Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2008 o 14:53, Xsaw napisał:

A ja mam pytanie:Jest jakiś sposób aby być niewrażliwym na ból?
I drugie pytanie:

Spoiler

Gdzie mogę znaleźć te zapiski o zbroi Kruka w krypcie na polach?Bo
szukałem ale niczego znaleźć nie mogę.



Spoiler

jeden byl w jaskini na polach :D ale niestety reszty nie pamietam, przeszukaj wszystkie
krypty kufry jaskinie itp. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 14:53, Xsaw napisał:

A ja mam pytanie:Jest jakiś sposób aby być niewrażliwym na ból?
I drugie pytanie:

Spoiler

Gdzie mogę znaleźć te zapiski o zbroi Kruka w krypcie na polach?Bo
szukałem ale niczego znaleźć nie mogę.


Też tam szukałem i się tam tylko oszukałem. Nie znajdziesz tam, to jakiś błąd programistów. Dopiero w V akcie je znajdziesz w pewnej krypcie ale nie powiem

Spoiler

gdzie bo Ci zabawę i fabułę popsuje.


Fajny myk z tym spojlerem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 14:56, Nufiko napisał:

> A ja mam pytanie:Jest jakiś sposób aby być niewrażliwym na ból?
> I drugie pytanie:

Spoiler

Gdzie mogę znaleźć te zapiski o zbroi Kruka w krypcie na polach?Bo

> szukałem ale niczego znaleźć nie mogę.



Spoiler

Nie da się ich znaleźć na polach, wszystko znajdziesz w V akcie na bagnach.



Spoiler

heh a ponoć w krypcie miały być,bo kawałek pancerza z krypty na brzegu już mam.

thx za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 14:58, Xsaw napisał:

Spoiler

heh a ponoć w krypcie miały być,bo kawałek pancerza z krypty na brzegu już mam.

thx
za odp.

Spoiler

No ponoć miał być ale nie ma, ja chyba godzinę wtedy szukałem, a ten kawałek jest jeszcze chyba w V akcie do zdobycie w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Zbroi Kruka- mylicie się nie wszystkie kawałki znajduje się w Vakcie. bezpośrednią przyczyną dostania tego questa jest znalezienie kawałka zbroi w krypcie na brzegu (tam gdzie znajdujemy Berengara). Jeśli dobrze pamiętam jest to rękawica ale głowy nie dam. Reszta faktycznie w Vakcie we wszelkiego rodzaju kryptach itp. Z mojej strony polecam wybrać się do każdej jaskini i na każdej wypróbować różne kombinacje znaków żeby się przenieść za ścianę. Jest tam kilka rzadkich potworów jak np bazyliszki więc można dostać sporo xpków nawet jeśli nie wykonujemy żadnego konkretnego zadania dla którejś ze stron konfliktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 15:29, THE WITCHER1990 napisał:

bazyliszki więc można dostać
sporo xpków nawet jeśli nie wykonujemy żadnego konkretnego zadania dla którejś ze stron
konfliktu.

Jeśli chce się expic na dobry level to najlepiej w III akcie tam gdzie są kuroliszki, czyli wybić je wszystkie, wyjść z jaskini poczekać 24h lub 12h wejść i znów wybić, a bron Bożę nie opuszczać wtedy bagien bo inaczej już tam kuroliszków nie znajdziemy. Mniej więcej tak to wygląda.
A może są tam Bazyliszki, wszystko jedno, ważne ze tam można nabić spokojnie do 60 levelu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 15:29, THE WITCHER1990 napisał:

Co do Zbroi Kruka- mylicie się nie wszystkie kawałki znajduje się w Vakcie. bezpośrednią
przyczyną dostania tego questa jest znalezienie kawałka zbroi w krypcie na brzegu (tam
gdzie znajdujemy Berengara). Jeśli dobrze pamiętam jest to rękawica ale głowy nie dam.
Reszta faktycznie w Vakcie we wszelkiego rodzaju kryptach itp. Z mojej strony polecam
wybrać się do każdej jaskini i na każdej wypróbować różne kombinacje znaków żeby się
przenieść za ścianę. Jest tam kilka rzadkich potworów jak np bazyliszki więc można dostać
sporo xpków nawet jeśli nie wykonujemy żadnego konkretnego zadania dla którejś ze stron
konfliktu.

Spoiler


1 używaj spoilera bo te info o Berengarze może być dla kogoś dość spoilerower,poza tym nie rękawica lecz pancerz na klatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 06.12.2008 o 15:43, Joannita napisał:

Jeśli chce się expic na dobry level to najlepiej w III akcie tam gdzie są kuroliszki,
czyli wybić je wszystkie, wyjść z jaskini poczekać 24h lub 12h wejść i znów wybić, a
bron Bożę nie opuszczać wtedy bagien bo inaczej już tam kuroliszków nie znajdziemy.
Mniej więcej tak to wygląda.
A może są tam Bazyliszki, wszystko jedno, ważne ze tam można nabić spokojnie do 60 levelu
;P

Hehe do 60levelu?? Na bazyliszkach? Musisz być szalony:D Sposób może i dobry, nie wiem, nie próbowałem. Dla mnie wystarcza postać taka jaką mam na koniec gry gdy zrobię wszystkie zadania i zabiję sporo potworów. Do tego eliksiry z dodatkowym działaniem np albedo SPOJLER i Wielki Mistrz Zakonu nie sprawia problemów:) KONIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 15:29, THE WITCHER1990 napisał:

Co do Zbroi Kruka- mylicie się nie wszystkie kawałki znajduje się w Vakcie. bezpośrednią
przyczyną dostania tego questa jest znalezienie kawałka zbroi w krypcie na brzegu (tam
gdzie znajdujemy Berengara). Jeśli dobrze pamiętam jest to rękawica ale głowy nie dam.
Reszta faktycznie w Vakcie we wszelkiego rodzaju kryptach itp.


Spoiler

Ja znalazłam w V Akcie wszystkie kawałki zbroi. Co mogłam łatwo sprawdzić - miałam dwa identyczne kawałki, jeden znaleziony w IV Akcie i drugi w V.



Edit. A niech to, też sobie zaspoilerowałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 15:58, Paladynka napisał:

> Co do Zbroi Kruka- mylicie się nie wszystkie kawałki znajduje się w Vakcie. bezpośrednią

Dnia 06.12.2008 o 15:58, Paladynka napisał:


Spoiler

Ja znalazłam w V Akcie wszystkie kawałki zbroi. Co mogłam łatwo sprawdzić -
miałam dwa identyczne kawałki, jeden znaleziony w IV Akcie i drugi w V.



Edit. A niech to, też sobie zaspoilerowałam :D

SPOJLER
Z twojego posta w takim razie wynika, że w IVakcie wcale nie trzeba znaleźć tego kawałka żeby zdobyć questa i później go wykonać. Jeśli tak to w zasadzie mamy dwie zbroje Kruka;|
KONIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 16:07, THE WITCHER1990 napisał:

> > Co do Zbroi Kruka- mylicie się nie wszystkie kawałki znajduje się w Vakcie.
bezpośrednią

>
>

Spoiler

Ja znalazłam w V Akcie wszystkie kawałki zbroi. Co mogłam łatwo sprawdzić
-
> miałam dwa identyczne kawałki, jeden znaleziony w IV Akcie i drugi w V.


>
> Edit. A niech to, też sobie zaspoilerowałam :D
SPOJLER
Z twojego posta w takim razie wynika, że w IVakcie wcale nie trzeba znaleźć tego kawałka
żeby zdobyć questa i później go wykonać. Jeśli tak to w zasadzie mamy dwie zbroje Kruka;|
KONIEC


Absolutnie nie. Napisałam wyraźnie, że miałam tylko jeden podwójny kawałek, a nie wszystkie.

Spoiler

A jeśli chodzi o samo zadanie, to dostałam je od Berengara, jeszcze przed znalezieniem pierwszego kawałka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2008 o 16:12, Paladynka napisał:


Absolutnie nie. Napisałam wyraźnie, że miałam tylko jeden podwójny kawałek, a
nie wszystkie.

Spoiler

A jeśli chodzi o samo zadanie, to dostałam je od Berengara, jeszcze
przed znalezieniem pierwszego kawałka.


Już samo to, że miałaś jeden podwójny kawałek może świadczyć o tym, że istniały dwie takie zbroje. Zwłaszcza w przypadku jakiejś dużej części np tej na klate:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od razu przejdę do pytania. Otóż mam Wersję Rozszerzoną Wieśka i mam pytanie. Czy można włączyć jakoś Angielskie dialogi i Polskie napisy :)? Bardzo użyteczne to by dla mnie było. Więc pytanie. Możliwe? (Oryginał oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 16:28, mateuszencja napisał:

Witam. Od razu przejdę do pytania. Otóż mam Wersję Rozszerzoną Wieśka i mam pytanie.
Czy można włączyć jakoś Angielskie dialogi i Polskie napisy :)? Bardzo użyteczne to by
dla mnie było. Więc pytanie. Możliwe? (Oryginał oczywiście)

No to jak masz ER, to czemu nie wejdziesz w opcje i nie ustawisz sobie? o.O
Dodam tylko, że zmiany da się dokonać tylko jak jesteś w menu. Jak w czasie grania wyjdziesz do menu, to nie będziesz mógł zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 15:51, THE WITCHER1990 napisał:

> /.../ > Hehe do 60levelu?? /.../ Musisz być szalony:D /.../

Nie musi być wcale szalony ;-D
Może to wynikać, na przykład, z chęci rozwinięcia własnej postaci do takiego poziomu, zeby samodzielnie utłuc królową kikimor bez zawalania stropu. Mnie nie udało sie tego zrobić mieczem, ale skorzystałem z rady bodaj szerszenia45 i postawiłem znak, na którym królowa sama się wykończyła. Jeśli wcześniej rozwinie się postać, osiągniecie 60 poziomu będzie znacznie łatwiejsze. Tyle, że po osiagnięciu bodaj 52 poziomu nie dostaje sie talentów więc jest to tylko sztuka dla sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2008 o 16:32, szypek26 napisał:

No to jak masz ER, to czemu nie wejdziesz w opcje i nie ustawisz sobie? o.O
Dodam tylko, że zmiany da się dokonać tylko jak jesteś w menu. Jak w czasie grania wyjdziesz
do menu, to nie będziesz mógł zmienić.



...... Tylko napisy mogę ustawić. Chyba, że gdzie indziej w opcjach ukryte jest. Poszukam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 16:33, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../ > Hehe do 60levelu?? /.../ Musisz być szalony:D /.../
Nie musi być wcale szalony ;-D
Może to wynikać, na przykład, z chęci rozwinięcia własnej postaci do takiego poziomu,
zeby samodzielnie utłuc królową kikimor bez zawalania stropu. Mnie nie udało sie tego
zrobić mieczem, ale skorzystałem z rady bodaj szerszenia45 i postawiłem znak, na którym
królowa sama się wykończyła. Jeśli wcześniej rozwinie się postać, osiągniecie 60 poziomu
będzie znacznie łatwiejsze. Tyle, że po osiagnięciu bodaj 52 poziomu nie dostaje sie
talentów więc jest to tylko sztuka dla sztuki.

Oke o ile expienie na kuroliszkach jeszcze mogę zrozumieć tak wyobraź sobie zdobywanie doświadczenia przez zabijanie utopców za 1xpka;| Zresztą nie wiem czy komuś tak naprawdę ten 60poziom potrzebny. Chyba tylko po to żeby mieć wyższą samoocenę:D Nie wiem czy da się zabić tą królową mieczem. Zabija jednym ciosem (pewnie nie zależnie od poziomu doświadczenia) więc raczej nie podejdziesz do niej i nie sparujesz ciosu. Co do znaków- tak czytałem o tym ale nie chciało mi się męczyć, a walenie talentów w Yarden który mi się nie przyda przez resztą gry tylko żeby zabić jednego stworka to IMO przesada bo przecież samym Yardenem gry nie przejdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś seva z końca 4 aktu gdy wybieramy za kim pojedziemy w wiosce (za elfami lub zakonem) bo ja bylem w tym momencie i mi jakiś błąd wyskoczył i nie mogłem na nowo gry włączyć i odinstalowałem ale nie zroiblem kopi sevow i przepadły jeśli ktoś ma taki seve byłbym wdzięczny gdy by przesłał na karolgreda@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 17:00, karolek44 napisał:

ma ktoś seva z końca 4 aktu gdy wybieramy za kim pojedziemy w wiosce (za elfami lub
zakonem) bo ja bylem w tym momencie i mi jakiś błąd wyskoczył i nie mogłem na nowo gry
włączyć i odinstalowałem ale nie zroiblem kopi sevow i przepadły jeśli ktoś ma taki seve
byłbym wdzięczny gdy by przesłał na karolgreda@interia.pl

Mam z IV aktu tylko, że nie z końca, a raczej powiedzmy połowy bliższej końcowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować