Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2008 o 23:29, Karharot napisał:

Jeśli pokonałeś je wręcz na hardzie to gratulacje:) Swoją drogą trzeba być cholernie
zawziętym aby wykończyć je w ten sposób, chyba lepiej Ci nie podpadać:D

Jaskółka robi swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dla was takie pytanie (trochę nietypowe, bo nie jak zabić tego pająka tam w 3 akcie bo już mi komp wysiada od loadowania);
Czy ktoś już za pomocy Dji''ni stworzył jakiś naprawdę dobry fanowski mod, dodatek, itp. do Wieśka ? Jakoś tak mnie wzięło by znów w niego zagrać, a nie chce mi się po raz setny grać w "Kampanię"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 15:28, maciekstaar napisał:

Zagraj w "Cenę Neutralności". Co do fanowskich modów to ja o żadnym nie słyszałem.


Cenę Neutralności już dawno i wiele razy przeszedłem. Hm Jeżeli nie fanowskie, to chociaż wiadomo kiedy wyjdzie drugi oficjalny mod (Już zapomniałem jak się miał nazywać) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 14:08, lysyy napisał:

ksiazki sapkowskiego byly bardzo popularne w europie.
wiec gra rowniez. I bardzo dobrze!!!


A one sa wogle gdzie przetlumaczone poza Rosja i ewentualnie innymi krajami Europy wschodniej ? Bo w jezyku angielskim jest tylko jeden tom opowiadanek jak rozmawialem z fanami Witchera z USA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 14:34, YoWiN napisał:

Czy ktoś już za pomocy Dji''ni stworzył jakiś naprawdę dobry fanowski mod, dodatek,
itp. do Wieśka ? Jakoś tak mnie wzięło by znów w niego zagrać, a nie chce mi się po raz
setny grać w "Kampanię"


Tutaj powstaje bardzo ciekawy projekt, polecam śledzenie go: http://www.ifrit.pl/news.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 23:29, Karharot napisał:

Jeśli pokonałeś je wręcz na hardzie to gratulacje:) Swoją drogą trzeba być cholernie
zawziętym aby wykończyć je w ten sposób, chyba lepiej Ci nie podpadać:D

Grałem na normalnym i na normalnym je wykończyłem. Tylko grałem drugi raz z założeniem osiągnięcia powyżej 50 poziomu - nie pamietam, jaki miałem walczac z nimi, ale na pewno był o jakieś 2-3 stopnie wyższy, niz u przeciętnego gracza w tym momencie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może gdzie w III Akcie znajdę kuroliszki i kikimory?? Zabiłem kilka kikimor podczas ucieczki kanałami z banku ale żadna nie wyrzuciła pazura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta przy której pisze -20%.

->edsonpele
-30% oznacza że obrażenia zostają obniżone o 30%, -20% oznacza że zostaną obniżone jedynie o 20%, dlaczego uważasz że ta pierwsza broń jest lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 19:55, Karharot napisał:

Ta przy której pisze -20%.

->edsonpele
-30% oznacza że obrażenia zostają obniżone o 30%, -20% oznacza że zostaną obniżone jedynie
o 20%, dlaczego uważasz że ta pierwsza broń jest lepsza?

Zapomniałem i myślałem, że oznacz to, że zadaje 30 pkt obrażeń więcej przeciwnikowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 19:38, TtittaX napisał:

Która broń jest lepsza. Ta przy której pisze -30% czy -20%???


- 20% jest lepsze, bo zadajesz mniejsze obrażenia. W końcu jak wartość jest ujemna to im większa tym gorsza, przynajmniej tak kiedyś uczyli na matematyce w szkołach. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 19:33, Abok napisał:

Wie ktoś może gdzie w III Akcie znajdę kuroliszki i kikimory?? Zabiłem kilka kikimor
podczas ucieczki kanałami z banku ale żadna nie wyrzuciła pazura.


kuroliszki znajdują się w jaskini z kręgiem żywiołów(ta z której uwalniałeś ceglarzy).
A kikimory są na bagnach i czasem w nocy po Wyzimie handlowej chodzą. Potem w jaskini salamandry, ale tam nie opłaca się ich zabijać bo Cię królowa drapnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak na razie próbuje przejść pierwszy akt. Nie gram na czas, bardziej robie sobie takie 2 godzinne sesje. A tak ogólnie to fajna gierka.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować