Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2008 o 23:00, Kalejdoskop86 napisał:

Prawda, ale po kiego wymysł mówi, że jest wymysłem?! :P

Żebyśmy później głupich pytań na forum nie zadawali. I nie dochodzili do rzeczy oczywistych okrężną drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O.k wszystko osobno zainstalowałem xd Ale mam kolejny problem otóż gdy zaktualizowałem wiedźmina odpalam z autorun naciskam rozpocznij grę i wyskakuje mi błąd the witcher.exe przepraszamy za kłopoty...!@#!#!@$@#%$!%#$! xd Co się znowu dzieje kiedyś pamiętam ze tez tak miałem ale nie pamiętam jak z tego wybrnąłem xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde na dwóch kompach próbowałem zainstalowac Update i na żadnym nie dałem rady tz. zawieszało się przy modyfikacji plików. Ten drugi komp to laptop z Vistą ale na moim PC''cie spróbuję jeszcze raz po formacie a jak nie pójdzie to opiszę dokładnie wszystko.

Ps. robiłem dokładnie wszystko według instrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 17:31, Joannita napisał:

Żebyśmy później głupich pytań na forum nie zadawali.

To mogłeś już sobie podarować...

Dnia 13.10.2008 o 17:31, Joannita napisał:

I nie dochodzili do rzeczy oczywistych
okrężną drogą.

Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli mówiąc zawieszało normalnie to pojawia się okienko trwa modyfikowanie ... i wisi takie dopóki nie zmodyfikuje czyli nawet 2 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 18:07, Nufiko napisał:

Co masz na myśli mówiąc zawieszało normalnie to pojawia się okienko trwa modyfikowanie
... i wisi takie dopóki nie zmodyfikuje czyli nawet 2 godziny.


Lol zawiesza się tz. zawiesza czyli w menadżerze wyskakuje Brak odpowiedzi i na Viscie i na XP Sp3 to samo. Jak już mówiłem po formacie na Xp jeszcze raz spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 18:37, Davw napisał:

Lol zawiesza się tz. zawiesza czyli w menadżerze wyskakuje Brak odpowiedzi i na Viscie
i na XP Sp3 to samo. Jak już mówiłem po formacie na Xp jeszcze raz spróbuję.

Czekaj... Ja też miałem brak odpowiedzi, jednak pomimo tego gra się modyfikowała i gdzieś po godzinie modyfikacja została zakończona pomyślnie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście kupiłem Updatera i oczywiście mam problem - katastrofalny błąd. Nie pomogło nawet odinstalowanie AVG antywirusowego. I co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 14:11, MarcusBrutus napisał:

Ale pasuje do Twojej definicji gier RPG: "Ale walka w RPG zajmuje jakieś 70% gry, pozostałe
30% to chodzenie... "
Nie wiem czego Ciebie w szkole uczyli, ale dla mnie 70% plus 30% to 100%, czyli całość
gry. Ergo wedle tej definicji nie ma miejsca na nic poza walką i chodzeniem. I w tym
leży problem.

Napisałem już parę postów wyżej, iż to tylko w pewnych, specyficznych grach RPG występuje i nie będę po raz kolejny powtarzał. Przeczytaj dokładnie a potem napisz.

Dnia 13.10.2008 o 14:11, MarcusBrutus napisał:

Już Ci tutaj mówiono, że Jade Empire nie jest takim dobrym przykładem, prawda?

Ale jest grą RPG...

Dnia 13.10.2008 o 14:11, MarcusBrutus napisał:

Powiem to jeszcze raz i więcej nie będę - mylisz priorytety. To że walka dodaje smaczku
grze RPG, nie oznacza że musi być taka sama jak w grze Action Adventure, gdzie stanowi
podstawę rozgrywki. Gry RPG to przede wszystkim ciekawa fabuła, historia do przeżycia
i klimat świata gry - walka może to uzupełniać, ale nie zastępować. Tu nie chodzi o upodobania,
ale chodzi o proste rozróżnienie różnych typów gier.

A ja powiem jeszcze raz i też więcej nie będę - w/g mnie walka powinna być realizowana z większym rozmachem i winna być bardziej efektowna. Wolę mieć średnią fabułę ze znakomitą walką, niż dobrą fabułę, pomimo której każda walka będzie dla mnie udręką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien mały problem. Tylko nie pisać mi ,że z nieczego robię problem choć tak 2 37% jest.
Gdy wyłączam wiedzmina włącza mi się sam Windows Media Center. Nic by w tym złego nie było oprócz tego ,że gra przez to wyłącza mi się ponad 1- razy dłużej. Ma/miał ktoś tak lub wie jak sobie z tym poradzić ?

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 19:43, Maciek2194 napisał:

O.K poradziłem se bez waszej pomocy i mam takie pytanie czemu nie mam dod przygód w wiedźminie
: O mam edycje rozszerzoną(patch edycji rozszerzonej)

Na pewno? Nowa gra -> Nowe przygody. Nie masz tam tych przygód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 19:43, Maciek2194 napisał:

O.K poradziłem se bez waszej pomocy i mam takie pytanie czemu nie mam dod przygód w wiedźminie
: O mam edycje rozszerzoną(patch edycji rozszerzonej)

jak masz ściągniętego z neta to musisz je osobno ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 18:41, Kukowsky napisał:

> Lol zawiesza się tz. zawiesza czyli w menadżerze wyskakuje Brak odpowiedzi i na
Viscie
> i na XP Sp3 to samo. Jak już mówiłem po formacie na Xp jeszcze raz spróbuję.
Czekaj... Ja też miałem brak odpowiedzi, jednak pomimo tego gra się modyfikowała i gdzieś
po godzinie modyfikacja została zakończona pomyślnie. ;]


To po formacie spróbuję jeszcze raz, bo upgarde kompa robiłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 20:08, wiedx1 napisał:

> O.K poradziłem se bez waszej pomocy i mam takie pytanie czemu nie mam dod przygód
w wiedźminie
> : O mam edycje rozszerzoną(patch edycji rozszerzonej)
jak masz ściągniętego z neta to musisz je osobno ściągnąć.

Aha tylko na stronie wiedźmina jest tylko jedna przygoda do ściągnięcia "efekt uboczny" a ceny neutralności nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 19:43, Maciek2194 napisał:

O.K poradziłem se bez waszej pomocy i mam takie pytanie czemu nie mam dod przygód w wiedźminie
: O mam edycje rozszerzoną(patch edycji rozszerzonej)



Pobierając update z neta musisz ściągnąć dodatkowe przygody z tej samej strony co patcha i paczkę językową. Jeśli zarejestrujesz się na oficjalnej stronie Wiedźmina będziesz mógł pobrać jeszcze 2 dodatkowe fanowskie przygody i kilka modyfikacji do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 21:07, maciekstaar napisał:

Mam problem, chodzi mi o przygodę "Efekt uboczny". Otóż przeszedłem wszystkie (no prawie,
nie zwidzałem kanałów) zadania, uzbierałem potrzebne 2000 orenów dla Kłykacza, w dzienniku
pisze, że muszę już tylko oddać mu pieniądze. I tu niespodzianka, gadam z nim i nic.
Można tylko gadać o tych jego wiwernach. No więc, jak ukończyć tę przygodę?


Ponawiam pytanie, bo nikt nie odpowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 20:12, Maciek2194 napisał:

Aha tylko na stronie wiedźmina jest tylko jedna przygoda do ściągnięcia "efekt uboczny"
a ceny neutralności nie widzę

Kliknij na taką malutką strzałkę po prawej lub lewej stronie tego "herbu" - też miałem problemy z dostrzeżeniem jej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 20:43, Lfdracon napisał:

> Aha tylko na stronie wiedźmina jest tylko jedna przygoda do ściągnięcia "efekt uboczny"

> a ceny neutralności nie widzę
Kliknij na taką malutką strzałkę po prawej lub lewej stronie tego "herbu" - też miałem
problemy z dostrzeżeniem jej :P

Hehe dzięki ja herb widziałem:P tylko ja strzałek nie widziałem. Nie wiedziałem ze można je przesunąć na cenę neutrl
dzięki z pomoc wsztkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę Noobiarskie pytanie: Jakby co mówię ,ze ostatnio grałem pare dni po premierze.
Mam trzy czerwone meteory, jeden niebieski, dwie runy sfarog i runę ziemi i nie pamiętam jak zlecało się kowalowi by wykuł mi miecz z tych składników. Może mi ktoś szczególowo napisać bo pamięć nie taka jak kiedyś xD
ps: W poradniku ani samouczku nie znalazłem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi. ;)

Pozdr. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować