Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2008 o 19:33, Abok napisał:

Wie ktoś może gdzie w III Akcie znajdę kuroliszki i kikimory?? Zabiłem kilka kikimor
podczas ucieczki kanałami z banku ale żadna nie wyrzuciła pazura.


Witaj. Masz na myśli zlecenie od Velerada. Jeśli chodzi o pazury i resztę pozostałości po kikimorach, to żeby je uzyskać, musisz przeczytać księgę pt. "Cudowny świat insektoidów". Można ją kupić u sprzedawcy ksiąg w Wyzimie Handlowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 08:37, Kasken napisał:

Mam pytanie, czy jak wyjdzie Wiedźmin rozszerzona edycja to będzie kosztował tyle samo
co pierwsza wersja??


Tyle samo, a prawdopodobnie mniej zważywszy na to, że to już ponad pół roku od premiery. I niestety edycji rozszerzonej ni widu, ni słychu, a pierwotnie miała wyjść w okolicach maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 12:19, YoWiN napisał:

Ostatnio znalazłem najśmieszniejszą, najbardziej "nieobiektywną" video recenzję Wieśka
(po angielsku) gościa o ksywie Yahtzee. Zabijcie mnie jeśli już było, ale przeszukiwanie
tego tematu to jak szukanie igły w stogu siana.
http://www.escapistmagazine.com/videos/view/zero-punctuation/22-The-Witcher



Nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, które mnie nurtuje od zakończenia rozgrywki.
Spojler
Kim według was jest asasyn (skrytobójca) z outra do gry? Czytaliście gdzieś o tym? A może sami się domyślacie? Proszę o odpowiedź. Mam swój jeden typ, ale chcę najpierw sprawdzić wasze :)
Koniec Spojlera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILERMoim zdaniem jest to wiedźmin (można poznać po oczach) z innej szkoły (są przecież ze 3: wilka, kota i czegoś jeszcze)KONIEC SPOILERA ale to są tylko domysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 15:24, Thalanthas napisał:

SPOILERMoim zdaniem jest to wiedźmin (można poznać po oczach) z innej szkoły (są
przecież ze 3: wilka, kota i czegoś jeszcze)KONIEC SPOILERA ale to są tylko domysły.

Tak samo myślałem po zbliżeniu na oczy (brazowe, o wąskich źrenicach). Może początek fabuły Wiedźmina 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pytanie dość często padało w tym temacie. Na razie można powiedzieć jedynie tyle że jest to wiedźmin lub ktoś kto przeszedł wiedźmińskie mutacje (zwróć uwagę na oczy), jednak jeśli chodzi o poznanie jego dokładnej tożsamości lub przynależności to będziemy musieli poczekać na Wiedźmina 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 15:24, Thalanthas napisał:

SPOILERMoim zdaniem jest to wiedźmin (można poznać po oczach) z innej szkoły (są
przecież ze 3: wilka, kota i czegoś jeszcze)KONIEC SPOILERA ale to są tylko domysły.

Po **** jakiś wiedźmin miałby zamordować Foltesta? To nie jego fach, wiedźmini byli od potworów nie od ludzi.
Według mnie to nie był wiedźmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 15:32, JanoP napisał:

> SPOILERMoim zdaniem jest to wiedźmin (można poznać po oczach) z innej szkoły
(są
> przecież ze 3: wilka, kota i czegoś jeszcze)KONIEC SPOILERA ale to są tylko
domysły.
Po **** jakiś wiedźmin miałby zamordować Foltesta? To nie jego fach, wiedźmini byli od
potworów nie od ludzi.
Według mnie to nie był wiedźmin.

Za pieniądze człowiek (nawet taki trochę zmutowany) jest w stanie zrobić wszystko. Poaz tym zdarzeją się renegaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 15:32, JanoP napisał:

Po ****Mo


Może byś się odpowiednio wyrażał na forum co?? Moderatorom to się nie podoba a nie chciałbyś chyba mieć z nimi na pieńku co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 15:42, Thalanthas napisał:

> Po ****Mo

Może byś się odpowiednio wyrażał na forum co?? Moderatorom to się nie podoba a nie chciałbyś
chyba mieć z nimi na pieńku co??

Niespamuj człowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używanie słów obraźliwych i wulgarnych na tym forum jest zabronione (zapraszam do lektury "Regulaminu").
Jako, że do tej pory było czyste konto, więc na razie tylko ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 16:35, Damcio95Ziomek napisał:

To jeden z moich ulubionych tytółów. Wspaniała gra oby polacy produkowali więcej gier.


Nie żebym się czepiał, ale pisze się "tytułów", ale masz rację gra jest świetna i jest w czołówce najlepszych gier RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 16:32, GeoT napisał:

Używanie słów obraźliwych i wulgarnych na tym forum jest zabronione (zapraszam do lektury
"Regulaminu").
Jako, że do tej pory było czyste konto, więc na razie tylko ostrzeżenie.

Przecież była cenzura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś odpowiedzieć na jedno pytanie??
Gdzie znajdę Zoltana??
Zawsze jak chciałem z nim pogadać to jakoś sie na niego natykałem a teraz szukam go i znaleźć nie mogę, czyżby ciągle leczył kaca po imprezie z Jaskrem? Normalnie nie ma go nigdzie ani w karczmie ani na ulicach, kilka razy widziałem go w domu Vivaldiego ale tam też go nie znalazłem, czyżby jakiś błąd??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 13:34, Abok napisał:

Czy może mi ktoś odpowiedzieć na jedno pytanie??
Gdzie znajdę Zoltana??
Zawsze jak chciałem z nim pogadać to jakoś sie na niego natykałem a teraz szukam go i
znaleźć nie mogę, czyżby ciągle leczył kaca po imprezie z Jaskrem? Normalnie nie ma go
nigdzie ani w karczmie ani na ulicach, kilka razy widziałem go w domu Vivaldiego ale
tam też go nie znalazłem, czyżby jakiś błąd??


eee 3 pytania:
który rozdział?,
po co ci on?,
nie masz poradnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 13:40, Le Golas napisał:


eee 3 pytania:
który rozdział?,
po co ci on?,
nie masz poradnika?


Rozdział 3
Po to aby mu powiedzieć że jestem zawodowcem w pokera, a szulerem jest Jaskier a grac ze mną nie chce może jak Zoltan mi to powie to będzie sie dało
poradnik mam ale tam nie pisze gdzie znajdę Zoltana a większość gier przechodzę bez poradnika więc nie chce całego przeglądać bo jeszcze kątem oka jakiś spoiler przeczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować