Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Jak większosc z Was wie, CD Projekt Red Studio pracuje nad wspaniałą grą na motywach powieści Andrzeja Sapkowskiego. Nie mogłem się powstrzymac przed zrobieniem tematu bo od dawna śledze postęp w grze i oceniam go bardzo pozytywnie. Screenshoty poprostu mnie zadziwiają :P Będzie to RPG jakiego jeszcze nie było, i tak bliskie każdemu Polakowi.
btw: Oficialna strona Wiedźmina to: http://thewitcher.com

Zapraszam do tematu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra napewno będzie super, tylko moim zdaniem trochę za długo nad nią pracują. Wiem, że będzie wtedy bardziej dopracowana ale jednak. Zapwiada się gra zupełnie inna od dotychczasowych RPG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem to będzie tylko możliwosc kierowania 1 postacią, wiedźminem i skupic się tylko na nim tak jak w przypadku D2 co mi się bardzo podoba. Co do bohaterów niezależnych to jeszcze nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 13:15, DEViANCE napisał:

A wie może już ktoś, kiedy mniej więcej The Witcher ujży światło dzienne?

Coś słyszałem że na początku albo w środku roku 2006. Nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tez tzresa sie lapki z niecierpliwosci ... z dostepnych w necie gameplay-ow, wynika ze gra jest juz bardzo zaawansowana, lub praktycznie ukonczona. Mam nadzieje ze teraz trwaja jedynie ostatnie szlify ...
Jesli chodzi o mnie, niech prace potrwaja nieco dluzej jesli tak trzeba. To pierwsza gra CDProjektu, i bedzie wzieta ostro pod lupe. Nie tylko przez nas, graczy, ale tez wszelkie magazyny branzowe. Nic dziwnego ze chlopcy zwlekaja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się tam pytał o bohaterów niezależnych :) Będzie więc na pewno Jaskier - nieodłączny druh naszego wiedźmina. Będzie najprawdopodobniej też wątek miłosny, w którym główne skrzypce grać będą Geralt i Triss. Spotkamy też kilka postaci z sagii, ale które dokładnie nie wiadomo. Zdradzało to by zbyt wiele na temat samej fabuły w grze. A ta będzie moim zdaniem bardzo ciekawa. Przynajmniej potwierdza moją wizję zakończenia sagi wiedźmińskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 07:39, Yasiu89 napisał:

Ale chociaż powiedzieli by ile będzie kosztować tzn. kiedy mam zacząć zbierać kasę. Mam teraz troche wydatków. Jakie będą
wymagania?



Napewno karta graficzna która obsługuje shadery minimum ver 1.1 . Dosyć mocny procek ale oprócz karty graf. z shaderami nic konkretnego więcej nie wiadomo. Ceny nie mogą podać dlatego że nie ukończyli jeszcze pracy. Wyceniałbyś swoje dzieło przed ukończeniem? Wątpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już ze zostaniemy poinformowani pół roku przed premierą :) I najprędzej - jesień 2006, jak znam życie to będzie trwało dłużej, no bo gra musi byc perfekcyjnie przygotowana. Żeby jeszcze przez ten czas spróbowali jakos zrobic multi-player do tej gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gre czekam z wielkim napięciem, napewno będzie z tego wielki hit RPG (dla mnie napewno :P ). Mam nadzieje, że polacy nie zepsują tego projektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszyscy wiążemy na pewno duże nadzieje z tym tytułem - mam nadzieję że się nie zawiedziemy jak w przypadku niektórych innych gier które były zapowiadane jako przełomowe i fantastyczne, a potem skończyły w czasopismach za 5zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować