Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

/możliwy SPOILER/
Jestem w drugim akcie, grę przechodzę drugi raz. Chciałem wypróbować wszystkie opcje imprezki u Shani, tj. Carmen/Zoltan Chivay/Zygfryd. Pierwszą dwójkę już `załatwiłem`, pora na Zygfryda...ale ten uciekł z posterunku ;d czy to już ten moment, kiedy idzie on na bagna? Czy po załatwieniu sprawy z nieludźmi da się go jeszcze zaprosić na imprezkę? Przy Carmen i Zoltanie się uśmiałem co nie miara xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w tamtych lokalizacjach go nie ma, jest zapewne przy bramie do klasztoru Płonącej Róży i trenuje nowych rekrutów(klasztor jest po drodze do cmentarza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema! To tyle na wstęp traz konkrety, mam problem z zarejestrowaniem Wiedźmina i niemogę uktualizować sobie go do v 1.4:( Na moje eMaile nie przychodzi potwierdzenie kilka razy próbowałem i czekam jóż 2 dni! Jest na to jakaś rada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 20:55, Sztywny-pl napisał:

/możliwy SPOILER/
Jestem w drugim akcie, grę przechodzę drugi raz. Chciałem wypróbować wszystkie opcje
imprezki u Shani, tj. Carmen/Zoltan Chivay/Zygfryd. Pierwszą dwójkę już `załatwiłem`,
pora na Zygfryda...ale ten uciekł z posterunku ;d czy to już ten moment, kiedy idzie
on na bagna? Czy po załatwieniu sprawy z nieludźmi da się go jeszcze zaprosić na imprezkę?
Przy Carmen i Zoltanie się uśmiałem co nie miara xD

on jest na bagnach, zostal ranny i masz poprowadzic wiewiorki labo zakonnikow na cmentarzysko golemow. jak wykonasz to zadanie to wroci do miasta i wtedy bedziesz mogl go poprosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 21:07, lord0 napisał:

on jest na bagnach, zostal ranny i masz poprowadzic wiewiorki labo zakonnikow na cmentarzysko
golemow. jak wykonasz to zadanie to wroci do miasta i wtedy bedziesz mogl go poprosic

O to chodziło, nie grałem w tym miejscu od roku, także wszystko gut ^^
Waszym zdaniem, impreza z czyim udziałem jest najzabawniejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 21:07, Szaqall napisał:

Siema! To tyle na wstęp traz konkrety, mam problem z zarejestrowaniem Wiedźmina i niemogę
uktualizować sobie go do v 1.4:( Na moje eMaile nie przychodzi potwierdzenie kilka razy
próbowałem i czekam jóż 2 dni! Jest na to jakaś rada?


Rady nie mam. Mam za to ten sam problem. Wiedźmina rejestrowałem zaraz po zakupie (rok temu?), ale zapomniałem hasła :( Mail nie przychodzi, a ja nie mogę zainstalować aktualizacji. Próbowałem też zakładać nowe konto, ale nie otrzymałem maila aktywacyjnego :(

Zainstalowaną mam (chyba) pierwszą wersję gry: 1.0.0.1103

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ile czekałeś na aktywacyjną emalię? Przyznam że do mnie przypłynęła jakieś 20 godzin po uroczystej rejestracji, jakieś przedziwne triggery ma ustawiony wiedźmakowski server... Jeśli robiłeś to dzisiaj albo wczoraj, może jeszcze daj mu szansę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 22:48, Sztywny-pl napisał:

Waszym zdaniem, impreza z czyim udziałem jest najzabawniejsza?


Z Zoltanem! :D
SPOILER
Kiedy zaprosisz Carmen, Shani się (bardzo) denerwuje, a gdy zaprosisz Zygfryda jest trochę drętwo.
KONIEC SPOILERA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 16:44, Karharot napisał:

Jeśli dobrze kojarzę to tą roślinę można znaleźć na bagnach.

W dziale "składniki" też pisze,że na bagnach ale nie znasz mniej więcej dokładnego miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem z gra. Wyskakuje mi taki komunikat i nie wiem o co z ta paczka chodzi? Mam co prawda ze strony z uaktualnieniami jakas paczke jezykowa, ale ona mówi, ze mam uaktualnic do 1.4. Co mam zrobic by zainstalowac ten wredny patch?!

20081007172312

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Patch i łatka językowa muszą znajdować się w jednym folderze.
2. Obydwa pliki muszą mieć swoją domyślną nazwę(bodajże TWEE_Upgrade.exe i TWEE_LanguagepackPL - mogłem rzecz jasna coś pokręcić, chodzi mi o to, że nazwy muszą być oryginalne).
3. Po spełnieniu tych dwóch warunków można uruchomić instalator patcha(paczki językowej nie uruchamiaj - zainstaluje się z patchem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować