jakim pliku zapisywane są save''y ? Chodzi mi o ścieżkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 15:09, AdrianC1987 napisał:

W końcu skończyłem Wiedźmina ^^ i to na 39 lub 40 lvlu :P

Gratulacje

Dnia 20.02.2008 o 15:09, AdrianC1987 napisał:

SPOJLER
Nie wiem, czy tylko ja odnoszę takie wrażenie, ale coś mi mówi, że Alvin i Jakub de Aldesberg
mają ze sobą coś wspólnego...mam wrażenie, że to ta sama osoba...Mylić może różnica wieku,
ale...Naszyjnik z Dwimerytu...

Może. Mnie najbardziej zdziwiło to, że Alvina nigdzie nie było po ostatniej walce i nie wiadomo co z nim się stało.

Dnia 20.02.2008 o 15:09, AdrianC1987 napisał:

Co do tego zamaskowanego "ninja", to czy ktoś rozszyfrował kim on był ? Alvinem ? Dawnym
Geraltem, tym z przed wojny i śmierci ?

Wątpię, aby było to ktoś kogo wymieniłeś. Według mnie było to niedobitek z Salamandry, albo jakaś nowa organizacja.

Dnia 20.02.2008 o 15:09, AdrianC1987 napisał:

Zarówno Geralt jak i Foltest sprawiali wrażenie
jak gdyby go znali...

Tu się zgodzę.

Dnia 20.02.2008 o 15:09, AdrianC1987 napisał:

SPOJLER


Dnia 20.02.2008 o 15:09, AdrianC1987 napisał:

W jakim pliku zapisywane są save''y ? Chodzi mi o ścieżkę.

Jak się nie mylę to powinny być w Moich Dokumentach---The Witcher

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 15:09, AdrianC1987 napisał:

W końcu skończyłem Wiedźmina ^^ i to na 39 lub 40 lvlu :P


Gratuluję, ja przeszedłem grę na 29 lvl.

Dnia 20.02.2008 o 15:09, AdrianC1987 napisał:

SPOJLER
Nie wiem, czy tylko ja odnoszę takie wrażenie, ale coś mi mówi, że Alvin i Jakub de Aldesberg
mają ze sobą coś wspólnego...mam wrażenie, że to ta sama osoba...Mylić może różnica wieku,
ale...Naszyjnik z Dwimerytu...
Co do tego zamaskowanego "ninja", to czy ktoś rozszyfrował kim on był ? Alvinem ? Dawnym
Geraltem, tym z przed wojny i śmierci ? Zarówno Geralt jak i Foltest sprawiali wrażenie
jak gdyby go znali...
SPOJLER


SPOILER
Są pewne spekulacje na różnych forach że Alvin i de Aldesberg to ta sama osoba, najprawdopodobniej to prawda. Jeżeli chodzi o tego zamaskowanego zabójcę, to można wywnioskować po ruchach, oczach i eliksirach że to wiedźmin, z innej szkoły. Wyjaśni się to na pewno w dodatku, albo kontynuacji. Ja osobiście nie zaobserwowałem tego że się znają.
SPOILER STOP

Dnia 20.02.2008 o 15:09, AdrianC1987 napisał:

W jakim pliku zapisywane są save''y ? Chodzi mi o ścieżkę.


Poszukaj w moich dokumentach, na pewno tam będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER
O tym, że Alvin to Jakub świadczyć może także przebieg rozmowy podczas wędrówki na szczyt góry...w pewnym momencie Jakub wypowiada zdanie, które powiedzieliśmy Alvinowi w Akcie IV podczas odbijania go z rak Scoia''tael, gdy Ci oblegają wioskę Odmęty. Tekst dotyczący rasizmu. I pozostałezdania też chyba gdzieś wymawia, tylko w innej formie...

Nie wiem, dlaczego ale nie moge zakończyć zadania Tożsamość...tzn gra się kończy, ale to zadania nie zostaje zakończone :/
SPOJLER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 22:27, Wojman napisał:

Dzis udalo mi sie wrescie zainstalowac i troszeczke pograc w Wiedzmina. I pomimo iz moj
komputer nie do konca spelnia wymagania gry (laptop, procesor Intel Pentium M 1,6 GHz,
karta graficzna ATI Mobility Radeon 9600, 512 mb RAM) to jednak gra uruchamia sie i dziala
bez jakis wiekszych problemow. I bardzo sie ciesze. :) (ciach)


Nie ciesz się tak bardzo. Mi trzeci akt udało się przejść w bólach dopiero po łatce 1.2 (Athlon 1900+, Radeon 9500 Ultra i 1gb ram). Przed patcem poprostu wywalało mnie jak wychodziłem na ulicę w Handlowej.Po jej zainstalowaniu pojawiało się pełno artefaktów graficznych i niedoładowywały się tekstury otoczenia i postaci (Geralt idzie w pustce, a tu nagle wyskakuje na niego głowa salamandry, bądź sam miecz, oczy i zęby).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 15:23, Kraju92 napisał:

SPOILER
Są pewne spekulacje na różnych forach że Alvin i de Aldesberg to ta sama osoba, najprawdopodobniej
to prawda. Jeżeli chodzi o tego zamaskowanego zabójcę, to można wywnioskować po ruchach,
oczach i eliksirach że to wiedźmin, z innej szkoły. Wyjaśni się to na pewno w dodatku,
albo kontynuacji. Ja osobiście nie zaobserwowałem tego że się znają.
SPOILER STOP

Ten zamaskowany zabójca to może być wiedźmin- tu możesz mieć rację i na pewno masz rację, ze dowiemy się tego w kontynuacji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w akcie 4 i nie wykonałem prawie żadnej misji ( tylko spotkałem się z berengarem i alvinem ) co trzeba w tym akcie zrobić ( napiszcie w skrócie -z góry dzięki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować