Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Nie wiem jak wy ale ja nadal widzę bugi... dużo bugów... Więc ocena A+ (czyli po naszemu 10/10) jaką wiesiek zgarnął od jakiegoś portalu czy gazety to za wiele (patrzeć newsy na thewitcher.com/community)
oto bugi jakie pamiętam (a jestem dopiero w IIakcie)
1. Lewitujące przedmioty (jak obrazek)
2. Przenikanie się obiektów np zabici wpadają w mury ew w podłogę (nie całe postacie a raczej np ręka czy noga choć nie jest to bardzo częste)
3. Podczas wykonywania zadana Pracujące dziewczyny (to z prostytutkami) przy pierwszej grupie było wszystko oke ale już przy drugiej jeden z bandytów najpierw się na mnie rzucił (dwaj inni stali i nic nie robili) dopiero jak podszedłem bliżej wymieniając kilka ciosów Geralt schował miecz i zaczął gadke z bandziorami. Chyba jakiś skrypt się nie aktywował
4. Dziwny efekt zamieci (może jest to wina mojego kompa, że tak wygląda). No ale po użyciu tego w kanałach w walce z kuroliszkiem gdy już go zabiłem i zagadałem do Zygfryda (a raczej on do mnie) ekran się rozmazywał skakał i latały po nim pasy:/)
5. Nie oszukujmy się klony istnieją... Kurde jak wcześniej grałem to mi to nie przeszkadzało... Teraz jak widze kilku bandytów o identycznych facjatach tylko w innej zbroi coś mnie trafia... Albo dzieci które za mną biegają i różnią się od siebie tylko beretem;| Albo karczmarz jeden z łysiną a drugi w innym ubraniu... Eh...
No ładniej to wygląda przy potworach. Ta zmiana koloru skóry jest fajna i tutaj nie mam zastrzeżeń.
6. Pewnie mi się jeszcze coś przypomni:D
7. Poprawiono i tak już świetne dialogi, teraz naprawdę można powiedzieć, że jest to najlepiej udźwiękowiona gra!! I mówię to ja gracz który często woli zapuścić Winampa (tak jak w G3 gdzie jedna piosenak słuchana przez 50godz doprowadzała do szału!!) Muzyka jak i dialogi to poezja. teraz to często nie przewijam dialogów tylko słucham co mówią npce. Rozmowa z Talarem zawsze mnie rozwala:D
Hmm w sumie nie wiem co bym dał teraz wieśkowi... Najlepszy rpg to dla mnie NWN (takiego go zapamiętałem kilka lat temu może jakbym teraz zagrał to myślałbym inaczej ale niestety zła karta grafy nie pozwala ani w 1 ani w 2:/). Hmm jeśli założymy, że wersja 1.3 miała u mnie 8/10 to tej dam no powiedzmy 9/10 z małym minusem:D

20081007181702

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 17:07, JayL napisał:

Jak wtedy kończy się ta przygoda? Sabrina się odwdzięcza czy nie? ^^


Mi się nie odwdzięczyła zwiała głupia bjacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zważywszy na kilka czynników(nowa karta, zakupienie update''a do witchera) postanowiłem zainstalować ponownie wiedźmina. Aktualnie instaluje mi się update, tzn "modyfikują się pliki gry". Nie wiedziałem, że ostatnie wyrazy (może to potrwać dwie godziny) trzeba brać na poważnie, a trochę już czekam. ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 22:55, Dexter McAaron napisał:

A ile czekałeś na aktywacyjną emalię? Przyznam że do mnie przypłynęła jakieś 20 godzin
po uroczystej rejestracji, jakieś przedziwne triggery ma ustawiony wiedźmakowski server...
Jeśli robiłeś to dzisiaj albo wczoraj, może jeszcze daj mu szansę... ;)


Właśnie minęły 24 godziny, a żadnego maila nie otrzymałem. Może jutro dojdzie... :(

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 20:28, RakuPL napisał:

Jakby ktoś chciał zainstalować 1.4, to raczej nie ma szans. Całe thewitcher.com poszło
się "bawić" :( Ech... Szkoda słów...

mi wszystko działa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 14:32, Wojman napisał:

> ile powinno być naklejek w Wiedźmin Update?

Dwie sztuki.


dzieki za re, ja mam 3 sztuki ( czarno-czerwono-biała zdublowana)

poza tym, trochę krzywo sklejony karton pudełka i ten rzep na siłę - czemu ten rzep ma służyć?

a tak ogólnie to jestem zadowolony z dzisiejszego zakupu :) chociaż update zassałem wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że Wiedźmin stał się najlepszym RPG roku i to nie tylko ze względu na świetny marketing, którym tytuł ten był ostro napędzamy, ale przede wszystkim dzięki świetnemu klimatowi i fabule...
Wiedźmin Update daje kolejne godziny znakomitej rozgrywki i po raz kolejny pokazuje, iż patch, to ważna rzecz...

IMO Wiedźmin po prostu dokonał niemożliwego, jeśli chodzi o popularność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest Yaren Bolt? Jestem w III akcie, pomogłem Scoia''Tael przegnać rycerzy Zakonu Płonącej Róży, ale ktoś mówił mi (nie pamiętam kto) , że wybili obóz drwali, a tam właśnie był Yaren. Muszę wykonać misję z nim związaną, jak myślicie, może jest w obozie Wiewiórek?

A strapioną sanitariuszkę znalazłem koło szpitala "Lebioda" między 12:00 a 13:00 . :]

I czy Zygfryd będzie chciał ode mnie jeszcze te 10 języków topielców?

Kuroliszka znajdę w kanałach, tak?

btw. dziwnego buga miałem... w jednym savie miecz Geralta wirował, a twarz miał potwornie rozciągniętą, ale to wyglądało tak realistycznie... nie powiem, przestraszyłem się. :P
Wcześniejszy save natomiast (na szczęście krótko przed tym, co Geraltowi się głowa rozciągnęła) nie miał problemów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin to najlepszy RPG w jakiego grałem! Nie przeszedłem go całego (jestem na razie w III akcie) , ale już mogę powiedzieć, że długością imponuje (bardzo długo się go przechodzi) , grafiką, systemem walki, ciekawą fabułą i misjami. Przy tej grze po prostu nie można się znudzić ani przez chwilę! :)

Miłośnikiem klimatów Wiedźmina (jak i Conana Barbarzyńcy) jestem od dziecka. Moi koledzy (jak jeszcze nie miałem nowego PC i Wiedźmina) drwili, że gram w Gothic i dokuczali mi, więc trochę mnie to jakoś zniechęciło, ale sobie pomyślałem "to, że tacy debile są oni to nie znaczy, że gra będzie dobra! :) " no i kupiłem i... muszę powiedzieć: gra Wiedźmin jest F E N O M E N A L N A!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 21:54, Kalejdoskop86 napisał:

Wiedźmin to najlepszy RPG w jakiego grałem! Nie przeszedłem go całego (jestem na razie
w III akcie) , ale już mogę powiedzieć, że długością imponuje (bardzo długo się go przechodzi)
, grafiką, systemem walki, ciekawą fabułą i misjami. Przy tej grze po prostu nie można
się znudzić ani przez chwilę! :)

Nie no, czasami pokonywanie dużych odległości doskwiera... :P
To graj,graj, powodzenia ;)

Dnia 07.10.2008 o 21:54, Kalejdoskop86 napisał:

Miłośnikiem klimatów Wiedźmina (jak i Conana Barbarzyńcy) jestem od dziecka. Moi koledzy
(jak jeszcze nie miałem nowego PC i Wiedźmina) drwili, że gram w Gothic i dokuczali mi,
więc trochę mnie to jakoś zniechęciło, ale sobie pomyślałem "to, że tacy debile są oni
to nie znaczy, że gra będzie dobra! :) " no i kupiłem i... muszę powiedzieć: gra Wiedźmin
jest F E N O M E N A L N A!!!! :)

Ja myślę, że Wiedźmin jest bardzo dobrym RPGiem.
Może nie najlepszym, ale prawie najlepszym.
W/g mnie pierwsze miejsce niewątpliwie należy się Oblivionowi..

Jeśli chodzi o Polskie gry, to tutaj bez dwóch zdań The Witcher wymiata, choć nie należy zapominać o PainKillerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 21:55, Harvenar napisał:

Ile średnio czekaliście na zakończenie procesu modyfikacji plików? Bo zaczynam tracić
cierpliwość.

Kilkanaście minut.

Pisali,że może potrwać nawet kilkadziesiąt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 21:09, wiedx1 napisał:

> Jakby ktoś chciał zainstalować 1.4, to raczej nie ma szans. Całe thewitcher.com
poszło
> się "bawić" :( Ech... Szkoda słów...
mi wszystko działa ...

Fakt, ledwo napisałem owego posta, to w minute po zaczęła działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 22:01, LTM napisał:

Nie no, czasami pokonywanie dużych odległości doskwiera... :P

Być może, ale właśnie to jest piękne: świat jest taki klimatyczny i piękny, że mi nie doskwiera to. :]

Dnia 07.10.2008 o 22:01, LTM napisał:

To graj,graj, powodzenia ;)

Dzięki. ;)

Dnia 07.10.2008 o 22:01, LTM napisał:

Ja myślę, że Wiedźmin jest bardzo dobrym RPGiem.
Może nie najlepszym, ale prawie najlepszym.

To twoje zdanie, ale dla mnie jest najlepszym RPG. Mogliby tylko wprowadzić np. skakanie przez płotki czy ogólne skakanie poza walką, ale i tak jest ok. :]

Dnia 07.10.2008 o 22:01, LTM napisał:

W/g mnie pierwsze miejsce niewątpliwie należy się Oblivionowi..

Nie grałem w Obliviona, ale grałem w Morrowinda. Nie lubię serii TES... wybacz. :/

Dnia 07.10.2008 o 22:01, LTM napisał:

Jeśli chodzi o Polskie gry, to tutaj bez dwóch zdań The Witcher wymiata, choć nie należy
zapominać o PainKillerze...

The Witcher i Painkiller to dwie najlepsze Polskie gry. W Painkillera nie grałem, ale wiele czytałem i się nasłuchałem o nim dobrego. Z pewnością kiedyś kupię. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 22:07, Kalejdoskop86 napisał:

Być może, ale właśnie to jest piękne: świat jest taki klimatyczny i piękny, że mi nie
doskwiera to. :]

Mi konia we Wiedźminie brakuje...
Fajnie byłoby nim pojeździć i mieć kolejną kombinację ciosów... :)

Dnia 07.10.2008 o 22:07, Kalejdoskop86 napisał:

To twoje zdanie, ale dla mnie jest najlepszym RPG. Mogliby tylko wprowadzić np. skakanie
przez płotki czy ogólne skakanie poza walką, ale i tak jest ok. :]

Fakt, to elementy, których brakuje i które mogłyby jeszcze bardziej ożywić rozgrywkę

Dnia 07.10.2008 o 22:07, Kalejdoskop86 napisał:

> W/g mnie pierwsze miejsce niewątpliwie należy się Oblivionowi..
Nie grałem w Obliviona, ale grałem w Morrowinda. Nie lubię serii TES... wybacz. :/

Szczerze Ci powiem, że Morrowind mi też się nie podobał. Był nudny jak flaki z olejem. Myślałem, że z Oblivionem bd podobnie, lecz ten miło mnie zaskoczył. Mówię Ci, warto zagrać ;)

Dnia 07.10.2008 o 22:07, Kalejdoskop86 napisał:

The Witcher i Painkiller to dwie najlepsze Polskie gry. W Painkillera nie grałem, ale
wiele czytałem i się nasłuchałem o nim dobrego. Z pewnością kiedyś kupię. ^^

IMO zagraniczni wydawcy zepsuli Painkillera 2...
To już nie ten klimat i nie ta gra... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 22:10, LTM napisał:

Mi konia we Wiedźminie brakuje...
Fajnie byłoby nim pojeździć i mieć kolejną kombinację ciosów... :)

O! Też konik mógłby być, może będzie w części Wiedźmin 2? Ciekawe swoją drogą, czy kiedyś wyjdzie druga część. :]

Dnia 07.10.2008 o 22:10, LTM napisał:

Fakt, to elementy, których brakuje i które mogłyby jeszcze bardziej ożywić rozgrywkę

Noo. :]

Dnia 07.10.2008 o 22:10, LTM napisał:

Szczerze Ci powiem, że Morrowind mi też się nie podobał. Był nudny jak flaki z olejem.
Myślałem, że z Oblivionem bd podobnie, lecz ten miło mnie zaskoczył. Mówię Ci, warto
zagrać ;)

Słuchaj, Morrowinda do połowy przeszedłem i mnie się znudził. :P
Ale o Oblivionie się nasłuchałem wiele dobrego tylko... no właśnie, tam ponoć mało potworów jest, trzeba zaś dużo łazić albo quest jest taki, że jak trza iść od skały na zachód to trzeba iść na zachód po linii prostej.

Dnia 07.10.2008 o 22:10, LTM napisał:

IMO zagraniczni wydawcy zepsuli Painkillera 2...

Nie grałem w żadnego Painkillera, ale "dwójki" nie było z tego co wiem. Był dodatek nie wymagający podstawki, Painkiller: Overdose.

Dnia 07.10.2008 o 22:10, LTM napisał:

To już nie ten klimat i nie ta gra... :(

No czytałem właśnie podobne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 22:14, Kalejdoskop86 napisał:

O! Też konik mógłby być, może będzie w części Wiedźmin 2? Ciekawe swoją drogą, czy kiedyś
wyjdzie druga część. :]

Wyjdzie, musi być, zrozumiesz dlaczego jak zobaczysz zakończenie :P

Dnia 07.10.2008 o 22:14, Kalejdoskop86 napisał:

Słuchaj, Morrowinda do połowy przeszedłem i mnie się znudził. :P
Ale o Oblivionie się nasłuchałem wiele dobrego tylko... no właśnie, tam ponoć mało potworów
jest, trzeba zaś dużo łazić albo quest jest taki, że jak trza iść od skały na zachód
to trzeba iść na zachód po linii prostej.

Ale jest kon i można pojechać na nim xD
A to już dużo ciekawsze...

Dnia 07.10.2008 o 22:14, Kalejdoskop86 napisał:

Nie grałem w żadnego Painkillera, ale "dwójki" nie było z tego co wiem. Był dodatek nie
wymagający podstawki, Painkiller: Overdose.

No to o tym czymś mówię :P
Chała i tyle...

Dnia 07.10.2008 o 22:14, Kalejdoskop86 napisał:

No czytałem właśnie podobne opinie.

Ja grałem i powiem to samo...
Szkoda gości z People Can Fly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 22:21, LTM napisał:

Wyjdzie, musi być, zrozumiesz dlaczego jak zobaczysz zakończenie :P

Kumpel mi często w szkole na przerwie spojleruje. Byłbym zły, bo powiedział mi, kto jest głównym przeciwnikiem, ale kiedyś mi się poradnik otwarł na jednej z ostatnich stron no i przeczytałem przez przypadek. :P
Ale zakończenia nie znam. :>

Dnia 07.10.2008 o 22:21, LTM napisał:

Ale jest kon i można pojechać na nim xD
A to już dużo ciekawsze...

;P
Dobra, może sobie kupię Obliviona kiedyś, heh. Wtedy ocenię, czy to dobra gra, bo - jak już powiedziałem - Morrowind mnie się za bardzo nie podobał.

Dnia 07.10.2008 o 22:21, LTM napisał:

No to o tym czymś mówię :P
Chała i tyle...

:[

Dnia 07.10.2008 o 22:21, LTM napisał:

Ja grałem i powiem to samo...
Szkoda gości z People Can Fly...

A kto robił Painkiller: Overdose? People Can Fly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 22:28, Kalejdoskop86 napisał:

Kumpel mi często w szkole na przerwie spojleruje. Byłbym zły, bo powiedział mi, kto jest
głównym przeciwnikiem, ale kiedyś mi się poradnik otwarł na jednej z ostatnich stron
no i przeczytałem przez przypadek. :P
Ale zakończenia nie znam. :>

To dobrze, najlepiej samemu poznać, największa satysfakcja :D

Dnia 07.10.2008 o 22:28, Kalejdoskop86 napisał:

Dobra, może sobie kupię Obliviona kiedyś, heh. Wtedy ocenię, czy to dobra gra, bo - jak
już powiedziałem - Morrowind mnie się za bardzo nie podobał.

Ok,wtedy podyskutujemy ;)

Dnia 07.10.2008 o 22:28, Kalejdoskop86 napisał:

A kto robił Painkiller: Overdose? People Can Fly?

Mindware Studios bodajże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować