Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2008 o 19:18, Kraju92 napisał:

Wpisał god mode to myśli że kozaczy :P Ale pewnie napakowany Wiedźmin na 50lvl może z
nim wygrać.

Eee tam. Wystarczy poziom 40-ty(spokojnie z wszystkich zadań pobocznych w grze się uzbiera), by łowcę głów odesłać do krainy wiecznych łowów. Dobry miecz(D''yaebl, Gwalhir) też może się okazać pomocny ;] Jaskółka + Puszczyk, styl silny przeplatany Igni, awaryjnie dekokt Raffarda Białego, i po sprawie. Jean Pierre przy dobrze rozwiniętej postaci nie jest taki mocny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 19:24, Lfdracon napisał:

> Wpisał god mode to myśli że kozaczy :P Ale pewnie napakowany Wiedźmin na 50lvl może
z
> nim wygrać.
Eee tam. Wystarczy poziom 40-ty(spokojnie z wszystkich zadań pobocznych w grze się uzbiera),
by łowcę głów odesłać do krainy wiecznych łowów. Dobry miecz(D''yaebl, Gwalhir) też może
się okazać pomocny ;] Jaskółka + Puszczyk, styl silny przeplatany Igni, awaryjnie dekokt
Raffarda Białego, i po sprawie. Jean Pierre przy dobrze rozwiniętej postaci nie jest
taki mocny ;]


jezu tak to opisałeś jakby on był silniejszy od ostatniego bossa xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 21:45, Xanas napisał:

> > Wpisał god mode to myśli że kozaczy :P Ale pewnie napakowany Wiedźmin na 50lvl
może
> z
> > nim wygrać.
> Eee tam. Wystarczy poziom 40-ty(spokojnie z wszystkich zadań pobocznych w grze się
uzbiera),
> by łowcę głów odesłać do krainy wiecznych łowów. Dobry miecz(D''yaebl, Gwalhir)
też może
> się okazać pomocny ;] Jaskółka + Puszczyk, styl silny przeplatany Igni, awaryjnie
dekokt
> Raffarda Białego, i po sprawie. Jean Pierre przy dobrze rozwiniętej postaci nie
jest
> taki mocny ;]

jezu tak to opisałeś jakby on był silniejszy od ostatniego bossa xd


bo ostatni bos jest cienki( 28 lvl bez żadnych eliksirów...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2008 o 21:47, wiedx1 napisał:


bo ostatni bos jest cienki( 28 lvl bez żadnych eliksirów...)


wiem że jest cienki ale trochę to głupie że łowca głów jest silniejszy od

Spoiler

mistrza zakonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 11:55, michal15f napisał:

Czy gra będzie dobrze chodzić na jednordzeniowym procesorze 2.4 GHz z 2 GB RAM i kartą
graficzną 512 MB?

nic tu nie powiedziałeś ...
nazwa procesora(jeżeli Celeron to nie) nazwa karty(jeżeli np hd 3450 tez nie)ram akurat wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czasie instalacji Update pojawia się okienko "modyfikuje pliki gry...". Jest tylko taki drobny problem, że widzę je od godziny chyba a The Witcher Patch w menadżerze zadań jest na statusie Brak odpowiedzi. Powtarza się to już drugi raz dzisiaj a jakiś miesiąc temu zainstalowałem Update ale nie mam dodatkowych przygód dlatego dzisiaj robię reinstal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby mieć te dodatkowe przygody musisz je oddzielnie ściągnąć
a przy updeacie to nawet pisze "przerabianie plików gry może to potrwać nawet 2 godziny" :D
a przynajmniej u mnie tak jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 19:57, Kur0 napisał:

Żeby mieć te dodatkowe przygody musisz je oddzielnie ściągnąć
a przy updeacie to nawet pisze "przerabianie plików gry może to potrwać nawet 2 godziny"
:D
a przynajmniej u mnie tak jest :P


U mnie też to piszę :P Oddzielnie ściągnąć znaczy ze strony oficjalnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 20:00, Kur0 napisał:

Noo tak. Z tej samej co patche, ale niestety obie trochę ważą :l


O ile się nie mylę to pudełeczku z Update czy na jakiejś karteczce piszę, że na płytce są również przygody więc nie rozumiem tego. Kumpel, który kupił rozszerzoną zainstalował wszystko za pierwszym razem bezproblemowo łącznie z przygodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde myślałem ze patche ściągłeś a nie ze kupiłeś updeata, kurde czasem to rzeczywiście jestem tępy xD
No nie wiem może ściągnij, to może zadziała, innych pomysłów nie mam :l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 20:11, Kur0 napisał:

Kurde myślałem ze patche ściągłeś a nie ze kupiłeś updeata, kurde czasem to rzeczywiście
jestem tępy xD
No nie wiem może ściągnij, to może zadziała, innych pomysłów nie mam :l


Może nie będę ściągał tylko poczekam, aż ktoś udzieli mi wyczerpujących informacji a jak nie to napiszę do CDP :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2008 o 19:24, Lfdracon napisał:

Eee tam. Wystarczy poziom 40-ty(spokojnie z wszystkich zadań pobocznych w grze się uzbiera),
by łowcę głów odesłać do krainy wiecznych łowów. Dobry miecz(D''yaebl, Gwalhir) też może
się okazać pomocny ;] Jaskółka + Puszczyk, styl silny przeplatany Igni, awaryjnie dekokt
Raffarda Białego, i po sprawie. Jean Pierre przy dobrze rozwiniętej postaci nie jest
taki mocny ;]

Hmm powiedz mi jak zacząć z nim walkę to spróbuję go pokonać:) Jestem w ostatnim akcie i mam dość dobrze rozwiniętą postać więc może mi się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 20:33, THE WITCHER1990 napisał:

Hmm powiedz mi jak zacząć z nim walkę to spróbuję go pokonać:) Jestem w ostatnim akcie
i mam dość dobrze rozwiniętą postać więc może mi się uda:)

Zabij strażnika (albo i dwóch), wejdź i wyjdź z budynku. Będzie na ciebie czekał. Miłego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2008 o 20:25, Davw napisał:


Może nie będę ściągał tylko poczekam, aż ktoś udzieli mi wyczerpujących informacji a
jak nie to napiszę do CDP :]

Zrób tak- najpierw zainstaluj wersję podstawową wiedźmina (bez żadnych patchy) później tego update. Sprawdź też czy na tych płytkach z materiałami filmowymi czy muzyką nie ma gdzieś jakieś instalki do przygód jeśli nie znaczy, że instalują się one wraz z aktualizacją wieśka do ER. W czasie instalacji nic nie rób, najlepiej zostaw kompa ja jakieś 2godz w spokoju i nie przejmuj się tym, że pisze brak odpowiedzi chyba wszyscy to mają.
****
Ja mam jakieś dziwne bugi teraz:/
SPOJLER

Spoiler

Najpierw we wstawce filmowej w Vakcie gdy król gada z Wielkim Mistrzem Zakonu

ten zamiast się zatrzymać gdy podszedł już do króla ciągle idzie!!
Spoiler

Albo np odczarowałem Addę i gdy wyszedłem z krypty była w takiej czerwonej sukience. Przespałem się przy ognisku do rana patrzę, a ona ma na sobie tylko taką bieliznę jak w krypcie! Tak poza tym po odczarowaniu zwyczajnie położyła się na ziemi (tak jak inne npc na łóżku i nawet poprawiała w powietrzu poduszkę!!).

Nie wiem co jest z tą grą. Może to wina mojej dziadowskiej karty grafiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 20:40, szypek26 napisał:

> Hmm powiedz mi jak zacząć z nim walkę to spróbuję go pokonać:) Jestem w ostatnim
akcie
> i mam dość dobrze rozwiniętą postać więc może mi się uda:)
Zabij strażnika (albo i dwóch), wejdź i wyjdź z budynku. Będzie na ciebie czekał. Miłego
:P

W V akcie nie ma strażników:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olej z Crinfrid(żeby sparaliżować przeciwnika), obowiązkowo Jaskółka i Puszczyk, styl silny i jak najczęściej Igni.

@THE WITCHER1990:
Te bugi pojawiły się w Edycji Rozszerzonej - widać aktualizacja składników gry poprzestawiała coś w niektórych cutscenkach i zachowaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować