Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 25.01.2009 o 22:39, moonman napisał:

> ludzie zmiłujcie się! Zadajecie pytania jakbyście w głowie mieli siano!
> W pudełku z grą (jeżeli macie oryginały) jest poradnik!

i chwilę później:

> To ja zadam bo akurat poradnik zgubiłem... Wiem głupia sprawa, taką wielką książeczkę

> zgubić ale bywa;)

heh, to o co chodziło z tym sianem?

Mam grę zarejestrowaną w gram.pl. Chyba więcej wyjaśnień nie potrzeba;) Poradnik zgubiłem- znajdę mam nadzieję.

A co do ER- dalej nie działa. Zainstalowałem wszystko, dobrze jest ale nie wyskakuje nic po właczeniu gry i błąd windowsa wysyła nie wysyłaj... Miał tak ktoś>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 23:09, Arisovo 14 napisał:

A co do ER- dalej nie działa. Zainstalowałem wszystko, dobrze jest ale nie wyskakuje
nic po właczeniu gry i błąd windowsa wysyła nie wysyłaj... Miał tak ktoś>?


Ściągnij sobie patcha naprawiającego obsługę EAX w tej grze. Jest tutaj pod adresem http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1951

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 08:59, Lord of the force napisał:

> A co do ER- dalej nie działa. Zainstalowałem wszystko, dobrze jest ale nie wyskakuje

> nic po właczeniu gry i błąd windowsa wysyła nie wysyłaj... Miał tak ktoś>?

Ściągnij sobie patcha naprawiającego obsługę EAX w tej grze. Jest tutaj pod adresem http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1951

Dzięki;) Gra działa, wszystko jest dobrze, ale nie mam głosu (tylko polskiej mowy) w Cenie Neutralności. To normalne, że trzeba czytać te dwie dodatkwe przygody? I jeszcze jedno: Skąd można pobrać Efekt uboczny, bo nigdzie znaleźć nie mogę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj ogniska i wypocznij przy nim. O ile dobrze pamiętam jedno jest w pobliżu karczmy a drugie niedaleko krypty, w innych miejscach też je możesz znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 19:15, BoloMaster napisał:

jestem w I rozdziale, w tej początkowej wiosce. Gdzie mogę zregenerować siły? wykonałem
już kilka misji dla wielebnego i mam już mało zdrowia


Możesz też wypocząć w karczmie za 5 orenów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem. Jak klikam ikonkę żeby uruchomić gre to zamiast kursora pojawia się taka mała płytka co się kręci w środku i nic. Gra się nie włącza. A 3 godziny wcześniej wszystko działało normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie : Próbował ktoś grać na flash mode? Słyszałem, że to najlepszy mod do Wiedźmina, ale wolałbym usłyszeć opinie forumowiczów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 19:51, Leos8 napisał:

Pytanie : Próbował ktoś grać na flash mode? Słyszałem, że to najlepszy mod do Wiedźmina,
ale wolałbym usłyszeć opinie forumowiczów. :)


A co dodaje ten mod, bo po nazwie raczej nic wyczytać się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wykonaniem zadania "Kręgi na wodzie" w Rozdziale IV. Aby wogóle zacząć owe zadanie, biorę zlecenie od Pani Jeziora na Wyspie Rybitw. Potem idę pogadać z Kapłanem Dagona pod pomnikiem Pani Jeziora. Po gadce wszystko wskazuje, że mam iść do krypty. No to idę do krypty, walczę ze wszystkimi paskudztwami w krypcie, no i gadam sobie z Berengarem. Potem idę z Berengarem do ogniska i sobie nawijamy. Potem idę do wioski do karczmy do Juliana i informuję go, że przejąłem zadanie od Berengara, a ten nawija mi, że jest zajęty przygotowaniem do slubu. Potem znowu wracam na Wyspę Rybitw do Pani Jeziora i ta każe mi przynieść dwa symbole. W poradniku mam napisane, że Julian daje mi alabastrową figurkę, a Kapłana Dagona powinien dać mi złotą branzoletę. Julian daje mi figurkę, ale mam problem z tym drugim gościem. Mianowicie w towarzystwie kapłana pojawiają się jego wyznawcy w kolorze czerwonym (wrogowie) ale i sam Kapłan Dagona jest czerwony i zostaje mi tylko z nim walczyć. Czy robię jakiś błąd, czy może jeszcze jest jakiś inny sposób na zdobycie owej branzolety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 19:48, misiek199414 napisał:

Witam mam problem. Jak klikam ikonkę żeby uruchomić gre to zamiast kursora pojawia się
taka mała płytka co się kręci w środku i nic. Gra się nie włącza. A 3 godziny wcześniej
wszystko działało normalnie.


Jest to ikonka programu, który sprawdza autentyczność nośnika z grą. Bodajże jest to zabezpieczenie o nazwie SecuRom, ale co nazwy nie jestem pewny. Problem, który opisałeś najczęściej pojawia się, gdy masz w systemie zainstalowane programy do kopiowania płyt (alcohol 120%, Clone DVD, Clone CD). Jeżeli masz zainstalowany taki program, to zdeinstaluj go, a problem minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kapłan Dagona daje Ci figurkę, tylko vodanoyi (bodajże tak nazwa brzmiała), a pojawia on się chyba w południe, pewien do końca nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 23:41, marekl1975 napisał:

Mam problem z wykonaniem zadania "Kręgi na wodzie" w Rozdziale IV. Aby wogóle zacząć
owe zadanie, biorę zlecenie od Pani Jeziora na Wyspie Rybitw. Potem idę pogadać z Kapłanem
Dagona pod pomnikiem Pani Jeziora. Po gadce wszystko wskazuje, że mam iść do krypty.
No to idę do krypty, walczę ze wszystkimi paskudztwami w krypcie, no i gadam sobie z
Berengarem. Potem idę z Berengarem do ogniska i sobie nawijamy. Potem idę do wioski do
karczmy do Juliana i informuję go, że przejąłem zadanie od Berengara, a ten nawija mi,
że jest zajęty przygotowaniem do slubu. Potem znowu wracam na Wyspę Rybitw do Pani Jeziora
i ta każe mi przynieść dwa symbole. W poradniku mam napisane, że Julian daje mi alabastrową
figurkę, a Kapłana Dagona powinien dać mi złotą branzoletę. Julian daje mi figurkę, ale
mam problem z tym drugim gościem. Mianowicie w towarzystwie kapłana pojawiają się jego
wyznawcy w kolorze czerwonym (wrogowie) ale i sam Kapłan Dagona jest czerwony i zostaje
mi tylko z nim walczyć. Czy robię jakiś błąd, czy może jeszcze jest jakiś inny sposób
na zdobycie owej branzolety?


Po pierwsze jest opcja "Spoiler", której powinieneś używać jeśli opisujesz przebieg rozgrywki, po to by innym nie psuć zabawy. O tak:

Po drugie:

Spoiler

Kapłan Vodianoi to nie Kapłan Dagona - jeśli rozmawiałeś z małą dziewczynką na brzegu to powiedziała Ci że czasem Kapłana Vodianoi przepędzają "źli ryboludzie". Wniosek: pozabijaj Kapłana i wyznawców Dagona i przyjdź później. Czasem trzeba zabić ich dwie lub trzy grupy, ale nie zawsze przy posągu Pani (można też ich spotkać na Polach), zanim dobry kapłan wróci na swoje miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Właśnie rozpoczęłem gre na flash mode 1.04 i jestem Za.....rypiscie zadowolny z tego moda. Teraz Wiedźmin to naprawdę WIEDŹMIN(dla tych którzy czytali ksiązke Sapkowskiego i grali grę).
Tutaj podaje link i pełny opis flash mode.
Tylko dla tych, którym POZIOM HARD wydawał sie zabawną bajeczką :)
http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=17331.0
Polecam dla fanów pióra Sapkowskiego!
I prawdziwych fanów Witcher''a.
http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=17331.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2009 o 23:51, marekl1975 napisał:


Jest to ikonka programu, który sprawdza autentyczność nośnika z grą. Bodajże jest to
zabezpieczenie o nazwie SecuRom, ale co nazwy nie jestem pewny. Problem, który opisałeś
najczęściej pojawia się, gdy masz w systemie zainstalowane programy do kopiowania płyt
(alcohol 120%, Clone DVD, Clone CD). Jeżeli masz zainstalowany taki program, to zdeinstaluj
go, a problem minie.


Nie mam żadnego takiego programu a gra dalej nie chce się uruchomić :( wszystko mam oryginalne więc w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 18:29, Chlorofil napisał:

Czemu nie ma dentysty w jego domu ? Chciałem zrobić questa... ale go nie ma w domu xD


Powinien być wieczorem bądź w nocy w swoim domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować