Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2008 o 14:02, maciekstaar napisał:

Co do nawiazań, to w w pewnym momencie, wOdmętach, Jaskier cytuje początek "Upiora" Mickiewicza.


Większość zadań w akcie 3, to tytuły filmów i seriali - niektóre z nich tylko troszkę przerobione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej potrzebuję wielkiej pomocy .Czy zauważyliście w grze jakieś krainy /przedmioty/postacie/potwory ,które mają swoje odzwierciedlenie w mitologii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 14:15, jackass napisał:

Hej potrzebuję wielkiej pomocy .Czy zauważyliście w grze jakieś krainy /przedmioty/postacie/potwory
,które mają swoje odzwierciedlenie w mitologii ?


Chodzi o jakąkolwiek grę? Jaką mitologię - grecką, egipską, nordycką......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 14:21, Paladynka napisał:

> Hej potrzebuję wielkiej pomocy .Czy zauważyliście w grze jakieś krainy /przedmioty/postacie/potwory

> ,które mają swoje odzwierciedlenie w mitologii ?

Chodzi o jakąkolwiek grę? Jaką mitologię - grecką, egipską, nordycką......?

Chodzi o Wiedźmina dlatego w tym temacie napisałem ,ale szerzej to jeszcze poszukuje tego samego we Władcy Pierścieni/Sillmarillionie .Głównie chciałbym o mitologii greckiej i rzymskiej ,ale nie pogardzę pozostałymi.Jakieś motywy ,archetypy ,symbole ,nawiązania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 14:23, jackass napisał:

> > Hej potrzebuję wielkiej pomocy .Czy zauważyliście w grze jakieś krainy /przedmioty/postacie/potwory

>
> > ,które mają swoje odzwierciedlenie w mitologii ?
>
> Chodzi o jakąkolwiek grę? Jaką mitologię - grecką, egipską, nordycką......?
Chodzi o Wiedźmina dlatego w tym temacie napisałem ,ale szerzej to jeszcze poszukuje
tego samego we Władcy Pierścieni/Sillmarillionie .Głównie chciałbym o mitologii greckiej
i rzymskiej ,ale nie pogardzę pozostałymi.Jakieś motywy ,archetypy ,symbole ,nawiązania


znaki sa po łacińsku :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce wykonać zadanie kościany poker szuler i w poradniku pisze, że trzeba zagrać z szulerem z szulerni w III akcie i duchem w IV akcie ale ja nie wiem ani gdzie jest ten szuler ani gdzie jest duch z IV aktu. Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 16:15, THE WITCHER1990 napisał:

Chce wykonać zadanie kościany poker szuler i w poradniku pisze, że trzeba zagrać z szulerem
z szulerni w III akcie i duchem w IV akcie ale ja nie wiem ani gdzie jest ten szuler
ani gdzie jest duch z IV aktu. Pomożecie?

Ja byłem mistrzem w kościanego pokera, ale pamiętam, że duch jest gdzieś na polach w IV akcie. Na mapce powinny być "Ruiny", ale chyba będzie on w queście z Alvinem, więc na pewno go spotkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 16:15, THE WITCHER1990 napisał:

Chce wykonać zadanie kościany poker szuler i w poradniku pisze, że trzeba zagrać z szulerem
z szulerni w III akcie i duchem w IV akcie ale ja nie wiem ani gdzie jest ten szuler
ani gdzie jest duch z IV aktu. Pomożecie?


Szulernia jest w Wyzimie Handlowej pod murem miasta, za rogiem jest wejście do kanałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...podczas odtwarzania wstawek filmowych czasami wyskakują na ekranie poryte artefakty i nic nie widać czy wam również sie to zdarza ...:>:> to jest denerwujące ... mam grę uaktualnioną do najnowszej wersji ... jest na to jakiś sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.05.2008 o 16:17, edsonpele napisał:

Ja byłem mistrzem w kościanego pokera, ale pamiętam, że duch jest gdzieś na polach w
IV akcie. Na mapce powinny być "Ruiny", ale chyba będzie on w queście z Alvinem, więc
na pewno go spotkasz

Ten duch w zadaniu z Alvinem, który jest w ruinach to inna bajka jego trzeba zabić i nie pamiętam żebym mógł z nim zagrać myślę, że chodzi o jakiegoś innego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.05.2008 o 11:01, THE WITCHER1990 napisał:

Ten duch w zadaniu z Alvinem, który jest w ruinach to inna bajka jego trzeba zabić i
nie pamiętam żebym mógł z nim zagrać myślę, że chodzi o jakiegoś innego:/


Jeśli wybrałeś Triss, to w IV akcie Alvin jest na polach. Pojawia się duch, którego można zabi9ć lub zagrać w nim w kości o Alvina. Jestem tego na 100% pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 11:01, THE WITCHER1990 napisał:


> Ja byłem mistrzem w kościanego pokera, ale pamiętam, że duch jest gdzieś na polach
w
> IV akcie. Na mapce powinny być "Ruiny", ale chyba będzie on w queście z Alvinem,
więc
> na pewno go spotkasz
Ten duch w zadaniu z Alvinem, który jest w ruinach to inna bajka jego trzeba zabić i
nie pamiętam żebym mógł z nim zagrać myślę, że chodzi o jakiegoś innego:/


To nie tego ducha trzeba zabić. Z nim, tak jak napisał edsonpele można zagrać w kości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko jest problem bo ja nie związałem się ani z Shani ani z Triss (nie dawałem im pierścionka, żeby zobaczyć jak to wpłynie na dalszą grę) więc teraz nie wiem czy Alvin napewno tam będzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 11:13, THE WITCHER1990 napisał:

tylko jest problem bo ja nie związałem się ani z Shani ani z Triss (nie dawałem im pierścionka,
żeby zobaczyć jak to wpłynie na dalszą grę) więc teraz nie wiem czy Alvin napewno tam
będzie??


To w takim razie nie masz wyjścia i musisz sprawdzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 11:13, THE WITCHER1990 napisał:

tylko jest problem bo ja nie związałem się ani z Shani ani z Triss (nie dawałem im pierścionka,
żeby zobaczyć jak to wpłynie na dalszą grę) więc teraz nie wiem czy Alvin napewno tam
będzie??


Raczej będzie, ale przecież zawsze jeszcze możesz dać pierścionek jednej z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.05.2008 o 14:56, Kraju92 napisał:

Raczej będzie, ale przecież zawsze jeszcze możesz dać pierścionek jednej z nich.


Jeśli jest już w IV akcie nie ma takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 15:01, rick90 napisał:


> Raczej będzie, ale przecież zawsze jeszcze możesz dać pierścionek jednej z nich.


Jeśli jest już w IV akcie nie ma takiej możliwości.

Tak, ale w zależności od wyborów fabuła potoczy się inaczej, więc na pewno coś się wydarzy. W tej grze nie może wyskoczyć tabiczka "Game Over, zacznij od początku III Rozdział". ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.05.2008 o 15:04, edsonpele napisał:

Tak, ale w zależności od wyborów fabuła potoczy się inaczej, więc na pewno coś się wydarzy.

No tak, mówię tylko, że nie ma możliwości cofnięcia się do Wyzimy i podarowania tego pierścionka. W takim wypadku powinien paść wybór losowy, ale kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod temat ogólny, bo na techniczną kwestię to mi to nie wygląda ;)
Problem mam taki: kupiłam sobie Witcherka dawno temu, bo w preorderze jeszcze. Przyszedł, odpalam, okazuje się że mam do wyboru chyba ze 7 wersji językowych. Super, mnie to nie robi różnicy i tak.
Jednak, gra spodobywała się bardzo mojemu facetowi, który po polskiemu ni w ząb. Zanabyliśmy więc w zeszłym tygodniu pudełeczko dla niego, pamiętając że można sobie wsio zainstalować po hiszpańsku. No i tutaj zonk - okazuje się, że na jego płytce do wyboru jest polski i czeski - i kuniec imprezy. I stąd moje pytanie - o co tu biega? Tylko na początku było to wydawane w iluśtam wersjach? Czy mamy się teraz płytkami wymienić czy jak?
Będę dźwięczna za jakiekolwiek wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować