Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2008 o 14:51, karolek44 napisał:

z ciala kuroliszka


Naprawdę nie rozumiem twojej podpowiedzi. Ja o nią nie prosiłam, bo doskonale wiem gdzie znajdują się sefiry. Jeśli zaś chciałeś uzupełnić podpowiedź, jakiej udzielałam Abokowi, to w pierwszym swoim poście napisał On wyraźnie, że sefirę z ciała kuroliszka już ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest jedna z najlepszych gier w jakie gralem! oto plusy:
-swietna grafa!!!!
-swietne dialogi(jakis skurwysyn zajebal mi spodnie! albo inne takie)
-swietna fabula! ta gra do nie jest bezsensowna nawalanka z niecenzuralnymi dialogami! to jest po prostu swietne RPG!
-swietny system walki i swietne minigry!(walki na piesci, gea w kosci i walka kto wiecej wypije!)
Minusy:
duuuuze wymagania sprzetowe. w wyzimie handlowej gra sie strasznie scina!


P.S czemu w grze nie ma yennefer i ciri?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 15:26, lysyy napisał:

to jest jedna z najlepszych gier w jakie gralem! oto plusy:
-swietna grafa!!!!
-swietne dialogi(jakis skurwysyn zajebal mi spodnie! albo inne takie)
-swietna fabula! ta gra do nie jest bezsensowna nawalanka z niecenzuralnymi dialogami!
to jest po prostu swietne RPG!
-swietny system walki i swietne minigry!(walki na piesci, gea w kosci i walka kto wiecej
wypije!)
Minusy:
duuuuze wymagania sprzetowe. w wyzimie handlowej gra sie strasznie scina!


Z tą świetną grafiką to bym polemizował, bo jest dobra, ale w porównaniu z takim Gears of War czy Assassin''s Creed, wypada blado. Z dużymi wymaganiami to również nieprawda, ponieważ gra działa na większości kompach przyzwoicie, a najnowsze patche cały czas optymalizują grę aby działała jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 15:41, lysyy napisał:

masz racje ale lepiej by bylo jakby byly troszke nizsze...


Wiadomo, każdy by chciał aby dobra gra działała mu jak najlepiej, a przy tym wyglądała również dobrze, ale niestety na początku się to RED-om nie udało. Ale szybko naprawili ten błąd w patchach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Geralt ma wyciągnięty miecz i aktualnie nic nie robi, to sam je odbije. Ty w odbijaniu strzał (oprócz wykupienia telentu) udziału nie bierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 19:28, lysyy napisał:

mam pytanie, jak sie odbija strzaly? (jest taka umiejetnosc)


Ta umiejętność się mało przydaje, a w samym odbijaniu strzał nie bierzesz udziału, nie jest zależne to od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 20:11, Karharot napisał:

Je spala się z odległości znakiem Igni, nie warto wdawać się z nimi w jakąkolwiek walkę.


ja zawsze z nimi walcze stylem srebrnym silnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem szkoda zachodu. Zresztą w niektórych sytuacjach (np. w ogródku kanibala) walka bezpośrednia nie wchodzi w grę bo rozniosłyby Geralta na strzępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi że dzięki doładowanemu znakowi Igni można je zabić nawet mając bardzo niski poziom - po prostu wycofujesz się poza ich zasięg i podpalasz je z odległości.
Przy walce z dużą grupą jest to trochę czasochłonne ale za to całkowicie pozbawione ryzyka rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 20:15, Karharot napisał:

Moim zdaniem szkoda zachodu. Zresztą w niektórych sytuacjach (np. w ogródku kanibala)
walka bezpośrednia nie wchodzi w grę bo rozniosłyby Geralta na strzępy.

Co masz na myśli?? Ja tam obok chaty dziadka kanibala zawsze zabijam je jeden po drugim srebrnym mieczem stylem silnymi i niemam kłopotów. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz level i na jakim poziomie trudności grasz? Bo ja do tych chwastów na normalnym i na trudnym nawet nie próbowałem podchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 23:00, Karharot napisał:

A jaki masz level i na jakim poziomie trudności grasz? Bo ja do tych chwastów na normalnym
i na trudnym nawet nie próbowałem podchodzić.

Na poziomie hard, drugi akt gdy spotykam dziadka odprowadzam go do kapliczki robie parę questów i w drodze powrotnej idę go odwiedzić. Może mam jakiegoś buga i u mnie one są jakieś słabe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pokonałeś je wręcz na hardzie to gratulacje:) Swoją drogą trzeba być cholernie zawziętym aby wykończyć je w ten sposób, chyba lepiej Ci nie podpadać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować