Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2008 o 12:58, Nufiko napisał:

> Wie ktoś dlaczego w nowych przygodach nie ma mówionych dialogów postaci?

Z tego co pamiętam to cena neutralności i Efekt uboczny maja nagrane dialogi (ale tylko
w wersji Update albo ER). Natomiast większość innych przygód robionych przez fanów nie
będzie miała mówionych dialogów, ponieważ trzeba było by je najpierw nagrać.

Ściagłem z neta update do "Wiedźmina",ale gdy są kwestie dialogowe to nikt nic nie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 14:21, Full Wypas napisał:

Moglibyście mi napisać, albo zaznaczyć na mapce, gdzie znajdę wywernę i Wilka do zabicia
w akcie III? Z góry thx

Wiwernę na bagnach na wsypie wiwern, wilka też na bagnach pokręć się między obozem druidów a wieżą maga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 14:21, Full Wypas napisał:

Moglibyście mi napisać, albo zaznaczyć na mapce, gdzie znajdę wywernę i Wilka do zabicia
w akcie III? Z góry thx


Na bagnach, na północ od gaju druidów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 14:59, Paladynka napisał:

> Moglibyście mi napisać, albo zaznaczyć na mapce, gdzie znajdę wywernę i Wilka do
zabicia
> w akcie III? Z góry thx

Jakby co, to numer 13 i 14 :) http://guides.gamepressure.com/thewitcher/guide.asp?ID=3712


Raczej 10 i 13. Przy 14 są bluezigery czy jakoś tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 15:05, Grizzly. napisał:

> > Moglibyście mi napisać, albo zaznaczyć na mapce, gdzie znajdę wywernę i Wilka
do
> zabicia
> > w akcie III? Z góry thx
>
> Jakby co, to numer 13 i 14 :) http://guides.gamepressure.com/thewitcher/guide.asp?ID=3712


Raczej 10 i 13. Przy 14 są bluezigery czy jakoś tak :P


Wilki z Worefem na czele mają to do siebie, że biegają po wyspie. Ja osobiście spotkałam je raczej w północnej części cmentarzyska golemów, a nie tak jak pokazano na tej mapie w południowej :)

Edit: Nie da się ukryć, że Moę łatwiej znaleźć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za pomoc, a teraz druga sprawa... Nie wiem czy to ja jestem taki durny, czy to błąd gry, ale... Nie wiem jak wyjść z zaułka po rozmowie z SPOILER Vincentem Wilkołakiem KONIEC SPOILERA. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 15:40, Full Wypas napisał:

Ok, dzięki za pomoc, a teraz druga sprawa... Nie wiem czy to ja jestem taki durny, czy
to błąd gry, ale... Nie wiem jak wyjść z zaułka po rozmowie z SPOILER Vincentem
Wilkołakiem KONIEC SPOILERA. :p


ekhm no ten tam tego...
spojler
wejdź do kuźni a tam jest taka klapa w podłodze .... do kanałów się przez nią dostaniesz i wrócisz do wyzimy handlowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 15:40, Full Wypas napisał:

Ok, dzięki za pomoc, a teraz druga sprawa... Nie wiem czy to ja jestem taki durny, czy
to błąd gry, ale... Nie wiem jak wyjść z zaułka po rozmowie z SPOILER Vincentem
Wilkołakiem KONIEC SPOILERA. :p



trzeba wejść do starej kuzni i tam wejściem w klapie do kanałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem mod "Duma Poety" no i doszedłem do cmentarza i tam jest zagadka z sarkofagami. Kilka krotnie już do nich podchodziłem ale nie udaje mi się rozwiązać tej zagadki, po prostu nie wiem o co w tym chodzi. Jeżeli ktoś by mógł pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 14:08, Nufiko napisał:

> Witam, mam mały problem z wiedźminem, mianowicie od czasu do czasu jak to już wyżej
pisano
> gra mi się wyłącza, bez żadnego komunikatu o błędzie, i zdaje się że kasuje ostatni

> autosave,
>
> Na pewno nie chodzi o chłodzenie płyty, komputer działa normalnie, temperatura
w normie,
> dziwnych programów, antywirusów czy czegoś nie ma, aktualizacje wykonywane są na
bieżąco.
> A gra potrafi się wyłączyć i to w najdziwniejszych momentach, idę sobie brzegiem
rzeczki
> i tu bam.
> Szczerze powiedziawszy jest to irytujące, i chciałabym się dowiedzieć jak z tym
coś
> zrobić ;/

Proponuję zaktualizować sterowniki do karty graficznej, no i by było miło gdybyś podała
swój sprzęt na jakim grasz



Tak, tylko że mam na bieżąco aktualizowane wszystkie sterowniki, zainstalowanie najnowszych poprawek guzik daje.

Sprzęt
ATI Radeon HD 4800
2gb ramu
procek amd athlon 64X2 Dual core 6000+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 20:43, maciekstaar napisał:

Mam problem, chodzi mi o przygodę "Efekt uboczny". Otóż przeszedłem wszystkie (no
prawie,
nie zwidzałem kanałów) zadania, uzbierałem potrzebne 2000 orenów dla Kłykacza, w
dzienniku
pisze, że muszę już tylko oddać mu pieniądze. I tu niespodzianka, gadam z nim i
nic.
> Można tylko gadać o tych jego wiwernach. No więc, jak ukończyć tę przygodę?


Ponawiam pytanie, bo nikt nie odpowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 20:59, maciekstaar napisał:

Ponawiam pytanie, bo nikt nie odpowiedział.

Próbowałeś wczytać wcześniejszy save(sprzed uaktualnienia zadania)? Ew. zebrać więcej kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Nareszcie przeszedłem grę i przyznaje, że fabuła mnie zaskoczyła ale wszystkiego nie zrozumiałem więc mam takie pytanie:

***SPOJLER***
KIM LUB CZYM JEST ALVIN?? To co znalazłem przy ciele mistrza tak mną telepnęło, że szczęki na podłodze szukałem.
Jeśli mam uwierzyć, że ten stary dziad zamieniał się w dziecko to raczej nie uwierzę, a jeśli tak to po co?? W jakim celu i jak?? Czemu udawał małe dziecko?? Czemu tyle razy napuszczał na "siebie" salamandrę?? No nie rozumiem.
Możecie mi to wytłumaczyć??
***KONIEC SPOJLERA***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem otóż jak walczę z golemem i wciskam pylony to piorun zamiast uderzyć golema uderza wemnie i cały czas ginę czy ktoś wie jak temu zaradzić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 22:10, Abok napisał:

***SPOJLER***
KIM LUB CZYM JEST ALVIN?? To co znalazłem przy ciele mistrza tak mną telepnęło, że szczęki
na podłodze szukałem.
Jeśli mam uwierzyć, że ten stary dziad zamieniał się w dziecko to raczej nie uwierzę,
a jeśli tak to po co?? W jakim celu i jak?? Czemu udawał małe dziecko?? Czemu tyle razy
napuszczał na "siebie" salamandrę?? No nie rozumiem.
Możecie mi to wytłumaczyć??
***KONIEC SPOJLERA***

***SPOJLER***

No cóż... Wielki Mistrz być może skądś wziął ten amulet (dobrze pamiętam? miał amulet) , ale co tak tobą wstrząsnęło.

***KONIEC SPOJLERA***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 22:13, wiedx1 napisał:

mam problem otóż jak walczę z golemem i wciskam pylony to piorun zamiast uderzyć golema
uderza wemnie i cały czas ginę czy ktoś wie jak temu zaradzić ??

Musisz być poza wnętrzem tego swoistego trójkąta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować