Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Czy do ER potrzebuję poprzednie patche? Ostatnio instalowałem ją na spatchowaną grę i ją zepsuło, teraz po reinstalce nie chce mi się ściągać od nowa patchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../ > Dostaliście już paczkę z grą?
Nie. I żadnej informacji ze sklepu. Tyle, ze już sobie ściągnąłem i zainstalowałem dodatek. A ponarzekać muszę bo nie po to zamawiałem wydanie pudełkowe, zeby tracić czas na ściąganie i instalowanie - w sumie conajmniej 5 godzin. Faktycznie dłużej, bo pierwszy raz przy instalacji wyskoczył mi bład i musiałem zreinstalować grę i ponownie ściągnąć patch- stare sejwy straciłem (czego zresztą nie bardzo żałuję, chociaż "Legendarny Wiedźmin" to już było coś ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 19:13, wdowiakm napisał:

> > Właśnie wchodzę na stronę www.thewitcher.com i wyskakuje mi ta strona ;/
> dziwne, bo w przeglądarce masz wpisane atari.com. masz magiczną mozillę. może wpisz
ręcznie
> adres strony, albo skorzystaj ze starego, dobrego explorera:-)

Próbowałem i to samo ;/

prawdopodobnie wpisują date urodzin wpisałes ze masz mniej niz 18 zrestartuj połączenie (jak masz neo) i wpisz tek date urodzi aby miec 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 20:40, Paułak napisał:

Dostaliście już paczkę z grą?


Nie dostałem, ale w statusie w sklepie mam że już wysłane. Ale na pocztę nic nie dotarło jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 20:52, CBOOL22 napisał:

prawdopodobnie wpisują date urodzin wpisałes ze masz mniej niz 18 zrestartuj połączenie
(jak masz neo) i wpisz tek date urodzi aby miec 18


Bardzo możliwe, więc jutro sprawdzę to jeszcze raz może się uda.
Dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj jestem posiadaczem Edycji Rozszerzonej gry Wiedźmin (zamówiona oczywiście na gram.pl ^^) i muszę powiedzieć, że jest to najlepszy RPG w jakiego grałem! :>

btw. w połowie drogi z tą dziewką do domu jej babci mam save''a, bo 20minut później żadnego save''a nei zrobiłem i wyskoczyło, że gra przestała działać (mam Windows Vista...) ... :/ chyba to wina Visty, nie? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2008 o 21:00, Kalejdoskop86 napisał:

:/ chyba to wina Visty, nie? :/

No cóż chyba tak, jak miałem viste czasami tak mi się robiło, na xp już nie. Grałem na "podstawowym" wiedźminie z patchem 1.3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 20:40, Paułak napisał:

Do tych co zamówili Wiedźmin Update przez kuriera.

Dostaliście już paczkę z grą?


Ja dostałem maila, że mogę Update odebrać już w sklepie gram.pl, tylko że zjawię się do niego pewnie w piątek bo jak an razie jestem poza Warszawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 21:03, Paułak napisał:


> :/ chyba to wina Visty, nie? :/
No cóż chyba tak, jak miałem viste czasami tak mi się robiło, na xp już nie. Grałem na
"podstawowym" wiedźminie z patchem 1.3.

Przy G3 też był problem czasami, a przy GoW trza było specjalną łatkę ściągnąć. Wiedźmin się wyłączał po paru minutach jak nie uruchomiłem z płyty jako administrator. (zaznaczam że wszystkie gry mam oryginalne...)

No cóż, takie uroki ma Vista, ale Wiedźmin jest super! :>

Jeszcze jedno: jak się dostać do środka młynu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 21:03, Dexter McAaron napisał:

Nie, to wina tej nowoczesnej i dopracowanej gry - sejwuj częściej bo takie dowcipasy
Wiedźmak może Ci nieraz jeszcze wyciąć.

Hmmm... na gram.tv mówili, że można grać nawet parę godzin bez przerwy na Edycji Rozszerzonej i nie będzie wywalać. Ja grałem 4 godziny. :)

Cóż, pozostaje częściej sejwować, heh. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2008 o 21:05, Kalejdoskop86 napisał:

Jeszcze jedno: jak się dostać do środka młynu?


O ile mnie pamięć nie myli nie można się tam dostać. Można tam zaliczyć jakąś wieśniaczkę nie pamiętam jej imienia, najpierw trzeba ją uratować z rąk zbirów, potem spotkać się z nią przy młynie po zachodzie słońca i przynieść Wino :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 21:18, Paułak napisał:

O ile mnie pamięć nie myli nie można się tam dostać. Można tam zaliczyć jakąś wieśniaczkę
nie pamiętam jej imienia, najpierw trzeba ją uratować z rąk zbirów, potem spotkać się
z nią przy młynie po zachodzie słońca i przynieść Wino :)

No wiem, bo właśnie ona po uratowaniu (swoją drogą - teksty bandytów o "jajcach" mnie rozbawiły xD ) i dostarczeniu jej do domu babci mówi coś o duchu starego młynarza. Myślałem, że trzeba go najpierw wygonić, a później przyjść o zachodzie słońca z winem.

btw. w karczmie jak z nią gadałem to najpierw parę komplementów, a później pytanie, czy po pracy jest też grzeczna (czy jakoś tak :D ) .

Ogólnie ta gra to masterpiece! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że wieczorem tak ok 21:00 22:00 pójdziesz pod młyn i ona tam będzie czekać, przynieś 2 butelki wina, potem będzie figlowanko. A w młynie żadnego ducha nie ma. Wieśniaki będą myśleli, że to duch a to tylko jęki przyjemności twojej laski... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 21:49, Paułak napisał:

Wystarczy, że wieczorem tak ok 21:00 22:00 pójdziesz pod młyn i ona tam będzie czekać,
przynieś 2 butelki wina, potem będzie figlowanko. A w młynie żadnego ducha nie ma. Wieśniaki
będą myśleli, że to duch a to tylko jęki przyjemności twojej laski... :P

Huhu, już mnie się podoba, hehe. :P
Jutro dopiero pójdę do młyna, bo za chwilę spać idę. :>

btw. kolega mi mówił, że w którymś akcie wybucha rebelia i wszyscy się biją. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie (może głupie) pytanie.
A mianowicie zakupiłem Wiedźmin Update i po zainstalowaniu go gra nie widzi nowych przygód a z tego co pamiętam miały one być dołączone do Update''a.
Czy to tylko u mnie tak jest czy po prostu jestem zmuszony jednak na ściąganie ich z netu (wiem że wiele nie ważą ale jednak miło by było jakby znajdowały się na płycie)??
Druga sprawa to taka że jak narazię nie widzę żadnej zmiany w animacji ust postaci podczas rozmów itd.
Kolejna rzecz to taka że na płycie z updatem mam tylko czeski,holenderski,polski i rosyjcki pack językowy,gdzie jest angielski itd??
Czy to wszystko to jakiś głupi żart ze strony CDP/CDPR czy jest to jakoś uzasadnione (powyższe punkty)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 21:51, Kalejdoskop86 napisał:

btw. kolega mi mówił, że w którymś akcie wybucha rebelia i wszyscy się biją. :P


[Spolier] I miał rację, Scoi''atel przeciwko Zakonowi płonącej róży. Cała Wizima będzie pogrążona w wojnie. Ale to dopiero pod koniec gry. [Koniec Spoliera]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować