Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2008 o 21:52, JanoP napisał:

Ponoć w sobotę był Wiedźmin na tvn, prawda to??



Małe sprostowanie. Film był na TVP2. Obejrzałemm ale załamałem się jak się skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co było w tym całym reportażu o Wiedźminie? Znów nagonka na gry? ;> W sumie niedługo sezon ogórkowy, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 12:31, szerszeń45 napisał:

A co było w tym całym reportażu o Wiedźminie? Znów nagonka na gry? ;> W sumie niedługo
sezon ogórkowy, więc...


A w którym reportażu o Wiedźminie?? Chyba musiałem go przegapić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 11:41, Thalanthas napisał:

Małe sprostowanie. Film był na TVP2. Obejrzałemm ale załamałem się jak się skończył.


Ja załamałem się w połowie oglądania. Jaj uż ten film kiedyś oglądałem, zatem tym razem postanowiłem sobie darować. No i ten gumowy smok i gra aktorska. Po prostu żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, o ile książki Sapkowskiego i gra Redów są pozycjami które odnoszą sukcesy nie tylko u nas ale i na świecie, o tyle film nie dorósł nawet do krajowych standardów. W sumie czemu tu się dziwić - mając tak niski budżet nie kręci się filmów fantasy bo efekty "specjalne" co najwyżej doprowadzą widza do śmiechu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 15:12, Karharot napisał:

No cóż, o ile książki Sapkowskiego i gra Redów są pozycjami które odnoszą sukcesy nie
tylko u nas ale i na świecie, o tyle film nie dorósł nawet do krajowych standardów. W
sumie czemu tu się dziwić - mając tak niski budżet nie kręci się filmów fantasy bo efekty
"specjalne" co najwyżej doprowadzą widza do śmiechu...


Nawet nie chodzi o budżet, ale reżyser był słaby, scenarzysta również, a o aktorach nie wspomnę. Te "efekty specjalne" to jakaś tania sztuczka z lat 50 ubiegłego wieku, gumowy smok, boże. A chciałbym również przypomnieć również "udany" jak film serial na podstawie filmu, który rozszerzał fabułę, ale i tak była to taka żenada, że swoją przygodę z serialem zakończyłem po kilku odcinakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 15:19, Kraju92 napisał:

Nawet nie chodzi o budżet, ale reżyser był słaby, scenarzysta również, a o aktorach nie
wspomnę.


To też zależy od budżetu. Od tego ile pieniędzy przeznaczy się na wynagrodzenie zależy nie tylko to jakich ludzi się wynajmie ale także to jak bardzo przyłożą się oni do pracy. W końcu aktor czy scenarzysta to zawód jak każdy inny i wykonująca go osoba nie będzie pracować za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 15:28, Karharot napisał:

To też zależy od budżetu. Od tego ile pieniędzy przeznaczy się na wynagrodzenie zależy
nie tylko to jakich ludzi się wynajmie ale także to jak bardzo przyłożą się oni do pracy.
W końcu aktor czy scenarzysta to zawód jak każdy inny i wykonująca go osoba nie będzie
pracować za free.


Oczywiście że nie będą dawać za darmo, ale to od scenariusza i gry aktorskiej zależy jaki będzie film, ale najważniejszy jest reżyser, widocznie albo za mało im wszystkim zapłacili, albo po prostu im nie chciało się pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 15:49, Zwyczajny Nick napisał:

Dzięki za odpowiedzi i kolejne pytanie.

Gdzie są echinopse?


Są na bagnach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 16:09, Zwyczajny Nick napisał:

tyle to i ja wiem ale w dzień ich nie widze a w nocy jakieś badziewia same ;/


W dzień są tylko w tej części pólnocno zachodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować