Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 26.09.2008 o 23:54, Kalejdoskop86 napisał:

No jest jest taka elficka. :]

@Lfdracon


SPOILER

Dzięki za radę, a czy później będzie jakaś większa walka z ludźmi Salamandry?

KONIEC SPOILERA



SPOILER
No powiem ze na koncu aktu II bedzie walka z sam wiesz kim :P
KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 23:57, duh89 napisał:

SPOILER
No powiem ze na koncu aktu II bedzie walka z sam wiesz kim :P
KONIEC SPOILERA


SPOILER

Hmmm... ? Magister? Azar Javed? :P

KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 00:05, Kalejdoskop86 napisał:

SPOILER

Hmmm... ? Magister? Azar Javed? :P

KONIEC SPOILERA


SPOILER

ja :]

KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 00:07, duh89 napisał:

SPOILER

ja :]

KONIEC SPOILERA

SPOILER

No weź se jaj nie rób... powiedz z kim będę walczył. :P

KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kalejdoskop86 oraz duh89 forum to nie IRC. Zapamietacie to czy mam nagrody przydzielic? A Irc100 niech wie, ze zadawanie tego samego pytania co godzine moze byc uznane za spam. Wiec albo bedziecie sie stosowac do zasad, albo wrecze po ostrzezeniu lub degradziku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 00:10, Kalejdoskop86 napisał:

> SPOILER
>
> ja :]
>
> KONIEC SPOILERA
SPOILER

No weź se jaj nie rób... powiedz z kim będę walczył. :P

KONIEC SPOILERA


Wyjaśnij mi, bo nie rozumiem, a ciekaw jestem - co jest zabawnego w grze, gdy wiesz co Cię czeka i sprawdzisz w poradniku jak to przejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 16:39, jaceloth napisał:

zmniejsz jeszcze przyspieszenie sprzętowe karty dźwiękowej i powinno zadziałać. przynajmniej
u mnie pomogło.


Co to jest przyspieszenie sprzętowe karty dźwiękowej? I gdzie to można wyłączyć?
Niestety w kwestii dźwięku jestem ignorantem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 09:26, Dranimrev napisał:

Wyjaśnij mi, bo nie rozumiem, a ciekaw jestem - co jest zabawnego w grze, gdy wiesz co
Cię czeka i sprawdzisz w poradniku jak to przejść?

Do poradnika z ciekawości zajrzałem, a na forum się tak pytam, żeby się przygotować psychicznie na walkę. Dobra, niedługo sam się przekonam. :>

@Wojman

Wybacz, ale zauważ, że to nie ja zacząłem. Do winy się przyznaję, bo istotnie - nasza dyskusja wyglądała jak na IRCu. Dzięki za nie danie degradu czy ostrzeżenia w każdym bądź razie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 09:50, lordrafalf napisał:

> zmniejsz jeszcze przyspieszenie sprzętowe karty dźwiękowej i powinno zadziałać.
przynajmniej
> u mnie pomogło.

Co to jest przyspieszenie sprzętowe karty dźwiękowej? I gdzie to można wyłączyć?
Niestety w kwestii dźwięku jestem ignorantem...


Przyspieszenie sprzętowe polega na tym, że w przypadku karty dźwiękowej to ona odpowiada za generowanie dźwięku i jego jakość. Jeżeli je wyłączymy (w oknie uruchom polecenie dxdiag i zakładka dźwięk - tam jest suwak) dźwiękiem będzie obciążony procesor co równa się jego większemu obciążeniu i gorszej jakości (o EAXie zapomnij)... Jeżeli chodzi Ci o błąd biblioteki tuż po uruchomieniu gry to radziłbym poszperać czy to na tym forum, czy na oficjalnym Wiedźmina. Problem pojawiający się głównie u posiadaczy kart dźwiękowych po zainstalowaniu ER był poruszany niejednokrotnie, a mimo to ludzie piszą takie bzdury, że ręcę opadają. I żeby nie było za łatwo powiem Ci tylko, że da się to rozwiązać "normalnie" a nie takim półśrodkiem jakim jest wyłączanie przyspieszenia. A teraz GL&HF^^ Szukajcie a znajdziecie bo nie chce mi się po raz n-ty pisać tego samego;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 09:50, lordrafalf napisał:

Co to jest przyspieszenie sprzętowe karty dźwiękowej? I gdzie to można wyłączyć?
Niestety w kwestii dźwięku jestem ignorantem...


jeśli masz win xp klikasz po kolei:
panel sterowania->dźwięki i urządzenia audio->audio->zaawansowane->wydajność->zmieniasz suwak przyspieszenia sprzętowego z pełnego na mniejsze (ja ustawiłem suwak na drugiej podziałce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zabić królową kikimor w 3 rozdziale?? Walę aardem w te słupy z jajami i nic się ie sypie, tylko ona podbiega i mnie zagryza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 13:01, MasterHeroes napisał:

Jak zabić królową kikimor w 3 rozdziale?? Walę aardem w te słupy z jajami i nic się ie
sypie, tylko ona podbiega i mnie zagryza.

Nie słupy z jajami, tylko na środku jaskini powinny być 3 kamienne słupy podtrzymujące sklepienie, to w nie trzeba rzucać Aard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak W 5 akcje mam uruchomić kamień drogi ?? Gram po stronie wiewiórek, w dzienniku pisze że mam uderzyć dwoma zaklęciami ognia i jednym powietrza, a w poradniku do edycji podstawowej pisze że dwoma powietrza i jednym ognia. Uderzam w kamień w Starej Kopalni, a mam edycje rozszerzoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uderzam tak i nie działa, może źle to robie ?? Mam kursor tak że jest dźwignia na kamieniu, stoje przodem do niego. Nie mam pojęcja co jest nei tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może przybliż się czy coś musisz próbować naprawdę nie mam pojęcia co jest nie tak.Ewentualnie spróbuj jeszcze kombinacji:
Aard,Aard,Igni lub Aard, Igni Aard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś powiedzieć jak zainstalować edycje rozszerzoną ponieważ mam taki problem otóż ściągnołem patcha 1.04 no i wszystko idzie pięknie tylko ze jak ma się już zaraz instalować to nagle występuje błąd że nie mam paczki językowej z jęz. zainstalowanej gry ale ja mam więc czemu to wyskakuje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować