Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2008 o 19:29, Zwyczajny Nick napisał:

nbo ja mieszałem ale same trucizny wychodziły xD


Tak się dzieje jeśli dasz nieodpowiednie składniki.

Dnia 05.06.2008 o 19:29, Zwyczajny Nick napisał:

i da się jakos powiększyc ekwipunek bohatera?


Niestety nie:( Nadmiar przedmiotów możesz przechowywać u karczmarzy ale nie jest to idealne rozwiązanie bo nie zawsze można do takiego schowka wrócić.
Lepsze pancerze mają dodatkowe okienko na eliksiry a najlepsza zbroja (Zbroja Kruka) ma dodatkowy slot na broń (miecz, topór lub maczugę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tą zbroję można zdobyć dopiero w V Rozdziale. W IV Rozdziale rozpocznie się quest polegający na zebraniu fragmentów potrzebnych do wykonania tego pancerza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mówią o grach w TV to raczej tylko w formie reportażu i zazwyczaj jest to nagonka. Co to zatem było jak nie reportaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 19:48, Zwyczajny Nick napisał:

wszystko co najlepsze na koniec :((( buuu :((

zdołuje cię jeszcze bardziej, by zdobyć tą zbroję musisz mieć kilka przedmiotów (musisz je znaleźć, nie da się kupić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witcher… Po prostu Polacy się postarali. Grafika, fabuła, intro… najbardziej podoba mi się to, że wybór decyzji ma odbicie w duuużo dalszej grze. Dlatego, choć również podobało mi się wcześniejsze Two Worlds, odłożyłam je i zaczęłam grać w Witchera… Niestety u mnie działa słabo (nie gram na tym kompie, którego opisałam – na tym oczywiście nie działa w ogóle).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 12:11, THE WITCHER1990 napisał:

Wiadomo już coś o tej edycji rozszerzonej? Ciekawe kiedy podadzą info, że robią drugą
część?:)


O Edycji Rozszerzonej wiadomo wiele, ale kiedy wyjdzie, niestety nie. A kiedy nam ogłoszą że robią kontynuację? Tego oni pewnie sami nie wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem gdzie znaleźć sefiry potrzebne do otwarcia wieży??
Mam sefire z ciała kuroliszka, od vaski, od alchemika,od leuvardena, od "detektywa" i z sarkofagu z jaskini na bagnie gdzie znaleźć resztę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 13:35, Abok napisał:

Mam problem gdzie znaleźć sefiry potrzebne do otwarcia wieży??
Mam sefire z ciała kuroliszka, od vaski, od alchemika,od leuvardena, od "detektywa" i
z sarkofagu z jaskini na bagnie gdzie znaleźć resztę??

Musisz dać jedzenie posągowi Melitele w szpitalu, i pokonać golema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 13:50, szerszeń45 napisał:

Poczytaj tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=851&pid=20955
Wyjaśniłem, kto i gdzie a także kiedy daną sefirę można zdobyć.


Jeszcze nie pokonałem golema czyli jedną mieć będę i brakuje mi jeszcze jednej, byłem w szpitalu i składałem ofiarę a teraz kiedy tam jestem dostaje jemiołę. Może jakiś błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 14:02, Abok napisał:

> Poczytaj tutaj:
> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=851&pid=20955
> Wyjaśniłem, kto i gdzie a także kiedy daną sefirę można zdobyć.

Jeszcze nie pokonałem golema czyli jedną mieć będę i brakuje mi jeszcze jednej, byłem
w szpitalu i składałem ofiarę a teraz kiedy tam jestem dostaje jemiołę. Może jakiś błąd.


Spoiler
Brakuje Ci 2 sefir, to znaczy, że nie masz tej z golema, oraz tej od "detektywa Raymonda", bo ją dostajesz, jako ostatnią. Z kapliczki Melitele (nie ważne, czy z tej w szpitalu, czy na bagnach) w zamian za ofiarę z jedzenia, otrzymujesz za pierwszym razem 3 sefiry, potem dostajesz tylko jakieś składniki eliksirów.
Spoiler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować