Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Witajcie ,mam do was pytanie bardziej od strony technicznej gry "Wiedźmin", otóż zainstalowałem gre aby ja przejsc ponownie ,ale tym razem z edycji rozszerzonej.Do tego zamiast jak ostatnio grac w rozdziałce 1024X768 przy 75Hz ustawiłęm na 1152x864 i tez 75Hz.Gra działa fajnie i wogóle ,ale po rozmowie z kimkolwiek robi sie jakby niewyraźny obraz, troszke zamazany.Zmieniłem więc na stare ustawienia na których grałem wcześniej czyli 1024x768 i 75Hz ,to samo ,dalem wtedy na 85Hz i dalej nic.Kiedy wczytam gre to wszystko gra, ale kiedy kończe rozmowe i zaczynam grac ,to az oczy łzawią.Czy ktoś z was miał cos takiego, czy wiecie jak temu zaradzic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 18:40, Izrafel92 napisał:

Ja tez mam pytanie odnosnie sprzetu. Czy Wiedzmin ruszy na 1GB ram, GeForce FX 5200 i
procku Intel Pentium 4 2,4 Ghz?

Powinien ruszyć ale na cuda nie licz. Raczej na minimalnych będziesz musiał grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 18:33, Logan10 napisał:

Witajcie ,mam do was pytanie bardziej od strony technicznej gry "Wiedźmin", otóż zainstalowałem
gre aby ja przejsc ponownie ,ale tym razem z edycji rozszerzonej.Do tego zamiast jak
ostatnio grac w rozdziałce 1024X768 przy 75Hz ustawiłęm na 1152x864 i tez 75Hz.Gra działa
fajnie i wogóle ,ale po rozmowie z kimkolwiek robi sie jakby niewyraźny obraz, troszke
zamazany.Zmieniłem więc na stare ustawienia na których grałem wcześniej czyli 1024x768
i 75Hz ,to samo ,dalem wtedy na 85Hz i dalej nic.Kiedy wczytam gre to wszystko gra, ale
kiedy kończe rozmowe i zaczynam grac ,to az oczy łzawią.Czy ktoś z was miał cos takiego,
czy wiecie jak temu zaradzic ?


Spróbuj zmniejszyć odświeżanie na 60-70Hz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 19:16, Izrafel92 napisał:

Dzieki ;) W polsce spokojnie sobie gralem na wysokich ustawieniach ale w irlandii mam
taki zlom, ze wolalem spytac.


Ważne abyś miał najnowszą wersję gry, jeżeli masz nie ma obaw że nie pójdzie i że będzie się cięło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z edycją rozszerzoną = a mianowicie rejestracja (kiedyś tam zakładałem konto ale zapomniałem hasła ) - daję opcję przypomnienia - dostaję majla z linkiem - klikam i mam okno gdzie proszą mnie o podanie nowego hasła - no to je wprowadzam potwierdzam i dostaję info - Wystąpił błąd!
Nieprawidłowy kod aktywacyjny

ktoś ma jakiś pomysł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 19:39, Kraju92 napisał:

> Dzieki ;) W polsce spokojnie sobie gralem na wysokich ustawieniach ale w irlandii
mam
> taki zlom, ze wolalem spytac.

Ważne abyś miał najnowszą wersję gry, jeżeli masz nie ma obaw że nie pójdzie i że będzie
się cięło.



Mam edycje premierowa, kupiona w te wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nic nie dało, zresztą jeszcze bardziej mi smurzy w windzie.Zapodaje screeny na 1 jest normalnie a na 2gim po rozmowie z wiedźminami obok.NIby niewielka różnica ale na ekranie to dale po oczach, aż bolą.

20081211214308

20081211214350

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 22:24, Logan10 napisał:

Ktoś jeszcze ma jakis inny pomysł i czy wogóle czy widac różnice na screenach które
zamieściłem ?

Ja mam to samo - pojawia się rzadko, ale bywa. Zauważyłem to dopiero w ER.
Jest też druga sprawa - tak jakby oświetlenie w nocy było bardziej przygaszone poza źródłami światła i przyjaśnione koło nich - też w ER dopiero - jak biegałem w I akcie po nocy to było ciemno jak w... czego wcześniej nie było, wcześniej noc miała kolory "szarówki", nie mroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 22:24, Logan10 napisał:

Ktoś jeszcze ma jakis inny pomysł i czy wogóle czy widac różnice na screenach które
zamieściłem ?


W opcjach graficznych zmniejsz ustawienie oświetlenia na średnie albo niskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ja gralem na razie tylko w dzień na początku w Kaer Mohren i juz jest do dupci.Jakbym zdjął okulary mając sporą wadę wzrokową.Masakra !
Oświetlenie jest niskie, bodaj na 1.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 16:39, Michal 1232 napisał:

Gdzie znajdę kuroliszki w 3 akcie?

Tylko pamiętaj aby nie oddawać piór skrybie w ratuszu bo kuroliszki przestaną się odradzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 12:38, duh89 napisał:

> Oświetlenie jest niskie, bodaj na 1.0

Spróbuj wyłączyć rozmycie tła w opcjach


A która to opcja ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować