Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2008 o 20:08, Ćpunek01 napisał:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=851&pid=25791
Miło byłoby, gdyby ktoś odpowiedział na tego posta. Niestety, mam ten sam problem...
:(


Każdy sarkofag jak na niego klikniesz podaje wyraz, musisz z wyrazów ułożyć poprawne gramatycznie zdanie. Wybierasz wyrazy klikając na sarkofagach w odpowiedniej kolejności każde poprawne wybranie jest oznaczane przez pojawienie się dodatkowo słówka szept. Zdaje się że zdanie brzmiało SPOILER Gdzie wiedzie cię twoje przeznaczenie SPOILER albo coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

***SPOJLER***
Kogo wybraliście by opiekował się Alvinem w III rozdziale ? tzn. Kogo lepiej wybrać według was i jakie to może mieć wpływ na dalsze wydarzenia(wystarczy powiedzieć czy będzie nam łatwiej potem lub trudniej jeżeli nie chcecie mi zdradzać i uważacie ,że lepiej bym sam się dowiedział :P) oraz jakie możemy mieć kożyści z wybrania Triss lub Shini tzn. który wybór jest dla nas kożystniejszy ? ;)
***SPOJLER***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powoli już dostaję szału... Chcę sobie przejść Cenę Neutralności, ale co kilka minut gra mi po prostu znika i pokazuje się wesoły pulpit. Nie ma nawet żadnego komunikatu o błędzie. Shit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER
Eee... Jak wybierzesz X, to będziesz musiał biec do Y i nasłuchać się wrzasków oraz karta seksu Y będzie niedostępna. Wybierasz Shani - w IV będziesz walczył ze skolopendromorfem. Wybierasz Triss - będziesz walczył z duchem Szulera. Później w V odpowiednia pani będzie na ciebie obrażona, co poza treścią rozmów wpływa na zakończenie gry. Np możesz mieć zakończenie "wiewiórki+Shani" albo "zakon+Triss". Łapiesz ogólną ideę? I (chyba) w Epilogu będzie ci pomagać ta pani, którą wybrałeś.
Więcej grzechów nie pamiętam.
SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, w końcu udało mi się ukończyć Wiedźmina :) Wspaniała gierka, kawał dobrej roboty. Tylko chcę się upewnić. SPOILER Ten tajemniczy zabójca Foltesta w ostatnim filmiku to Berengar? KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER
Nie. Berengara albo zabijasz w IV akcie albo on pomaga ci w V i znika. Może cię to nie przekonuje, ale to nie on. A sformułowanie "zabójca" nie jest poprawne, bo ktokolwiek to jest (większość podejrzeń dotyczy nadspodziewanie udanego eksperymentu Salamandry), to nie zabił króla.
SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehhh... temat goscia z outra, alvina i mistrza zakonu byl juz tyle razy przerabiany wiec nie wiem dlaczego nie mozecie korzystac z opcji szukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem dzisiaj wiedźmina (oj długo mi to zajęło ;)) i jeszcze trochę chciałem sobie przedłużyć miły czas ściągając "rozszerzenie", a tu mi się cd-key/kod zmazał z książeczki, załamka ;p. I mam takie pytanie do maniaków ;D.
Czy warto kupić UPDATE (dla gracza niedzielnego xD)? Na ile starczają dwie przygody? Jak się sprawuje edytor? A jak z resztą dodatków, warte są? Tak myślę nad nim bo wiedźmina pożyczyłem od kumpla i trzymałem ponad pół roku, a on sam nawet nie przeszedł i mogę pożyczyć mu też updejta w ramach rewanżu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że się opłaca, cena 20 zł, to nie tak dużo, a dodatkowe przygody są bardzo dobre, jeszcze 3 inne można z głównej strony pobrać albo z innych serwisów. Ja się bym nie zastanawiał, aczkolwiek ja wolałem ściągnąć patcha i te przygody. Wybór już tylko do Ciebie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż nie wiem jak wy uważacie ale dla mnie pojedynek ze strzygą był po prostu... beznadziejny? Spodziewałem się epickiej walki, gdzie naprawdę mógłbym zobaczyć rozmazany, szary ekran, potyczki wśród starych ruin, a tu po prostu biegałem wokół po ciemnym pomieszczeniu i od czasu do czasu rzucałem Aard... Jakoś mi to nie przypominało pojedynku z trailera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to możesz podać adres? ja nie mogę ściągnąć ze strony głównej bo nie mam "pełnego" kodu do rejestracji. wiec wyręczyć może tylko inne źródło ;p. a chodzi mi o to, czy za te 20 zł będę miał np. tylko godzinę gry :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 23:05, Full Wypas napisał:

Chociaż nie wiem jak wy uważacie ale dla mnie pojedynek ze strzygą był po prostu... beznadziejny?
Spodziewałem się epickiej walki, gdzie naprawdę mógłbym zobaczyć rozmazany, szary ekran,
potyczki wśród starych ruin, a tu po prostu biegałem wokół po ciemnym pomieszczeniu i
od czasu do czasu rzucałem Aard... Jakoś mi to nie przypominało pojedynku z trailera.

Noo dla mnie też był to jeden z najnudniejszych i najprostszych, a zarazem najgłupszych pojedynków. Z opowiadania "Wiedźmin" i z intra miał bardzo mało akcji... w grze albo siekasz Strzygę, albo biegasz dookoła sali, waląc co jakiś czas Aard czy używając miecza stalowego... drugą taką głupią walką było starcie z Jakubem de Aldersbergiem. Żenada, energia się tak szybko ładowała, że z łatwością dotarłem do niego, i jeszcze Króla Gonu rozwaliłem...
btw. grałem poziomie trudności "normalny" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 15:59, KrzysztofMarek napisał:

Ciri powiadasz... no to musze mieć potężną sklerozę,


To akurat jest nie tyle prawdopodobne co niemal pewne:) Ja jestem szczęśliwy kiedy pamiętam jak się nazywam a Wiedźmina czytałem naprawdę spory kawał czasu temu...

Dnia 18.10.2008 o 15:59, KrzysztofMarek napisał:

bo powiedziałbym, ze to Pavetta albo jej babka.


Mi chodziło o umiejętności skakania przez czas, w tym o ile pamiętam celowała Ciri (nawet jeśli nie w pełni to kontrolowała).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 00:43, smigolx napisał:

W takim razie mam pytanie. Czy edytor i nowe przygody są po prostu w samym update 1.4?
Czy są na stronie głównej w dziale "rozszerzenia".


edytor - nie wiem,
przygody sciagasz osobno.

- nie pamietam dokladnie, ale ja musialem rejestrowac ponownie gre bo nie chcialo mi zainstalowac 1.4 - takze Twoj brak kodu moze byc klopotliwy.

prosciej sie nie da: http://www.thewitcher.com/community/pl/www/installation_of_twee_in_four_easy_steps.h tml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować