Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 04.10.2008 o 20:07, albinskia napisał:

Witam! Mam pytanie do posiadaczy wiedzmin update i nie tylko. Czy ktoś z was widział
by w empikach sprzedawano je ? Wiem ,że można pobrać za darmo ale lepiej mieć pod ręką
wszysto i dobrze też wiedzieć ;)

Pozdrawiam.


tak w empiku w Gdańsku był ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha no to ja w Elblągu słabo szukałem chyba ^^ Bo znalazłem jedynie rozszerzoną edycję. A no to jak jutro będę to spytam sprzedawcy ;) (Jedna firma to te same produkty...) Jak zostałnie mi kasy z poprzednich zakupów to i kupię i zacznę grać a jak nie to będę skazany na pobieranie ... ;P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kupiłem całą grę(nie update). Zrobiłem pełną instalacje(podczas której byłem podłączony
> do internetu). Zarejestrowałem ją, i nadal do uruchomienia wymaga płyty. Co zrobiłem
> nie tak?
jeszcze raz: być może jest różnica w tym, czy robisz update ściągając z internetu, czy bezpośrednio z płyty. trochę to byłoby dziwne. może ktoś się jeszcze wypowie, czy działa mu bez płyty i jak instalował update.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! przymierzam sie do zakupu rozszerzenia do wiedzmina (bo podstawowa wersje mam) i mam zarazem pytanie??? Czy aby zagrac w te dwie nowe historie z edycji rozszerzonej "cena neutralności" i "efekt uboczny" to bedzie trzeba przejsc jeszcze raz calego wiedzmina? Czy bedzie je mozna uruchomic osobno? Czy beda one wplecione w cala historie gry??? Z gory dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 00:24, Gafar_20 napisał:

Witam! przymierzam sie do zakupu rozszerzenia do wiedzmina (bo podstawowa wersje mam)
i mam zarazem pytanie??? Czy aby zagrac w te dwie nowe historie z edycji rozszerzonej
"cena neutralności" i "efekt uboczny" to bedzie trzeba przejsc jeszcze raz calego wiedzmina?
Czy bedzie je mozna uruchomic osobno? Czy beda one wplecione w cala historie gry??? Z
gory dzieki za odpowiedz


Witam. Możesz te dwie przygody uruchomić osobno. Gdy wybierasz opcję nowej gry, dostajesz do wyboru podstawkę lub nowe przygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupilem dzisiaj pudelko z rozszerzeniem. Instaluje mi sie juz 1.5h. To chyba jakis kiepski zart... Za pierwszym razem updater zlapal zwieche i musialem reinstalowac cala gre. Jak na razie to przeszla mi ochota na odpalanie tego jak juz (o ile) sie zainstaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 01:24, Astmatyk napisał:

Kupilem dzisiaj pudelko z rozszerzeniem. Instaluje mi sie juz 1.5h. To chyba jakis kiepski
zart... Za pierwszym razem updater zlapal zwieche i musialem reinstalowac cala gre. Jak
na razie to przeszla mi ochota na odpalanie tego jak juz (o ile) sie zainstaluje.


Fakt, może to być irytujące. Najlepiej odpalić sobie film w tv i zerkać jednym okiem na instalację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z instalacją ER, pobrałem już Upgrade i paczkę językową. Gdy instaluje Upgrade prosi o paczkę z językami gdy instaluję paczkę prosi o Upgrade:P
Ma ktoś jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 10:04, Łeber napisał:

Pliki należy spakować do jednego folderu i uruchomić patchera, robiłeś tak?

Nie;p
Wciąż nie działa wkleiłem obydwa pliki do tego samego folderu i nic;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, przeszedłem zupdejtowanego Wieśka i muszę przyznać, że oprócz poprawy szybkości ładowania i możliwości wyłączenia autosave''a za wiele się nie zmieniło.
-walka na pięści nadal jest niedorobiona,bloki rzadko działają, a i tak wszystkie walki można wygrać 2 uderzeniami.
-w pokera nadal gra się z oszustami albo z debilami:)
-Geralt wciąż ma tendencje do utykania w ciałach martwych przeciwników i do poślizgów przy zakrętach.
-czasami Geralt trochę za długo się zbiera do ataku podczas walki grupowej.
-grafika w Kaer Mohren i w Wyzimie Handlowej potrafi się ciąć nawet na najniższych detalach(w pozostałych lokacjach spokojnie i płynnie na średnich leci)
Przez całą grę wystąpił u mnie za to tylko jeden błąd związany z questami(do Celiny nie dotarło że dostała ode mnie już wianek) i jeszcze w piątym akcie nie znikały kartki ze zleceniami na zadania poboczne.
Poza tymi drobnymi aczkolwiek czasami irytującymi błędami to nadal świetna gra, która moim skromnym zdaniem miażdży na całej linii NWN2.

A na koniec screen z Ceny neutralności( bardzo słabej swoją drogą przygody)pokazujący co się dzieje gdy w walce ginie i księżniczka i Geralt.

20081005141159

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Dodatkowa przygoda,czyli "Efekt uboczny" jest bardzo ciekawa i wciagajaca.....ale bardziej sie nameczylem wgrywajac "Edycje rozszerzona" i "Materialy dodatkowe" niz grajac w ta nowa przygode. Raz pisalo ze instalacja zakonczona i myslalem ze wszystko juz jest gotowe...odpalam gre a tu nic nie zostalo wgrane i tak dokladnie patrzac kupilem "Edycje rozszerzona" wczoraj i po 3 godzinach udalo mi sie tylko ja wgrac a dzisiaj dopiero zdolalem wgrac "Materialy dodatkowe". Troche szkoda taki bledow popelnionych przez CDR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 14:12, darkwind21 napisał:

A na koniec screen z Ceny neutralności( bardzo słabej swoją drogą przygody)pokazujący
co się dzieje gdy w walce ginie i księżniczka i Geralt.



Jak to i księżniczka i Geralt?? Jak to możliwe?? Zabijasz ją a ona w tym samym momęcie ciebie czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Która z dodatkowych przygód przypadła Wam do gustu najbardziej i dlaczego? Mówię oczywiście i o tych oficjalnych, i o stworzonych przez community.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej podoba się Efekt Uboczny - jest zabawny i ma fajną, wciągającą fabułę !

Chciałem ponadto poruszyć bardzo ważne zagadanienie: Otóż nikt chyba na forum nie zwrócił uwagi, że Geralt oszukuje w walce na pięści. Wyzywany jest lub sam wyzywa na pojedynki bokserskie, a potem w czasie walki jak nieraz w jaja z kopa przygrzmoci, to aż żal się tych biedaków robi. Nieładnie, Panie Gerwant, nieładnie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie jedna rzecz w update denerwuje. Mianowicie brak uchwytów w opakowaniu z grą na te naklejki, karty tejestracyjne, mapy itp ... Ale tak fajny pomysł :) Mam już wszystko przełorzone toto teraz tylko zainstalować ;)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 15:35, ellasar napisał:

Która z dodatkowych przygód przypadła Wam do gustu najbardziej i dlaczego? Mówię oczywiście
i o tych oficjalnych, i o stworzonych przez community.


Wesele :D nie ma co tłumaczyć, trzeba po prostu zagrać. "Mój skaaarb" ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 16:32, Lfdracon napisał:

> Która z dodatkowych przygód przypadła Wam do gustu najbardziej i dlaczego? Mówię
oczywiście
> i o tych oficjalnych, i o stworzonych przez community.

Wesele :D nie ma co tłumaczyć, trzeba po prostu zagrać. "Mój skaaarb" ;d


Hehe, nie ukrywam, że przyjemnie się takie rzeczy czyta:)
To po zostaje tylko czekać na Wesele ER.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 15:17, Thalanthas napisał:

> A na koniec screen z Ceny neutralności( bardzo słabej swoją drogą przygody)pokazujący

> co się dzieje gdy w walce ginie i księżniczka i Geralt.


Jak to i księżniczka i Geralt?? Jak to możliwe?? Zabijasz ją a ona w tym samym momęcie
ciebie czy jak??

Dokładnie taki niewielki bug na zakończenie przygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować