Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

********* SPOILER III AKT *************

ograłem już wszystkich w kości... podobno gdzieś jest szulernia w Handlowej? nie mogę jej znaleźć.\
na mapie mam zaznaczoną starą kuźnię... ale nie mam do niej jak dotrzeć.
- porobiłem wszystkie zadania poboczne.. teraz czekam az Leuvaarden odszyfruje list...
no i nie wiem jak zakończyć zadanie od Carmen...

plz o wskazówki jak dotrzeć do szulernii.

edit. myslalem, ze Zoltana zapytam co dalej z koscmi.. ale go wcielo.. zawsze sie krecil po Klasztornej, ew. byl w Misiu Kudlaczu lub u Vivaldiego, a jak jest potrzebny to go wcielo na amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 21:47, moonman napisał:

********* SPOILER III AKT *************

ograłem już wszystkich w kości... podobno gdzieś jest szulernia w Handlowej? nie mogę
jej znaleźć.\
na mapie mam zaznaczoną starą kuźnię... ale nie mam do niej jak dotrzeć.
- porobiłem wszystkie zadania poboczne.. teraz czekam az Leuvaarden odszyfruje list...
no i nie wiem jak zakończyć zadanie od Carmen...

To zadanie ukończysz w trakcie wykonywania głównego wątku ;] A co do Zoltana to poszukaj dobrze pewnie się gdzieś kręci w dzielnicy klasztornej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 21:50, Gorn7 napisał:

> no i nie wiem jak zakończyć zadanie od Carmen...
To zadanie ukończysz w trakcie wykonywania głównego wątku ;] A co do Zoltana to poszukaj
dobrze pewnie się gdzieś kręci w dzielnicy klasztornej.


tzn. ze dopiero po rozmowie z Zoltanem ukaze mi sie szulernia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 21:51, moonman napisał:

> > no i nie wiem jak zakończyć zadanie od Carmen...
> To zadanie ukończysz w trakcie wykonywania głównego wątku ;] A co do Zoltana to
poszukaj
> dobrze pewnie się gdzieś kręci w dzielnicy klasztornej.

tzn. ze dopiero po rozmowie z Zoltanem ukaze mi sie szulernia?


Witam. Łapaj link do posta z odpowiedzią, gdzie jest szulernia...nawet z mapą :) http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=851&pid=20027

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 19:16, Przemek15-04 napisał:

czasem przebywa u vivaldiego albo po prostu na mieści w wyzimie klasztornej, a co do
szulerni jest pod numerem 25


serdeczne dzieki :)
Zoltana niestety wcięło... nie ma go nigdzie... przez kilka dni sprawdzalem całą Klasztorną o wszystkich możliwych porach... - ale na szczęście coś się przetkało i szulernia się zapełniła... bo przez pierwszych ok. 5 razy to była tylko kelnerka w szulerni i pustki... a później komplet, nawet szuler - więc zawodowca ukończyłem i rozpocząłem szulera.
ufff. jestem już w IV akcie... dosyć miałem Handlowej... a w IV-tym zajeżdża Lovecraftem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 02:19, moonman napisał:

> czasem przebywa u vivaldiego albo po prostu na mieści w wyzimie klasztornej, a co
do
> szulerni jest pod numerem 25

serdeczne dzieki :)
Zoltana niestety wcięło... nie ma go nigdzie... przez kilka dni sprawdzalem całą Klasztorną
o wszystkich możliwych porach... - ale na szczęście coś się przetkało i szulernia się
zapełniła... bo przez pierwszych ok. 5 razy to była tylko kelnerka w szulerni i pustki...
a później komplet, nawet szuler - więc zawodowca ukończyłem i rozpocząłem szulera.
ufff. jestem już w IV akcie... dosyć miałem Handlowej... a w IV-tym zajeżdża Lovecraftem
;-)

Z tego co pamiętam to do szulerni wystarczyło iść w późnych godzinach, a nie za dnia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z płynnością gry.
Wiedźmina mam mniej więcej od premiery, ale komputer na którym moge sobie grać posiadam dopiero od dwóch tygodni. Giera na moim sprzęcie przycina w Wyzimie Handlowej, Klasztornej i na Bagnach. Da się grać, ale strasznie psuje to komfort zabawy. Próbowałem nowych sterowników, DirectX i ustawić najniższe opcje graficzne i dalej to samo.

Mój komp:
Windows XP 32-Bit
Monitor: samsung Syncmaster 931BW (1400*900)
Intel Core 2 Duo e8400 2*3GHz
Seagate barracuda 500 GB
Creative X-Fi gamer
Zotac GeForce 8800GT AMP! EDITION(512 MB)
Patriot Ram 2*2GB 800 MHz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 14:54, Gonzo14 napisał:

Mam problem z płynnością gry.
Wiedźmina mam mniej więcej od premiery, ale komputer na którym moge sobie grać posiadam
dopiero od dwóch tygodni. Giera na moim sprzęcie przycina w Wyzimie Handlowej, Klasztornej
i na Bagnach. Da się grać, ale strasznie psuje to komfort zabawy. Próbowałem nowych sterowników,
DirectX i ustawić najniższe opcje graficzne i dalej to samo.

Mój komp:
Windows XP 32-Bit
Monitor: samsung Syncmaster 931BW (1400*900)
Intel Core 2 Duo e8400 2*3GHz
Seagate barracuda 500 GB
Creative X-Fi gamer
Zotac GeForce 8800GT AMP! EDITION(512 MB)
Patriot Ram 2*2GB 800 MHz


To dlatego ze miejsca ktore wymieniles przycinaja sie nie z przyczyn sprzetowych ale z nadmiaru efektow ktore sie tam znajduja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 14:54, Gonzo14 napisał:

Mam problem z płynnością gry.
Wiedźmina mam mniej więcej od premiery, ale komputer na którym moge sobie grać posiadam
dopiero od dwóch tygodni. Giera na moim sprzęcie przycina w Wyzimie Handlowej, Klasztornej
i na Bagnach. Da się grać, ale strasznie psuje to komfort zabawy. Próbowałem nowych sterowników,
DirectX i ustawić najniższe opcje graficzne i dalej to samo.

Mój komp:
Windows XP 32-Bit
Monitor: samsung Syncmaster 931BW (1400*900)
Intel Core 2 Duo e8400 2*3GHz
Seagate barracuda 500 GB
Creative X-Fi gamer
Zotac GeForce 8800GT AMP! EDITION(512 MB)
Patriot Ram 2*2GB 800 MHz


A zasilacz?! Masz całkiem mocny sprzęt ale może być lipa z wykorzystaniem go, jeśli masz słaby zasilacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

********** spoiler IV akt *************


czy komuś udało się odczarować Celinę? dogoniłem ją po odczarowaniu Aliny... wzięła ode mnie wianek/naszyjnik z nieśmiertelników - i koniec... nic dalej się nie dzieje.. później informuję Juliana, że Celiny się nie dało odczarować... teraz już jestem w V akcie, ale tak myślę, czy czasem nie trzeba było odmedytować 24h lub chociaż wyjść i wejść do lokacji, żeby algorytmy się przemieliły... w każdym razie męczy mnie ta kwestia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.07.2008 o 18:07, Kimo08 napisał:


A zasilacz?! Masz całkiem mocny sprzęt ale może być lipa z wykorzystaniem go, jeśli masz
słaby zasilacz.



Chieftec 560W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 15:37, gemGreg napisał:

> Mam problem z płynnością gry.
> Wiedźmina mam mniej więcej od premiery, ale komputer na którym moge sobie grać posiadam

> dopiero od dwóch tygodni. Giera na moim sprzęcie przycina w Wyzimie Handlowej, Klasztornej

> i na Bagnach. Da się grać, ale strasznie psuje to komfort zabawy. Próbowałem nowych
sterowników,
> DirectX i ustawić najniższe opcje graficzne i dalej to samo.
>
> Mój komp:
> Windows XP 32-Bit
> Monitor: samsung Syncmaster 931BW (1400*900)
> Intel Core 2 Duo e8400 2*3GHz
> Seagate barracuda 500 GB
> Creative X-Fi gamer
> Zotac GeForce 8800GT AMP! EDITION(512 MB)
> Patriot Ram 2*2GB 800 MHz
>

To dlatego ze miejsca ktore wymieniles przycinaja sie nie z przyczyn sprzetowych ale
z nadmiaru efektow ktore sie tam znajduja.

A gdzie tam. Na podobnym sprzęcie grałem jeszcze przed paczami. Ścinało przy ładowaniu Handlowej, no i w ostatnim akcie - pożary i biegające grupki. Ale nic strasznego. Spróbowałbym:
* zabaw z pamięcią wirtualną
* defragi dysków
* downgrade sterowników
* wyłączenie antywira.
Do tego przejrzenie msconfiga, czy w tle nie wisi coś żrącego zasoby.
A jako, że wkrótce zamierzam podejść po raz kolejny do gry (tym razem 1920x1080) na bardzo podobnym sprzecie poinformuję o wrażeniach i wydajności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem naprawiony. Wygląda na to, że gra chyba się gryzła z płyta głowną(Gigabyte EP35-DS3R, bo jak wyłączylem wszystkie zintegrowane na płycie peryferia to gra zaczeła pieknie smigać :)

mimo wszystko dziękuję za fatygę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 19:53, moonman napisał:

********** spoiler IV akt *************

Dnia 27.07.2008 o 19:53, moonman napisał:

czy komuś udało się odczarować Celinę? dogoniłem ją po odczarowaniu Aliny... wzięła ode
mnie wianek/naszyjnik z nieśmiertelników - i koniec... nic dalej się nie dzieje.. później
informuję Juliana, że Celiny się nie dało odczarować... teraz już jestem w V akcie, ale
tak myślę, czy czasem nie trzeba było odmedytować 24h lub chociaż wyjść i wejść do lokacji,
żeby algorytmy się przemieliły... w każdym razie męczy mnie ta kwestia :)

Mam dokładnie to samo co ty też niby jej pomogłem odesłałem w zaświaty ale Geralt mówi, że nie mógł jej pomóc;/ Nie wiem o co w tym chodzi ale napewno nie o te 24 godziny. Może ona nie będzie się tu tułać po ziemi ale trafi do swego rodzaju piekła za swe czyny. Choć w prozie ASa nie spotkałem czegoś takiego, podobnie w grze i chyba nawet nie ma to sensu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować