Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2008 o 19:55, Pernia napisał:

Mam do was pytanie, zdecydowalem sie grać w kości, tylko że jest mały problem... nie
wiem z kim teraz grać x_X. Pokonałęm Vaskę i Carmen, i nie wiem co dalej... ktoś pamięta?
Btw: W tym pokerze za dużo od szczęścia zależy :/

hmm chyba ogrodnik jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiszka... Zainstalowałem sobie ER i gram na minimalnych (mój komp nie pozwala na więcej). Chodzi nawet spoko, grać się da. Ale dosłownie co kilka minut gra wywala się do pulpitu (nie ma nawet żadnego komunikatu o błędzie), po prostu znika. Albo jeszcze lepiej bo czasem mi całego kompa restertuje. Wie ktoś może w czym tkwi problem?

Parametry kompa poniżej.

20081015203637

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 19:55, Pernia napisał:

Mam do was pytanie, zdecydowalem sie grać w kości, tylko że jest mały problem... nie
wiem z kim teraz grać x_X. Pokonałęm Vaskę i Carmen, i nie wiem co dalej... ktoś pamięta?
Btw: W tym pokerze za dużo od szczęścia zależy :/

Jest jeszcze ogrodnik,starszy druid chyba i Hierofant,nie wiem na jakim poziome jesteś w pokerze,ale spróbuj zagrac też z hazardzistą w "Misiu Kudłaczu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 20:48, Mathijas W napisał:

> Mam do was pytanie, zdecydowalem sie grać w kości, tylko że jest mały problem...
nie
> wiem z kim teraz grać x_X. Pokonałęm Vaskę i Carmen, i nie wiem co dalej... ktoś
pamięta?
> Btw: W tym pokerze za dużo od szczęścia zależy :/
Jest jeszcze ogrodnik,starszy druid chyba i Hierofant,nie wiem na jakim poziome jesteś
w pokerze,ale spróbuj zagrac też z hazardzistą w "Misiu Kudłaczu"


na tym najniższym, dopiero zaczynam, chcę się dobrać do talara i go ograbić z kasy na pancerz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 21:06, Lfdracon napisał:

Poradnik do gry, strona 23.

oo... nie widziałem :D. Bede mógł zakończyć zadanie jeżeli nie grałem w 1 Akcie ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 21:16, Pernia napisał:

> Poradnik do gry, strona 23.
oo... nie widziałem :D. Bede mógł zakończyć zadanie jeżeli nie grałem w 1 Akcie ? :P

tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 21:16, Pernia napisał:

oo... nie widziałem :D. Bede mógł zakończyć zadanie jeżeli nie grałem w 1 Akcie ? :P

Nie wystarczy czytać, trzeba też rozumieć, co się czyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli komputer Ci się restartuje, to jest oznaka, że coś nie tak z chłodzeniem. Gra prawdopodobnie wyciska niesamowite "ilości potu" z twojego komputera, a co za tym idzie panuje w obudowie wysoka temperatura. Spróbuj ją zmniejszyć, zdjąć jeden panel obudowy, odkurzyć go lub po prostu postaraj się ustawić shutdown w biosie na maksymalną ilość stopnie Celsjusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 20:36, Abi Dalzim napisał:

Kiszka... Zainstalowałem sobie ER i gram na minimalnych (mój komp nie pozwala na więcej).
Chodzi nawet spoko, grać się da. Ale dosłownie co kilka minut gra wywala się do pulpitu
(nie ma nawet żadnego komunikatu o błędzie), po prostu znika. Albo jeszcze lepiej bo
czasem mi całego kompa restertuje. Wie ktoś może w czym tkwi problem?

Parametry kompa poniżej.

otowrz komputer, wyczysc go, wylacz wszystkie zbedne programy. powinno pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jaką kombinację trzeba dać na kamień w efekcie ubocznym?? ;/ Bo dałem chyba wszystkie możliwe i nic
P.S: Żeby nie było to proszę piście na gg
i tak samo z tym pierścieniem dla miłki nie mam pojęcia z kad go wytrzasnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 22:30, Maciek2194 napisał:

Wie ktoś jaką kombinację trzeba dać na kamień w efekcie ubocznym?? ;/ Bo dałem chyba
wszystkie możliwe i nic
P.S: Żeby nie było to proszę piście na gg
i tak samo z tym pierścieniem dla miłki nie mam pojęcia z kad go wytrzasnąć


Ja zdaje się walnąłem 3 razy aardem, a pierścień dostaniesz jako nagroda po którejś z misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 18:34, Dedia Haan napisał:

Mam taki o to problem...kiedy chce zarejestrować grę i wpisuje kod wyskakuje błąd ''''musisz
być zalogowany aby korzystać z tej funkcji.włącz obsługę cookies w przeglądarce internet
explorer'''' przestudiowałem wszystkie strony o tym problemie. oficjalne FAQ... i nic.
Wiec zadanie tego pytania tutaj jest moim ostatnim kołem ratunkowym...Czy wie ktoś jak
temu zaradzić? :D


może ktoś pomoc? : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 00:46, Dedia Haan napisał:

> Mam taki o to problem...kiedy chce zarejestrować grę i wpisuje kod wyskakuje błąd
''''musisz
> być zalogowany aby korzystać z tej funkcji.włącz obsługę cookies w przeglądarce
internet
> explorer'''' przestudiowałem wszystkie strony o tym problemie. oficjalne FAQ...
i nic.
> Wiec zadanie tego pytania tutaj jest moim ostatnim kołem ratunkowym...Czy wie ktoś
jak
> temu zaradzić? :D

może ktoś pomoc? : /

a jesteś zarejestrowany ?! http://www.thewitcher.com/community/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 12:48, Mathijas W napisał:

Wie ktoś dlaczego w nowych przygodach nie ma mówionych dialogów postaci?


Z tego co pamiętam to cena neutralności i Efekt uboczny maja nagrane dialogi (ale tylko w wersji Update albo ER). Natomiast większość innych przygód robionych przez fanów nie będzie miała mówionych dialogów, ponieważ trzeba było by je najpierw nagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam mały problem z wiedźminem, mianowicie od czasu do czasu jak to już wyżej pisano gra mi się wyłącza, bez żadnego komunikatu o błędzie, i zdaje się że kasuje ostatni autosave,

Na pewno nie chodzi o chłodzenie płyty, komputer działa normalnie, temperatura w normie, dziwnych programów, antywirusów czy czegoś nie ma, aktualizacje wykonywane są na bieżąco. A gra potrafi się wyłączyć i to w najdziwniejszych momentach, idę sobie brzegiem rzeczki i tu bam.
Szczerze powiedziawszy jest to irytujące, i chciałabym się dowiedzieć jak z tym coś zrobić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 13:34, Sloane napisał:

Witam, mam mały problem z wiedźminem, mianowicie od czasu do czasu jak to już wyżej pisano
gra mi się wyłącza, bez żadnego komunikatu o błędzie, i zdaje się że kasuje ostatni
autosave,

Na pewno nie chodzi o chłodzenie płyty, komputer działa normalnie, temperatura w normie,
dziwnych programów, antywirusów czy czegoś nie ma, aktualizacje wykonywane są na bieżąco.
A gra potrafi się wyłączyć i to w najdziwniejszych momentach, idę sobie brzegiem rzeczki
i tu bam.
Szczerze powiedziawszy jest to irytujące, i chciałabym się dowiedzieć jak z tym coś
zrobić ;/


Proponuję zaktualizować sterowniki do karty graficznej, no i by było miło gdybyś podała swój sprzęt na jakim grasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować